Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Marcelina Ziętek i Justyna Żyła sprzeczają się w sieci. "Mnie interesuje szczęście i radość mojej córki"
Kamila Krótka
Kamila Krótka 23.06.2021 02:00

Marcelina Ziętek i Justyna Żyła sprzeczają się w sieci. "Mnie interesuje szczęście i radość mojej córki"

pjimage (1)
Fot. instagram.com/marceepan / instagram.com/piotr_zyla_official

Wydawać się mogło, że kłótnia między dziewczyną Piotra Żyły, Marceliną Ziętek, a byłą żoną skoczka, Justyną Żyłą, już się skończył. Nic bardziej mylnego. Tym razem nową wybrankę rozwścieczyło zdjęcie Justyny z... prezentem od Piotra.

Konflikt między dziewczyną Piotra Żyły a Justyną Żyłą trwa. Tym razem poszło o psa.

Piotr Żyła sprawił prezent dziecku

Wszystko zaczęło się od tego, jak Justyna Żyła wstawiła do sieci zdjęcie, na którym pozuje z nowym psem. Fakt ten rozwścieczył Marcelinę Ziętek, która zarzuciła byłej żonie jej ukochanego nieodpowiedzialność, a także złe traktowanie poprzedniego pupila. Czyżby nie spodobało jej się to, że jej ukochany obdarowuje swoją rodzinę takimi prezentami?

Czy jednak faktycznie o to chodziło? Chyba niekoniecznie. Marcelina Ziętek zarzuciła byłej żonie skoczka chęć upodobnienia się do aktorki.

To jednak nie wszystko. Marcelina wypomniała też celebrytce, że pies ma być tylko spełnieniem chwilowej zachcianki. Dziewczyna Piotra jest zaniepokojona, gdyż poprzedni pies miał być przywiązany do budy przed domem. Zadeklarowała zatem, że przypilnuje, czy pupilowi nie dzieje się nic złego.

Odpowiedź Justyny Żyły

Zdjęcie na InstaStories to nie wszystko. Justyna Żyła szybko zareagowała na oskarżenia Marceliny Ziętek. Na InstaStories wstawiła zdjęcie z podpisem, z którego wynika, że szpic miniaturowy to prezent dla córki od Justyny Żyły.

Wytknęła Marcelinie m.in. to, że jest dużo młodsza od Justyny i stwierdziła, że ma dość konkurencji między nią a dziećmi:

- Cóż, widać wszystkie "dzieci" dostają od taty takie same prezenty. Mnie interesuje szczęście i radość mojej córki i nie będę dalej pozwalała na konkurowanie, kto spędził z Piotrem więcej czasu i dostał większy prezent. Co do mojego poprzedniego psa, radzę uzupełnić wiedzę, a nie rzucać fałszywymi oskarżeniami, z resztą bardzo mocnymi.

Czy to koniec kłótni? Prawdopodobnie nie. Pytanie, czy Marcelina wybaczy Piotrowi, że obdarowuje rodzinę takimi prezentami.

z27237182IH,-instagram-com-justynazyla
justyna żyła
z27237183IH,instagram-com-justynazyla
justyna żyła

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Plotek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]