Swiatgwiazd.pl
Marian Lichtman odpowiada na zarzuty na temat skandalicznego zachowania na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

TRICOLORS/East News; PIOTR GRZYBOWSKI/East News

Marian Lichtman odpowiada na zarzuty na temat skandalicznego zachowania na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

16 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Wczorajszej nocy na Facebooku menadżera Krzysztofa Krawczyka, Andrzeja Kosmali pojawił się wpis, w którym oskarżał Mariana Lichtmana o nieprzyzwoite zachowanie na pogrzebie zmarłego artysty. Reprezentant grupy Trubadurzy postanowił odnieść się do t

  • Andrzej Kosmala oskarża Mariana Lichtmana o nieprzyzwoite zachowanie na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

  • Małżonka zmarłego wokalisty twierdzi, iż Trubadur chce zarobić na śmierci jej męża

  • Marian Lichtman twierdzi, iż przebieg zdarzeń wyglądał inaczej

Od momentu pogrzebu Krzysztofa Krawczyka nie milkną echa na temat jego przebiegu i osób na nim obecnych. Tym razem Polska skupia się na sytuacji Mariana Lichtmana, Andrzeja Kosmali i Ewy Krawczyk, między którymi miało dojść do sprzeczki.

Konflikt Mariana Lichtmana i Andrzeja Kosmali

Za kilka dni miną dwa tygodnie od śmierci jednej z największych legend polskiej sceny muzycznej, Krzysztofa Krawczyka. Pogrzeb artysty odbył się w sobotę 10 kwietnia w łódzkiej bazylice, skąd trumna piosenkarza została przewieziona na cmentarz w Grotnikach.

W uroczystościach pogrzebowych udział wzięło mnóstwo znajomych bliskich i znajomych piosenkarza, a resztę obecnych uzupełniali jego najwierniejsi fani. Jednym z przyjaciół, który przybył na pożegnanie wokalisty był reprezentant grupy Trubadurzy, Marian Lichtman.

Menadżer Krzysztofa Krawczyka, Andrzej Kosmala opublikował na Facebooku długi wpis, w którym oskarżał byłego współpracownika zmarłego piosenkarza o rzekome "lansowanie" się w mediach

Co więcej, na pogrzebie artysty miała wydarzyć się sytuacja, w której Ewa Krawczyk miała kazać Lichtmanowi "zjeżdżać", następnie oskarżając go o próbę dorobienia się na śmierci jej małżonka. 

Marian Lichtman odpowiada na zarzuty Kosmali

W świetle tych oskarżeń Marian Lichtman został poproszony przez dziennikarzy "Faktu" o komentarz. Trubadur twierdzi, że Andrzej Kosmala nigdy nie był pozytywnie nastawiony do ich grupy, gdyż panowała między nimi bardzo dobra i rodzinna atmosfera.

Jak twierdzi, Trubadurzy mieli wystąpić na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka, co jego menadżer miał potwierdzić, jednak po jakimś czasie odszedł od tego pomysłu i całe przedsięwzięcie nie doszło do skutku. Kosmala oskarżył Lichtmana także o przepychanie się w stronę mediów obecnych na uroczystościach pogrzebowych. Uznał, że chciał zrobić przejście dla syna zmarłego artysty.

- Dostrzegłem gdzieś z tyłu Krzysia, syna piosenkarza. Można powiedzieć, że był bojkotowany, więc ja go popchnąłem naprzód i powiedziałem: "Idź do samej trumny, pożegnaj swojego tatę". Tak zrobił, choć nieśmiało, a jak zobaczył to Kosmala, to prawie szału dostał - mówił Marian Lichtman dla "Faktu".

Następnie Trubadur pokusił się o stwierdzenie, że Andrzej Kosmala ma się bać brudów z przeszłości i spraw, które mogą, a nie powinny ujrzeć światła dziennego. On sam chce mieć prawo do jawnej wypowiedzi o swoim zmarłym przyjacielu.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Jak dziś wygląda Magdalena Wilk z serialu "Sędzia Anna Maria Wesołowska"?

  • Powstaje spektakl o Krzysztofie Krawczyku. Żona i manager nie są zadowoleni

  • Olivier Janiak opowiedział o traumatycznej podróży samolotem: "spadaliśmy po kilkadziesiąt metrów"

Źródło: Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Olga Kalicka pokazała zdjęcie ze ślubu przyjaciółki. Obie zachwycają urodą

Czytaj więcej >

Plotki

W najnowszym odcinku "Mam Talent" posypią się czerwone przyciski. Jurorzy nie byli zadowoleni

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z najmłodszą wnuczką. Rozczulający widok

Czytaj więcej >

Plotki

Elżbieta Romanowska o kontynuacji "Rancza". Brakuje jej udziału "Pawła Królikowskiego

Czytaj więcej >

Plotki

Fryzjer z "Top Model" dostaje porażające groźby. Wszystko przez metamorfozy uczestników

Czytaj więcej >
kajra

Plotki

Rafał Maserak martwi się o Kajrę

Czytaj więcej >