Magdalena Wilk - jak dziś wygląda? Żródło: kadr z programu "Sędzia Anna Maria Wesołowska"/player.pl

Jak dziś wygląda Magdalena Wilk z serialu ,,Sędzia Anna Maria Wesołowska”?

16 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Magdalenę Wilk doskonale pamiętają wszyscy fani serialu „Sędzia Anna Maria Wesołowska”. Dziesięć lat temu prawniczka zniknęła jednak ze szklanego ekranu i całkowicie poświęciła się karierze zawodowej. Dziś prowadzi własną kancelarię na warszawskim Mokotowie, rozwiązując niełatwe problemy swoich klientów. Na najnowszych zdjęciach wygląda nieco inaczej niż jeszcze kilka lat temu.

  • Magdalena Wilk zasłynęła jako adwokat w serialu „Sędzia Anna Maria Wesołowska”
  • Gdy produkcja zadecydowała o zakończeniu zdjęć do serialu, prawniczka zniknęła z ekranu
  • Postawiła na karierę i życie rodzinne. Czym dziś się zajmuje i jak wygląda?

Magdalena Wilk była jedną z najpopularniejszych gwiazd serialu „Sędzia Anna Maria Wesołowska”. Program miał przybliżyć widzom procedury postępowania sądowego. Wobec tego w każdym odcinku na wokandzie rozpatrywana była zupełnie inna sprawa.

Magdalena Wilk na ekranie

Rozprawy, które na ekranie odbywały się oczywiście w znacznie uproszczonej postaci, za każdym razem prowadziła Anna Maria Wesołowska – sędzia Sądu Okręgowego w Łodzi. Na sali rozpraw towarzyszyli jej między innymi adwokaci. Jedną z nich była uwielbiana przez widzów Magdalena Wilk.

Obrończyni telewizyjnych przestępców doskonale wiedziała, jak wcielić się w rolę adwokata. Podobnie jak inni koledzy z planu Magdalena Wilk ma bowiem wykształcenie prawnicze. Swoim doświadczeniem dzieliła się z widzami przez długi czas, a nowe odcinki kręcone były do 2020 roku.

Powstaje spektakl o Krzysztofie Krawczyku. Żona i manager nie są zadowoleniPowstaje spektakl o Krzysztofie Krawczyku. Żona i manager nie są zadowoleniCzytaj dalej

Jak potoczyły się losy Magdaleny Wilk?

Po zakończeniu programu Magdalena Wilk poświęciła się życiu rodzinnemu. Dziś jest żoną Jacka Wilka, z którym wychowuje troje wspaniałych dzieci. Dużą rolę w jej życiu odgrywa także praca. Popularna prawniczka prowadzi własną kancelarię na warszawskim Śródmieściu.

- Zajmuję się prawem „życiowym” – rodzinnym, cywilnym i karnym. Ze szczególnym naciskiem na „rodzinnym” – czytamy na jej stronie na Facebooku.

Magdalena Wilk specjalizuje się w sprawach rozwodowych i rodzinnych. Jest także aktywna w social mediach, za których pośrednictwem udziela porad prawnych swoim klientom. Choć twardo stąpa po ziemi, charakteryzuje ją niezwykła otwartość na ludzi. Podczas spotkań nie chce unosić głowy do góry, a po prostu porozmawiać z nimi o problemie.

- U mnie nie ma podłóg z marmuru, dziesięciu sekretarek podających kawę i czterocyfrowych faktur za poradę prawną. Jeżeli jest problem – zapraszam. Posiedzimy, porozmawiamy, pomyślimy, co da się zrobić – zaznacza.

Jak dziś wygląda Magdalena Wilk?

Profesjonalizm i życzliwość można dostrzec także w wyglądzie Magdaleny Wilk. Trzeba przyznać, że prawniczka wygląda jednak nieco inaczej niż jeszcze kilka lat temu na ekranie. Dziś ma blond włosy, a jej ubiór jest bardziej kobiecy. Na twarzy pozostaje jednak en sam uśmiech, którym Wilk dzieliła się z widzami w archiwalnych odcinkach popularnego serialu.

Warto zaznaczyć, że w 2018 roku podjęto decyzję o reaktywacji „Sędzi Anny Marii Wesołowskiej”. W nowych odcinkach zobaczymy między innymi Magdalenę Wilk.

Opublikowany przez Kancelaria Adwokacka Magdalena Wilk Czwartek, 10 września 2015

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Plotek, Facebook

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł