Swiatgwiazd.pl
J Żyła EN

Piotr Molecki/East News

Justyna Żyła dodała poruszający wpis dotyczący dzieci

28 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Chociaż Justyna nie jest już z Piotrem, wciąż jest o niej bardzo głośno. Kobieta zaczęła bardzo aktywnie udzielać się w social mediach, gdzie stara się budować swój wizerunek i markę. Lubi dzielić się życiem prywatnym. Ostatnio podzieliła się zdjęciem, które ma być hołdem dla nauczycieli.

  • Justyna Żyła zajmuje się rodziną i social mediami

  • Podzieliła się zdjęciem z okazji zakończenia roku szkolnego

  • Fani dołączyli się do życzeń i nie ukrywali wzruszenia

Justyna jest pochłonięta wychowaniem dzieci, co widać na jej Instagramie. W tym samym czasie Piotr bawi się w przepychanki z nową wybranką. Czyżby niegdyś zawistna Justyna teraz była tym odpowiedzialnym ogniwem?

Justyna i Piotr Żyłowie – burzliwe rozstanie

Justyna Żyła to była żona Piotra Żyły, znanego skoczka narciarskiego, który zdobył serca kibiców nie tylko fantastycznymi umiejętnościami sportowymi, ale również pozytywnym nastawieniem i poczuciem humoru. Choć para rozstała się, wciąż wychowują wspólnie dzieci, 14-letniego Jakuba i 9-letnią Karolinkę.

Ich rozwód przebiegał bardzo burzliwie. Justyna wielokrotnie publicznie oskarżała Piotra, że małżeństwo rozpadło się przez niego, a konkretnie przez jego romans. Justyna nigdy nie przepuściła okazji, by utrzeć Piotrowi nosa. Wielokrotnie go zaczepiała i prowokowała za pośrednictwem social mediów. Jednak fani podejrzewają, że ostatnio zaczęła tęsknić za byłym małżonkiem. Pisaliśmy o tym tutaj.

K Gilon EN

Wiadomo dlaczego Maciej Dowbor i Gilon wręczyli nagrodę dla Maneskin w języku polskim

CZYTAJ DALEJ

Zakończenie roku szkolnego w wydaniu Justyny Żyły

Justyna z okazji zakończenia roku szkolnego opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie dwóch okazałych bukietów, które jej dzieci wręczyły swoim nauczycielom. Gwiazda jest świadoma, że ubiegły rok był szczególnie ciężki dla pracowników oświaty. W poruszającym opisie, który dołączyła do zdjęcia, pisze:

– Chciałabym podziękować serdecznie naszym nauczycielom ze szkoły podstawowej w Wiśle, a w szczególności nauczycielom mojego syna - Kuby, za 8 lat pełnych dobrej atmosfery oraz wyrozumiałości ze strony nauczycieli, którzy starali się wspierać dzieci, jak mogli.

Widocznie nauczyciele odegrali bardzo ważną rolę w życiu Justyny. Wychowawczyni klasy zdecydowała się podziękować imiennie:

– Szczególne podziękowanie dla wychowawcy klasy 8. Dziękujemy raz jeszcze Pani Izo

Dla dzieci Justyny (ale nie tylko) po trudnym pandemicznym roku szkolnym, przerywanym nagłymi wzrostami zakażeń i przechodzeniem na tryb zdalny, rozpoczęły się upragnione wakacje. Dołączamy się do życzeń, które kobieta załączyła na końcu opisu:

– Życzę wszystkim: zarówno dzieciom jak i nauczycielom - aby te wakacje były wspaniałą okazją na naładowanie akumulatorów na kolejny rok szkolny.

Źródło: JastrząbPost

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Tagi:

Mateusz WolnyAutor

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska

Życie Gwiazd

Katarzyna Grochola pokazała list do Mikołaja autorstwa kilkuletniej Szelągowskiej. "Nawet błędy są słodkie"

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/East News

Życie Gwiazd

Kalczyńska wbiła szpileczkę Cichopek i Kurzajewskiemu? "Para prezenterów zawieszona po tym, jak na jaw wyszedł romans"

Czytaj więcej >
fot. Olaf Lubaszenko, "Festiwal Gwiazd - konferencja", 2015/06/16, KAPiF/Anna Mucha, "Niewidzialna wojna - premiera filmu", 2022/09/29, KAPiF, Jan Nowicki, "Jan Nowicki - Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Gwiazdy żegnają Jana Nowickiego: Adrianna Biedrzyńska, Anna Mucha, Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko i inni

Czytaj więcej >
fot. Rodzina zastępcza,"Gwiazdy z Polsatem", 2007/02/22, / Aleksandra Szwed, Misheel Jargalsaikhan, "Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat", 2022/12/06, KAPiF

Życie Gwiazd

Siostry z "Rodziny zastępczej" znowu razem. Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan na wspólnym zdjęciu

Czytaj więcej >
fot. Jan Nowicki, Łukasz Nowicki, Halina Mlynkowa,  "książka Droga do domu - Jan Nowicki", 2009/12/08, KAPiF

Życie Gwiazd

Był "zupełnie niestandardowym" dziadkiem jej syna. Halina Mlynkowa żegna Jana Nowickiego: "Ach Tato"

Czytaj więcej >
fot. J.Krzywdziński - Konrad Gruda (1968). "4 x 100 dla Polski", p.97, Warszawa: Sport i Turystyka. no ISBN., cropped, Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=9590215/ "Jan Nowicki — Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Nowicki zobaczył ją i powiedział: "To będzie matka mojego dziecka”, urodziła mu syna. Kim była Barbara Janiszewska-Sobotta?

Czytaj więcej >