Swiatgwiazd.pl > Newsy > Al Pacino po raz czwarty zostanie ojcem. 83-letni gwiazdor będzie miał dziecko z partnerką młodszą o ponad pół wieku
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 31.05.2023 10:20

Al Pacino po raz czwarty zostanie ojcem. 83-letni gwiazdor będzie miał dziecko z partnerką młodszą o ponad pół wieku

Al Pacino, Noor Alfallah
Splash News/EAST NEWS Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

Al Pacino spodziewa się kolejnego dziecka. 83-letnia legenda kina od kilku lat jest w związku z młodszą o 54 lata partnerką Noor Alfallah. Według doniesień mediów, kobieta jest w ósmym miesiącu ciąży.

Całkiem niedawno informowano o narodzinach dziecka 80-letniego Roberta DeNiro. Al Pacino, z którym gwiazdor spotykał się na ekranie czterech swoich filmów, najwyraźniej nie chciał być gorszy.

Al Pacino w relacji z 29-latką

Al Pacino to niekwestionowana legenda kina. Zdobywca Oscara za “Zapach kobiety” i gwiazdor niezliczonych dzieł, które na stałe zapisały się w historii filmu, nie zwalnia tempa - wraz z Johnnym Deppem pracuje nad ekranową biografią Amadeo Modiglianiego, a już wkrótce kolejny raz pojawi się w filmie Davida Mameta.

Ceniony artysta nie próżnuje również w życiu prywatnym. Od jakiegoś czasu spotyka się z pochodzącą z Kuwejtu producentką Noor Alfallah. Początki związku budziły niemałe kontrowersje, ze względu na 54-letnią różnicę wiekową pomiędzy zakochanymi.

W środku nocy pojawił się komunikat z programu "Nasz nowy dom". Widzowie: "Co wy wypisujecie?!"

Al Pacino zostanie ojcem

Zaledwie kilka godzin temu media obiegły kolejne zaskakujące informacje na temat aktora. 83-letni gwiazdor postanowił bowiem po raz kolejny zostać ojcem. Portal TMZ donosi, że jego ukochana jest przy nadziei. Sprawy są już zaawansowane, bowiem Noor ma być już w ósmym miesiącu ciąży.

Choć po raz pierwszy para została sfotografowana w kwietniu ubiegłego roku, romans Ala Pacino i jego partnerki rozpocząć miał się jeszcze w czasie trwania pandemii koronawirusa. Producentka jest młodsza od córki aktora, zaś on sam starszy od jej ojca.

Dzieci Ala Pacino

Spodziewany potomek Ala Pacino będzie już jego czwartym dzieckiem. Pierwsze z nich przyszło na świat w 1989 r. - to córka Julie Marie będąca owocem miłości aktora i jego ówczesnej partnerki Jan Tarrant.

W 2001 r. gwiazdor po raz kolejny został dumnym ojcem. Tym razem narodziły się bliźnięta: Anton James i Olivia, których matką jest znana z serii “W krzywym zwierciadle” i musicalu “Hair” Beverly D'Angelo.

Zobacz zdjęcia:

Al Pacino.png
fot. SplashNews.com/East News
Noor Alfallah.png
fot. Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

Źródło: tmz.com