Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ale się działo na widowni "TzG"! Piotr Stramowski z partnerką i dzieckiem, Ralph Kaminski z przyjacielem, mąż Pavlović... [ZDJĘCIA]
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 21.04.2024 23:24

Ale się działo na widowni "TzG"! Piotr Stramowski z partnerką i dzieckiem, Ralph Kaminski z przyjacielem, mąż Pavlović... [ZDJĘCIA]

Taniec z gwiazdami
fot. KAPiF

8. odcinek “Tańca z gwiazdami” obfitował w potężne emocje. Co się działo? 21 kwietnia na parkiecie pojawili się bliscy uczestników. A jacy znani goście pojawili się na widowni? Mamy zdjęcia.

"Taniec z gwiazdami": co działo się w 8. odcinku?

Ćwierćfinałowy, 8. odcinek programu “Taniec z gwiazdami” obfitował w niespodzianki. Co prawda Dagmara Kaźmierska pożegnała się w czwartek z programem, rezygnując z powodu złamanego żebra, ale dziś połączyła się ze studiem na kamerce. Pozdrowiła wszystkich i zaznaczyła, że kibicuje Roxie Węgiel.

Wyjątkowo trudne zadanie mieli Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, którzy zastąpili Kaźmierską i Hakiela. Mieli niecałe dwa dni na przygotowanie choreografii, a jednak podołali zadaniu i otrzymali niezwykle wysokie noty od jurorów: 32 punkty w 1., i 40 punktów w 2. rundzie. Niestety, głosami widzów to właśnie oni pożegnali się z programem.

Występy z bliskimi poruszyły surowe jury. Roksana Węgiel zatańczyła z ukochanym Kevinem Mglejem, Maffashion ze swoją przyjaciółką Kasią, Krzysztof Szczepaniak z Aleksandrą Rutkowską, Anita Sokołowska z bratem Leszkiem, a Maciej Musiał ze swoją mamą Anną. Jakby tego było mało, na widowni było gęsto od gości specjalnych. Kto odwiedził dziś studio “TzG”?

"TzG". Smutne, jak to się skończyło! To oni odpadli w ćwierćfinale. Wymowna reakcja widzów: "To jest żart?" Kasprzyk dogryzła Pavlovic na wizji. Emocje wzięły górę. Reakcja Iwony? Tego jeszcze nie było

"Taniec z gwiazdami": goście specjalni w 8. odcinku

Twórcy tanecznego show dbają o to, by widzowie mieli kogo oglądać nie tylko na parkiecie. Do programu zapraszane są gwiazdy z innych hitów Polsatu oraz znani znajomi uczestników, którzy kibicują im z widowni. Dziś pojawili się między innymi: Piotr Stramowski ze swoją nową ukochaną oraz jej synem, Elżbieta Romanowska, Michalina Sosna oraz Ralph Kaminski z przyjacielem, Dawidem Grzelakiem.

Wielki entuzjazm wzbudził przystojny mąż Iwony Pavlović, który przyprowadził nawet ze sobą ich pieska. Jurorzy byli widocznie podekscytowani dzisiejszymi gośćmi: Tomasz Wygoda ruszył bowiem na parkiet z Piotrem Stramowskim. Nie można też zapomnieć o Marcinie Hakielu i Sarze James, która zaśpiewała dla widzów.

Widownia 8. odcinka "Tańca z gwiazdami": zdjęcia

Taniec z gwiazdami, goście na widowni
Ela Romanowska, Iwona Pavlović z mężem Wojciechem Oświęcimskim, “Taniec z gwiazdami”, 8. odcinek, fot. KAPiF
Taniec z gwiazdami, goście na widowni
Sara James, “Taniec z gwiazdami”, 8. odcinek, fot. KAPiF
Taniec z gwiazdami, goście na widowni
Ralph Kaminski i Dawid Grzelak, “Taniec z gwiazdami”, 8. odcinek, fot. KAPiF
Taniec z gwiazdami, goście na widowni
Tomasz Wygoda i Piotr Stramowski, “Taniec z gwiazdami”, 8. odcinek, fot. KAPiF
Taniec z gwiazdami, goście na widowni
Marcin Hakiel, “Taniec z gwiazdami”, 8. odcinek, fot. KAPiF
Taniec z gwiazdami, goście na widowni
Ralph Kaminski, “Taniec z gwiazdami”, 8. odcinek, fot. KAPiF
Taniec z gwiazdami, goście na widowni
Piotr Stramowski z partnerką i jej synem, “Taniec z gwiazdami”, 8. odcinek, fot. KAPiF
Taniec z gwiazdami, goście na widowni
Hanna Żudziewicz, “Taniec z gwiazdami”, 8. odcinek, fot. KAPiF
Taniec z gwiazdami, goście na widowni
Mąż Iwony Pavlović z pieskiem, “Taniec z gwiazdami”, 8. odcinek, fot. KAPiF
Taniec z gwiazdami, goście na widowni
Michalina Sosna, “Taniec z gwiazdami”, 8. odcinek, fot. KAPiF