Swiatgwiazd.pl
J Żyła EN

Piotr Molecki/East News

Justyna Żyła dodała poruszający wpis dotyczący dzieci

28 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Chociaż Justyna nie jest już z Piotrem, wciąż jest o niej bardzo głośno. Kobieta zaczęła bardzo aktywnie udzielać się w social mediach, gdzie stara się budować swój wizerunek i markę. Lubi dzielić się życiem prywatnym. Ostatnio podzieliła się zdjęciem, które ma być hołdem dla nauczycieli.

  • Justyna Żyła zajmuje się rodziną i social mediami

  • Podzieliła się zdjęciem z okazji zakończenia roku szkolnego

  • Fani dołączyli się do życzeń i nie ukrywali wzruszenia

Justyna jest pochłonięta wychowaniem dzieci, co widać na jej Instagramie. W tym samym czasie Piotr bawi się w przepychanki z nową wybranką. Czyżby niegdyś zawistna Justyna teraz była tym odpowiedzialnym ogniwem?

Justyna i Piotr Żyłowie – burzliwe rozstanie

Justyna Żyła to była żona Piotra Żyły, znanego skoczka narciarskiego, który zdobył serca kibiców nie tylko fantastycznymi umiejętnościami sportowymi, ale również pozytywnym nastawieniem i poczuciem humoru. Choć para rozstała się, wciąż wychowują wspólnie dzieci, 14-letniego Jakuba i 9-letnią Karolinkę.

Ich rozwód przebiegał bardzo burzliwie. Justyna wielokrotnie publicznie oskarżała Piotra, że małżeństwo rozpadło się przez niego, a konkretnie przez jego romans. Justyna nigdy nie przepuściła okazji, by utrzeć Piotrowi nosa. Wielokrotnie go zaczepiała i prowokowała za pośrednictwem social mediów. Jednak fani podejrzewają, że ostatnio zaczęła tęsknić za byłym małżonkiem. Pisaliśmy o tym tutaj.

K Gilon EN

Wiadomo dlaczego Maciej Dowbor i Gilon wręczyli nagrodę dla Maneskin w języku polskim

CZYTAJ DALEJ

Zakończenie roku szkolnego w wydaniu Justyny Żyły

Justyna z okazji zakończenia roku szkolnego opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie dwóch okazałych bukietów, które jej dzieci wręczyły swoim nauczycielom. Gwiazda jest świadoma, że ubiegły rok był szczególnie ciężki dla pracowników oświaty. W poruszającym opisie, który dołączyła do zdjęcia, pisze:

– Chciałabym podziękować serdecznie naszym nauczycielom ze szkoły podstawowej w Wiśle, a w szczególności nauczycielom mojego syna - Kuby, za 8 lat pełnych dobrej atmosfery oraz wyrozumiałości ze strony nauczycieli, którzy starali się wspierać dzieci, jak mogli.

Widocznie nauczyciele odegrali bardzo ważną rolę w życiu Justyny. Wychowawczyni klasy zdecydowała się podziękować imiennie:

– Szczególne podziękowanie dla wychowawcy klasy 8. Dziękujemy raz jeszcze Pani Izo

Dla dzieci Justyny (ale nie tylko) po trudnym pandemicznym roku szkolnym, przerywanym nagłymi wzrostami zakażeń i przechodzeniem na tryb zdalny, rozpoczęły się upragnione wakacje. Dołączamy się do życzeń, które kobieta załączyła na końcu opisu:

– Życzę wszystkim: zarówno dzieciom jak i nauczycielom - aby te wakacje były wspaniałą okazją na naładowanie akumulatorów na kolejny rok szkolny.

Źródło: JastrząbPost

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >