Małgorzata Lewińska Żródło: TRICOLORS/East News

Anna Przybylska nie ukończyła szkoły aktorskiej. Małgorzata Lewińska wspomina wyjątkowy talent aktorki

15 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Anna Przybylska była bez wątpienia jedną z najbardziej uwielbianych i rozpoznawalnych aktorek. Co na jej temat sądzi Małgorzata Lewińska, gwiazda "M jak miłość"?

  • Małgorzata Lewińska wypowiedziała się na temat aktorów, którzy nie mają zawodowego wykształcenia
  • Lewińska wspomniała Annę Przybylską
  • Co sądzi o umiejętnościach Przybylskiej?

Anna Przybylska zmarła w 2014 r. po bardzo długiej i ciężkiej walce z rakiem trzustki. Jej odejście było wielki ciosem dla wszystkich. O jej wspaniałej grze aktorskiej wypowiadało się wielu specjalistów i kolegów z branży. Tym razem głos zabrała Małgorzata Lewińska.

Anna Przybylska - co sądzi o aktorce Małgorzata Lewińska?

Anna Przybylska zagrała w wielu polskich filmach i znanych serialach, które podbiły serca widzów. Teraz na temat jej umiejętności aktorskich wypowiedziała się aktorka grająca w M jak miłość.

Małgorzata Lewińska w rozmowie z dziennikarką z Jastrząb Post została zapytana o to, co sądzi na temat aktorów, którzy nie mają zawodowego wykształcenia. Jak przyznała, różnie można na tę sprawę patrzeć.

Po pierwsze, aktorka stwierdziła, że spotkała się z różnymi sytuacjami. Bywają aktorzy, którzy, mimo iż nie mają kierunkowego wykształcenia, świetnie radzą sobie przed kamerami. Jako przykład Lewińska wymieniła Annę Przybylską. Według niej była to bardzo utalentowana aktorka, chociaż nigdy nie uczęszczała do szkoły teatralnej.

Kazimierz Marcinkiewicz zadebiutuje w MMA. Fani: „Myślałam, że to żart”Kazimierz Marcinkiewicz zadebiutuje w MMA. Fani: „Myślałam, że to żart”Czytaj dalej

Gdy wspominała o Annie, wyraźnie zadrżał jej głos. Sama przyznała, że to dlatego, że do dziś pamięta, jak grała razem z Anią w jednym z jej ostatnich filmów i z wrażenia, jakie wywarł na niej talent Przybylskiej, wzruszyła się.

Małgorzata Lewińska o pokorze u młodych aktorów

W dalszej części rozmowy Lewińska przyznała również, że zdarzają się aktorzy wykształceni, którzy nie posiadają dobrego warsztatu. Z drugiej strony, była świadkiem niewłaściwego zachowania wielu aktorów, którzy, jak powiedziała, nie mieli ani wykształcenia, ani talentu, ani pokory, a mimo to nie chcieli uczyć się od innych.

Gwiazda M jak miłość wyraźnie nie chciała zajmować jasnego i sprecyzowanego stanowiska w sprawie. Jak podsumowała, spotykała różnych aktorów. Wykształcenie ma dużą wartość, ale nie zawsze okazuje się kluczowe.

-Talent to jest talent- stwierdziła.

Lewińska zwróciła uwagę na bardzo ważną rzecz. Według niej niekiedy szkoła może nawet wiele zepsuć w edukacji początkującego artysty. Może mu odebrać wiarę w swoje możliwości, bo do bycia pedagogiem też potrzebny jest talent. Dlatego tak istotne jest według pani Małgorzaty, by nauczyciele pamiętali, że to oni są dla uczniów, a nie odwrotnie.

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł