Swiatgwiazd.pl
Magdalena Wilk - jak dziś wygląda?

kadr z programu "Sędzia Anna Maria Wesołowska"/player.pl

Jak dziś wygląda Magdalena Wilk z serialu ,,Sędzia Anna Maria Wesołowska"?

16 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Magdalenę Wilk doskonale pamiętają wszyscy fani serialu "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Dziesięć lat temu prawniczka zniknęła jednak ze szklanego ekranu i całkowicie poświęciła się karierze zawodowej. Dziś prowadzi własną kancelarię na warszaw

  • Magdalena Wilk zasłynęła jako adwokat w serialu „Sędzia Anna Maria Wesołowska”

  • Gdy produkcja zadecydowała o zakończeniu zdjęć do serialu, prawniczka zniknęła z ekranu

  • Postawiła na karierę i życie rodzinne. Czym dziś się zajmuje i jak wygląda?

Magdalena Wilk była jedną z najpopularniejszych gwiazd serialu „Sędzia Anna Maria Wesołowska”. Program miał przybliżyć widzom procedury postępowania sądowego. Wobec tego w każdym odcinku na wokandzie rozpatrywana była zupełnie inna sprawa.

Magdalena Wilk na ekranie

Rozprawy, które na ekranie odbywały się oczywiście w znacznie uproszczonej postaci, za każdym razem prowadziła Anna Maria Wesołowska – sędzia Sądu Okręgowego w Łodzi. Na sali rozpraw towarzyszyli jej między innymi adwokaci. Jedną z nich była uwielbiana przez widzów Magdalena Wilk.

Obrończyni telewizyjnych przestępców doskonale wiedziała, jak wcielić się w rolę adwokata. Podobnie jak inni koledzy z planu Magdalena Wilk ma bowiem wykształcenie prawnicze. Swoim doświadczeniem dzieliła się z widzami przez długi czas, a nowe odcinki kręcone były do 2020 roku. 

Jak potoczyły się losy Magdaleny Wilk?

Po zakończeniu programu Magdalena Wilk poświęciła się życiu rodzinnemu. Dziś jest żoną Jacka Wilka, z którym wychowuje troje wspaniałych dzieci. Dużą rolę w jej życiu odgrywa także praca. Popularna prawniczka prowadzi własną kancelarię na warszawskim Śródmieściu.

- Zajmuję się prawem „życiowym” – rodzinnym, cywilnym i karnym. Ze szczególnym naciskiem na „rodzinnym” – czytamy na jej stronie na Facebooku.

Magdalena Wilk specjalizuje się w sprawach rozwodowych i rodzinnych. Jest także aktywna w social mediach, za których pośrednictwem udziela porad prawnych swoim klientom. Choć twardo stąpa po ziemi, charakteryzuje ją niezwykła otwartość na ludzi. Podczas spotkań nie chce unosić głowy do góry, a po prostu porozmawiać z nimi o problemie.

- U mnie nie ma podłóg z marmuru, dziesięciu sekretarek podających kawę i czterocyfrowych faktur za poradę prawną. Jeżeli jest problem – zapraszam. Posiedzimy, porozmawiamy, pomyślimy, co da się zrobić – zaznacza.

Jak dziś wygląda Magdalena Wilk?

Profesjonalizm i życzliwość można dostrzec także w wyglądzie Magdaleny Wilk. Trzeba przyznać, że prawniczka wygląda jednak nieco inaczej niż jeszcze kilka lat temu na ekranie. Dziś ma blond włosy, a jej ubiór jest bardziej kobiecy. Na twarzy pozostaje jednak en sam uśmiech, którym Wilk dzieliła się z widzami w archiwalnych odcinkach popularnego serialu.

Warto zaznaczyć, że w 2018 roku podjęto decyzję o reaktywacji „Sędzi Anny Marii Wesołowskiej”. W nowych odcinkach zobaczymy między innymi Magdalenę Wilk.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Anna Przybylska wcale nie skończyła szkoły aktorskiej. Zaskakujące informacje wyszły na jaw

  • Martyna Wojciechowska wyniosła się z mieszkania. Niebywałe doniesienia

  • Kazimierz Marcinkiewicz zawalczy na MMA. Fani są w szoku

Źródło: Plotek, Facebook

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara Bujar

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >