Swiatgwiazd.pl
Martyna Wojciechowska

instagram.com/martyna.world

Martyna Wojciechowska przeprowadziła się do nowego mieszkania. Zatrudniona przez nią kobieta zdradziła szczegóły

15 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Martyna Wojciechowska jest znaną polską podróżniczką, której program "Kobieta na krańcu świata" cieszy się ogromną popularnością. Tym razem dziennikarka wyruszyła w nieco krótszą podróż, ale zabrała o wiele więcej bag

  • Martyna Wojciechowska do tej pory mieszkała w przestronnym apartamencie na warszawskim Żoliborzu

  • Okazuje się, że dziennikarka szykuje się do przeprowadzki

  • Poprosiła o pomoc specjalistkę od przeprowadzek

Martyna Wojciechowska odwiedziła wiele zakątków na świecie. Jest podróżniczką z prawdziwego zdarzenia. Z pewnością nie można jej odmówić zdecydowania i odwagi, które zaprowadziły ją w najodleglejsze krańce ziemi. Jak można było się tego spodziewać, gwiazda nie narzeka na nadmiar wolnego czasu. Wprost przeciwnie, jest bardzo aktywną i zapracowaną osobą. To pewnie dlatego potrzebowała pomocy w przeprowadzce. 

Czy Martyna Wojciechowska się przeprowadza? 

Wszystko wskazuje na to, że tak. Jedna z użytkowniczek Instagrama, @architektporzadku specjalizuje się w porządkowaniu przestrzeni i jak to ujęła w swoim opisie, odgracaniu jej ze zbędnych przedmiotów. Pani Agnieszka, bo tak ma na imię, już od lat pomaga ludziom w sprawnym przeprowadzaniu się do nowego lokum. Jak się okazuje, Martyna Wojciechowska poprosiła ją o pomoc.

Jak przyznała na swoim Instagramie, współpraca z Martyną to z pewnością spełnienie jej marzeń. Specjalistka pokrótce streściła całą historię i zdradziła, jak doszło między nimi do spotkania. Jak napisała, pani Martyna zadzwoniła do niej, by poradzić się w kilku kwestiach dotyczących segregowania rzeczy. Jednak to było tylko preludium. Z krótkiej rozmowy nawiązała się konkretna współpraca. 

Agnieszka przyznała, że ta przeprowadzka okazała się dla niej niemałym wyzwaniem. Przed przeprowadzką obydwie Panie zrobiły przegląd ubrań. Te ubrania, które nie były już potrzebne zostały wystawione na sprzedaż w aplikacji @less_app. Pieniądze za zakup zostaną przeznaczone na cele charytatywne.

Później specjalistka od porządków zajęła się koordynacją oczyszczania nowego mieszkania po remoncie, by na koniec rozplanować nowe ułożenie rzeczy z poprzedniego mieszkania. Jak napisała Agnieszka, jej przygoda z Martyną Wojciechowską i organizacją jej mieszkania wciąż trwa. 

Martyna Wojciechowska zaczyna nowy rozdział w życiu

Przypomnijmy, że Martyna od niedawna jest już żoną. Jej mężem jest Przemek Kossakowski, również znany podróżnik i dziennikarz. Para pobrała się 16 października 2020 roku. Jak widać, ze sobą bardzo szczęśliwi. To, co ich łączy to z pewnością wspólne pasje.

Martyna i Przemek udzielili kilku wywiadów na temat swojego związku. Jak powiedziała Wojciechowska: Naprawdę silny mężczyzna nie boi się silnej kobiety.

Zakochani najwyraźniej nie widzą poza sobą świata, a pewność siebie i spełnienie, jakie bije od każdego z nich z osobna, tylko umacnia ich wyjątkową relację. 

Cóż, życzymy parze samych dobrych i radosnych chwil! Niech ta nowa droga życia owocuje tylko w same wartościowe i niezapomniane przygody. 

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Ewa Skibińska pokazała zdjęcie bez ubrań. Fani komentują

  • Dzieci Lecha Wałęsy przeciwko sobie w sądzie. "Mam nadzieję, że ta gehenna wreszcie się skończy"

  • Andrzej Piaseczny powiedział, jak się czuje. Padły słowa o konsekwencjach

Źródło: Fakt.pl, Instagram 

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Katarzyna Augustyniak

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >