Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Iwona Pavlovic pokazała przystojnego męża, To on towarzyszy jej za kulisami "TzG"
Karolina Kurek
Karolina Kurek 20.04.2024 15:15

Iwona Pavlovic pokazała przystojnego męża, To on towarzyszy jej za kulisami "TzG"

Iwona Pavlović
fot. KAPiF/Instagram

Iwona Pavlović pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z ukochanym mężem. Wojciech Oświęcimski nieustannie wspiera partnerkę w “Tańcu z gwiazdami”. Szczegóły. 

Iwona Pavlović w "Tańcu z gwiazdami"

Iwona Pavlović to polska tancerka i sędzia zawodowy. Telewidzom jest doskonale znana jako jurorka w popularnym show “Taniec z gwiazdami”. Jako jedyna pełni swoją funkcję we wszystkich edycjach programu, jednakowo w tych odsłonach, które były emitowane w stacji telewizyjnej TVN, gdzie uzyskała przydomek “Czarna Mamba” oraz tych w telewizji Polsat.

Jest ostrą jurorką dlatego też gwiazdy, występujące w formacie zawsze najbardziej nerwowo czekają na jej opinię, W obecnej 14. odsłonie “Tańca z gwiazdami” Iwona Pavlović najwięcej uwag miała co do występów Dagmary Kaźmierskiej. Natomiast pozytywne słowa z jej ust usłyszały m.in. Roksana Węgiel, czy Anita Sokołowska. 

Tak będzie wyglądała emerytura Pavlovic. "Nigdy nie pracowałam na etacie". Była do bólu szczera Zapytaliśmy Iwonę Pavlović o Zbigniewa Wodeckiego i Beatę Tyszkiewicz. Takiej odpowiedzi się nie spodziewaliśmy

Życie prywatne Pavlocić

Sędzia przez wiele lat była w związku z tanecznym partnerem, Arkadiuszem Pavlovićem. W 1989 roku zawarli związek małżeński, jednak po niemal 20. wspólnych latach wzięli rozwód. W 2009 roku ponownie stanęła na ślubnym kobiercu, a jej wybrankiem był Wojciech Oświęcimski. Iwona Pavlović nie ma dzieci, a tak mówiła o tej decyzji w jednym z wywiadów:

W swoim życiu nie miałam takiego etapu, abym siedziała i płakała, że bardzo chcę mieć dzieci. Wręcz przeciwnie. Taniec wypełnił całe moje życie.

Jurorka “Tańca z gwiazdami” jest macochą dla synów małżonka z poprzedniego związku - Krystiana, Kuby i Łukasza. Pavlović spełnia się także jako babcia.

Iwona Pavlović o związku z mężem

Iwona Pavlović dodała nowe zdjęcie na Instragramie, na którym pozuje z mężem, Wojciechem Oświęcimskim. Jurorka “Tzg” nie raz mówiła w wywiadach, że jest on dla niej nieocenionym wsparciem. Mężczyzna często pojawia się na widowni “Tańca z gwiazdami”. W nowym poście jurorka krótko napisała o łączącym ich uczuciu.

To piękne być razem, na dobre i na złe.… Miłość.… Przyjaźń.… Spokój.....
Bezpieczeństwo.... - przekazała. 

Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Internauci są zachwyceni wyznaniem “Czarnej Mamby”.

  • Okazywanie uczuć... Zrozumienie i wsparcie... Zaufanie i i lojalność.
  • I tak ma być.
  • Super, pozdrawiamy serdecznie - napisali.
Iwona Pavlović z mężem, fot. KAPiF
Iwona Pavlović z mężem, fot. KAPiF
Iwona Pavlović z mężem, fot. KAPiF
Iwona Pavlović z mężem, fot. KAPiF