Swiatgwiazd.pl
Andrzej Piaseczny

TRICOLORS/East News

Andrzej Piaseczny przyznał, jaki ma stosunek do swojego ślubu z partnerem. Pozostawił jednak odrobinę tajemnicy

2 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Andrzej Piaseczny o zawieraniu małżeństw jednopłciowych. W najnowszym wywiadzie wypowiedział się na ten temat w niezwykle tajemniczy sposób, co zapewne zaintrygowało wielu fanów wokalisty. „Piasek” wyraził również nadzieję na to, że i w Polsce osoby o tej samej płci będą mogły niebawem zalegalizować związek.

  • Andrzej Piaseczny zdobył się na osobiste wyznanie

  • „Piasek” nawiązał do kwestii zawierania małżeństw jednopłciowych w wywiadzie

  • W życiu muzyka nie brakuje ostatnio zmian

Andrzej Piaseczny, znany również jako „Piasek”, od lat z powodzeniem podbija polską scenę muzyczną. Wylansował takie przeboje jak „Śniadanie do łóżka”, „Chodź, przytul, przebacz” czy „To co dobre, to co lepsze”. Niedawno muzyk przystąpił do intensywnej promocji swojego nowego krążka „50/50”. Właśnie w tym czasie zdecydował się na osobiste wyznanie.

Andrzej Piaseczny o małżeństwach jednopłciowych

W jednym z wywiadów mających na celu promocję wspomnianej płyty Andrzej Piaseczny przyznał, że piosenka zatytułowana „Miłość” opowiada o uczuciu łączącym dwóch mężczyzn i do pewnego stopnia bazuje na jego doświadczeniach. W ten sposób wokalista wyjawił, że jest gejem.

Z zasady Andrzej Piaseczny pilnie strzeże swej prywatności. To coś, czego muzyk nie zmienia mimo dużego medialnego zainteresowania ze strony mediów. W rozmowie z Vivą! „Piasek” postanowił wypowiedzieć się jednak na temat możliwości zawierania związków jednopłciowych.

Zdaniem piosenkarza możliwość zalegalizowania związku przez osoby tej samej płci w Polsce będzie niedługo dostępna. Jak mówi Andrzej Piaseczny, niedawno spotkał się już z przedstawicielką kościoła protestanckiego, która udziela błogosławieństwa takim parom.

Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski ukończył socjologię. Choć uważa, że studia są mu niepotrzebne - zrobił to dla mamy

CZYTAJ DALEJ

- W obliczu polskiego prawa nic to nie znaczy, ale ona błogosławi. Od niedawna wystarczy wyjechać do Czech, żeby być gościem na ślubie dwóch facetów lub dwóch kobiet. Chciałbym, żeby ludzie, którzy potrzebują takiego błogosławieństwa, mogli je dostać - podzielił się „Piasek”.

Wielu fanów muzyka może ciekawić to, czy Andrzej Piaseczny pragnie wstąpić w związek małżeński ze swoim partnerem (choć nie jest oficjalnie potwierdzone, iż w tym momencie takowego ma). Wokalista odniósł się w wywiadzie i do tej kwestii, choć zrobił to w niezwykle tajemniczy i niewiele wyjaśniający sposób.

- Czy ja go potrzebuję? Wierzę w Boga, więc… I niech to wystarczy - dodał tajemniczo piosenkarz.

Kolejne zmiany w życiu „Piaska”

W najnowszym poście na Instagramie Andrzej Piaseczny podzielił się z internautami inną nowiną. Wokalista zaczął wprowadzać w swoim życiu znaczące zmiany. Wszystko po to, by jedynej planecie w naszym Układzie Słonecznym, która nadaje się do zamieszkania przez ludzi, zrobiło się nieco lżej.

„Piasek” postanowił być bowiem bardziej ekologicznym obywatelem. Zrobił już ku temu pierwszy krok - do pozytywnych zmian gorąco zachęca także pozostałych użytkowników sieci (więcej >tutaj<).Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >