Swiatgwiazd.pl > Newsy > Andziaks i Luka kupili dom. Pokazali wnętrza imponującej posiadłości
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 03.10.2022 14:24

Andziaks i Luka kupili dom. Pokazali wnętrza imponującej posiadłości

Andziaks
youtube.com/Andziaks

Wielkie marzenie młodego małżeństwa nareszcie się spełniło. Popularna youtuberka, znana jako Andziaks poinformowała na swoim kanale, że kupili z mężem dom. Wraz z maleńką córeczką zwiedzali gigantyczne wnętrza. Budynek robi piorunujące wrażenie.

Jakiś czas temu w mediach posypały się gratulacje, kiedy Andziaks i Luka, czołowa para polskich youtuberów, stanęła na ślubnym kobiercu. Już wcześniej na świat przyszła ich córeczka, a transmisja z porodu wzbudziła wielkie zainteresowanie fanów. Młode małżeństwo chętnie dzieli się w mediach swoim życiem. Teraz ogłosili kolejną, przełomową wiadomość.

Andziaks i Luka pobrali się niedługo po Karolinie Pisarek. Teraz przyszła pora na kolejny krok

Andziaks, a właściwie Andżelika Trochonowicz (wcześniej Zając), nie tak dawno chwaliła się nagraniami i relacjami ze swojego ślubu z innym popularnym youtuberem, Luką (Łukasz Trochonowicz). Ceremonia odbyła się 17 lipca i wzbudziła niemal takie samo zainteresowanie, jak słynne wesele Karoliny Pisarek, a co istotne — również miała opiewać na zawrotną sumę.

Ponad 2 lata temu para influencerów doczekała się dziecka. Mała Charlotte przyszła na świat wiosną 2020 roku. Gwiazdy nie ukrywają, że odkąd pojawiła się na świecie, wiele dotychczasowych priorytetów uległo zmianie. Młoda mama, choć zawsze marzyła o mieszkaniu w centrum, po narodzinach zapragnęła, aby jej córeczka mogła bez obaw szaleć na podwórku — z dala od miejskich zagrożeń.

W jednym z ostatnich vlogów Andziaks zdradziła, że za domem rozglądali się już od ubiegłego roku. W listopadzie nareszcie znaleźli miejsce, w którym od razu poczuli się jak u siebie. Musiał jednak upłynąć niemal rok, zanim podpisali ostatnie dokumenty.

– Walczyliśmy o to bardzo długo, kilka było przeszkód, kilka wybojów na naszej drodze dlatego trochę o trwało – wyjaśniał podekscytowany Luka, a żona wpadła mu w słowo:

– Ale jest! – dokończyła, a za jej plecami youtuber radośnie prezentował akt notarialny ich nowego domu.

Andziaks i Luka pokazali nowy dom. Piękna, futurystyczna willa zrobiła wrażenie na fanach

Młode małżeństwo nie kryło emocji, kiedy wraz z malutką Charlotte podjechali pod bramę ich nowej posiadłości. Dziewczynka z początku niewiele z tego rozumiała, jednak wkrótce i jej udzielił się optymizm rodziców. Chwilę później wraz z Adziaks i Luką wkroczyliśmy do domu, który okazał się... prawdziwą willą!

Mama z dumą pokazywała dziewczynce gigantycznych rozmiarów salon, opowiadając, gdzie będą oglądać bajki i spędzać wspólnie czas. Na razie jednak ich głosy odbijały się od pustych ścian. Choć para postawiła na gotowy budynek, teraz czekają ich prace związane z wykończeniem i aranżacją wnętrz.

Youtuberka opowiadała także o planach, jakie miała w stosunku do olbrzymiego ogrodu, teraz porośniętego trawą, chwastami i dzikimi ziołami. W przyszłości teren ten ma zmienić się w istny plac zabaw dla córki.

Za plecami Andziaks mogliśmy zobaczyć także fasadę, która robiła niemniejsze wrażenie niż rozległe pokoje. Aż biła od niej geometryczna, estetyczna nowoczesność, a efekt podbudowany przez drewniane i ołowianoszare panele wzmacniały wszechobecne, szklane witryny i balustrady. Para zaprosiła już do środka przyjaciół. Mając do dyspozycji tradycyjny parapet zamiast stołu i pakiet plastikowych kubków, wspólnie uczcili nowy krok w życiu. Goście zobaczyli ogród, garaż, salon, a także piętro, na które tymczasowo prowadziła solidna drabina.

Andziaks i Luka (4)
youtube.com/Andziaks
Andziaks i Luka (3)
youtube.com/Andziaks
Andziaks i Luka (2)
youtube.com/Andziaks
Andziaks i Luka (6)
youtube.com/Andziaks
Andziaks i Luka (5)
youtube.com/Andziaks
Andziaks i Luka (1)
youtube.com/Andziaks

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Kolejna osoba zabiera głos ws. afery w TVN. Tomasz Lis: "Czekam na Piotra Kraśko"

  2. Sylwia Bomba pokazała oszałamiające suknie ślubne. Prosi o pomoc: "Która?"

  3. Gwiazda "Świata według Bundych" po latach surowo ocenia serial: "Był bardzo mizoginistyczny"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Źródło: Pudelek