Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Aleksandra Domańska przed rokiem nie zostawiła na Hakielu suchej nitki, teraz przeprasza. "Bardzo żałuję"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.05.2023 02:35

Aleksandra Domańska przed rokiem nie zostawiła na Hakielu suchej nitki, teraz przeprasza. "Bardzo żałuję"

Aleksandra Domańska, Marcin Hakiel
fot. KAPiF

Wieść o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela swego czasu wywołała sporą reakcję internautów i innych gwiazd show-biznesu. Swoją opinią na ten temat podzieliła się nawet Aleksandra Domańska. Po roku wraca do dawnej wypowiedzi.

Zakończenie wieloletniego małżeństwa gwiazd skutkowało niemałą aferą w internecie. Tym bardziej że tancerz zdecydował się jako pierwszy publicznie powiedzieć o szczegółach rozstania. Jego słowa wywołały wiele emocji.

Aleksandra Domańska swego czasu zbeształa Marcina Hakiela

Wypowiedź byłego męża Katarzyny Cichopek w programie "Miasto kobiet" była głośną sprawą w mediach. Swoje oburzenia na temat wyjawiania szczegółów prywatnej relacji postanowiła pokazać Aleksandra Domańska.

Co za żenujący materiał. Gość zdradza prywatne sprawy dotyczące kobiety, która jest matką jego dzieci. […] A wy, 'Miasto Kobiet', zapraszajcie na kanapę gościa, żeby prał brudy i zdradzał prywatne wybory kobiety, która jest matka jego dzieci. Żenada — pisała w mediach społecznościowych.

Paulina Smaszcz komentuje pierścionek zaręczynowy Katarzyny Cichopek. Były mąż podarował jej... taki sam?

Po czasie aktorka tłumaczy się z zachowania

Dopiero niedawno Aleksandra Domańska postanowiła odnieść się do dawnej wypowiedzi. Okazuje się, że aktywność na Instagramie zbiegła się ze stresującą sytuacją na lotnisku, gdzie gwiazda była z partnerem i kilkumiesięcznym synem.

Podczas chwili wytchnienia wyciągnęła telefon i kierowana nagłymi emocjami dała im upust w dość ostry sposób. Obecnie bardzo tego żałuje.

W ogóle to jest totalnie głupia historia. Ne wierzę, że ja to mówię. Co mnie to k***a obchodzi po pierwsze — wyznała w rozmowie z Żurnalistą.

Aleksandra Domańska publicznie przeprasza Marcina Hakiela

Aktorka z perspektywy czasu doskonale dostrzega swój błąd. Podczas rozmowy w podcaście skorzystała z okazji, by przeprosić Marcina Hakiela za pochopne zachowanie i wyciąganie wniosków.

Masakra. Bardzo tego żałuję […] Panie Hakielu, przepraszam — podkreślała.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: Plotek