Swiatgwiazd.pl
A Orman YT

youtube.com/serialetvp

Aldona Orman pokazała świadectwo córki. "Niezmiennie od 7 lat"

6 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Rok szkolny 2020/2021 dobiegł końca. Bez wątpienia był to trudny czas dla całego systemu edukacji, w szczególności dla uczniów, którzy trwali w niepewności, od kiedy wrócą do nauczania zdalnego. Wszyscy zasłużyli na odpoczynek w te wakacje, lecz zanim to nastąpi, należałoby odebrać świadectwa. Mnóstwo gwiazd na Instagramie chwali się ocenami swoich pociech.

  • Aldona Orman to popularna aktorka znana z serialu Klan

  • Gwiazda zyskała przydomek "polskiej Sharon Stone"

  • Ostatnio pochwaliła się na Instagramie świadectwem córki

Wiele gwiazd hucznie świętuje koniec roku szkolnego (pisaliśmy już o Justynie Żyle). Zazwyczaj dumni rodzice chwalą się świadectwami swoich dzieci, gdy te przynoszą do domu same piątki i czerwony pasek. W przypadku Aldony Orman jest inaczej. Mimo że jej córka na świadectwie kolejny raz ma same jedynki, aktorka przyznaje, że należy jej się nagroda.

Aldona Orman - kariera i życie prywatne

Aldonę Orman wszyscy znamy z małego ekranu. Aktorka wciela się w rolę Barbary Mileckiej i próbuje w sobie rozkochać uwielbianego przez telewidzów doktora Lubicza. Aktorka sympatię widzów zyskała również dzięki nieskazitelnemu wizerunkowi. Wyjątkowa uroda i szyk sprawiły, że została nazwana "polską Sharon Stone".

Aldona jest w wieloletnim związku ze swoim partnerem, przedsiębiorcą Edmundem Boruckim. W 2008 roku urodziła córkę Idalię, która dziś jest jej największą dumą. 53-letnia aktorka pokazała swoją nastoletnią córkę na swoim instagramowym profilu.

tvp

Goście Michała Rachonia skrytykowali Donalda Tuska. Dziennikarz nie zareagował

CZYTAJ DALEJ

Córka Aldony Orman i jej świadectwo

Na nowym zdjęciu, na profilu Aldony Orman na Instagramie, który obserwuje ponad 20 tysięcy fanów, gwiazda pozuje na tle jeziora, nad którym, jak na sielskim obrazku, zachód słońca maluje niebo rudą barwą. Aldona ma na sobie ciemną letnią sukienkę w barwne kwiaty i duże okulary przeciwsłoneczne. Długie blond włosy spięła w kok. Na ręku aktorki spoczywa jej mały piesek. Obok, dumnie wyprostowana, w sportowym stroju, stoi córka Orman - Idalia.

Jednak w tym wypadku najważniejszy wydaje się opis, który Aldona umieściła pod kolorową fotką. Gwiazda chwali się, że jej córka od 7 lat przynosi do domu fantastyczne wieści. Co roku na świadectwie Idalii Orman widnieją same jedynki!

Bez wątpienia fani aktorki w tym momencie zamarli, i nie do końca zrozumieli powód do dumy mamy Idalii. W końcu z takim świadectwem nie można dostać się do następnej klasy! Aldona postanowiła wyjaśnić nieporozumienie w dalszej części opisu:

- Gwoli wyjaśnienia, Idalia jest w polsko-niemieckiej szkole, gdzie 1 oznacza 6, która jest najlepszą oceną w polskich szkołach.

Aktorka zaznaczyła, że dziś jest pierwszy dzień wakacji jej córki i bez wątpienia spotka ją duża nagroda za cały rok ciężkiej pracy. W komentarzach padła niezliczona ilość gratulacji dla nastolatki, a Aldona post postanowiła zakończyć życzeniami odpoczynku dla rodziców i ich pociech.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram


Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >