Swiatgwiazd.pl
A Orman YT

youtube.com/serialetvp

Aldona Orman pokazała świadectwo córki. "Niezmiennie od 7 lat"

6 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Rok szkolny 2020/2021 dobiegł końca. Bez wątpienia był to trudny czas dla całego systemu edukacji, w szczególności dla uczniów, którzy trwali w niepewności, od kiedy wrócą do nauczania zdalnego. Wszyscy zasłużyli na odpoczynek w te wakacje, lecz zanim to nastąpi, należałoby odebrać świadectwa. Mnóstwo gwiazd na Instagramie chwali się ocenami swoich pociech.

  • Aldona Orman to popularna aktorka znana z serialu Klan

  • Gwiazda zyskała przydomek "polskiej Sharon Stone"

  • Ostatnio pochwaliła się na Instagramie świadectwem córki

Wiele gwiazd hucznie świętuje koniec roku szkolnego (pisaliśmy już o Justynie Żyle). Zazwyczaj dumni rodzice chwalą się świadectwami swoich dzieci, gdy te przynoszą do domu same piątki i czerwony pasek. W przypadku Aldony Orman jest inaczej. Mimo że jej córka na świadectwie kolejny raz ma same jedynki, aktorka przyznaje, że należy jej się nagroda.

Aldona Orman - kariera i życie prywatne

Aldonę Orman wszyscy znamy z małego ekranu. Aktorka wciela się w rolę Barbary Mileckiej i próbuje w sobie rozkochać uwielbianego przez telewidzów doktora Lubicza. Aktorka sympatię widzów zyskała również dzięki nieskazitelnemu wizerunkowi. Wyjątkowa uroda i szyk sprawiły, że została nazwana "polską Sharon Stone".

Aldona jest w wieloletnim związku ze swoim partnerem, przedsiębiorcą Edmundem Boruckim. W 2008 roku urodziła córkę Idalię, która dziś jest jej największą dumą. 53-letnia aktorka pokazała swoją nastoletnią córkę na swoim instagramowym profilu.

tvp

Goście Michała Rachonia skrytykowali Donalda Tuska. Dziennikarz nie zareagował

CZYTAJ DALEJ

Córka Aldony Orman i jej świadectwo

Na nowym zdjęciu, na profilu Aldony Orman na Instagramie, który obserwuje ponad 20 tysięcy fanów, gwiazda pozuje na tle jeziora, nad którym, jak na sielskim obrazku, zachód słońca maluje niebo rudą barwą. Aldona ma na sobie ciemną letnią sukienkę w barwne kwiaty i duże okulary przeciwsłoneczne. Długie blond włosy spięła w kok. Na ręku aktorki spoczywa jej mały piesek. Obok, dumnie wyprostowana, w sportowym stroju, stoi córka Orman - Idalia.

Jednak w tym wypadku najważniejszy wydaje się opis, który Aldona umieściła pod kolorową fotką. Gwiazda chwali się, że jej córka od 7 lat przynosi do domu fantastyczne wieści. Co roku na świadectwie Idalii Orman widnieją same jedynki!

Bez wątpienia fani aktorki w tym momencie zamarli, i nie do końca zrozumieli powód do dumy mamy Idalii. W końcu z takim świadectwem nie można dostać się do następnej klasy! Aldona postanowiła wyjaśnić nieporozumienie w dalszej części opisu:

- Gwoli wyjaśnienia, Idalia jest w polsko-niemieckiej szkole, gdzie 1 oznacza 6, która jest najlepszą oceną w polskich szkołach.

Aktorka zaznaczyła, że dziś jest pierwszy dzień wakacji jej córki i bez wątpienia spotka ją duża nagroda za cały rok ciężkiej pracy. W komentarzach padła niezliczona ilość gratulacji dla nastolatki, a Aldona post postanowiła zakończyć życzeniami odpoczynku dla rodziców i ich pociech.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram


Tagi:

Mateusz WolnyAutor

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Antek Królikowski

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wspomina zmarłego ojca. Pokazał poruszające nagranie

Czytaj więcej >
fot.instagram.com/elaromanowska/

Życie Gwiazd

Elżbieta Romanowska zmaga się z poważną chorobą. "Trzeba się wszystkiego nauczyć"

Czytaj więcej >
Kadr z programu Taniec z gwiazdami, prod. Polsat

Życie Gwiazd

"Taniec z gwiazdami". Jacek Jelonek wygra 13. edycję programu? Widzowie nie mają wątpliwości

Czytaj więcej >
Kadr z serialu Kryminalni, prod. TVN

Życie Gwiazd

Partnerka Marka Włodarczyka odebrała sobie życie w Boże Narodzenie. "Nie miała już nadziei"

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/ East News

Życie Gwiazd

Małgorzata Kożuchowska ma szukać nowej pracy. Wróci do telewizji?

Czytaj więcej >
fot. KPRM - Narodowe Święto Niepodległości, cropped, PDM-owner, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=64051077

Życie Gwiazd

Franciszek Pieczka był legendą polskiego kina, co z jego majątkiem? "Nie dorobił się"

Czytaj więcej >