Swiatgwiazd.pl
A Markowska EN

Jan BIELECKI/East News

Anna Markowska pokazała blizny po chorobie. Udział w "Top Model" bardzo jej pomógł

1 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Choroba, zwłaszcza tak poważna, jak w przypadku Anny Markowskiej, to duże obciążenie w pracy modelki. Właśnie dlatego dziewczyna długo wahała się, zanim przyszła na casting do programu. Minęły 3 lata od emisji i dopiero teraz Anna zdecydowała się zabrać głos w tej sprawie.

  • Anna Markowska zaistniała w showbiznesie dzięki udziałowi w 7 sezonie Top Model

  • Podczas programu była niepewna swojego wyglądu z powodu widocznych blizn

  • Postanowiła podzielić się historią swojej choroby

Choroba odciska na człowieku swoje piętno. Trudno sobie wyobrazić, jak ciężko było Ani pójść do programu, takiego jak Top Model, gdzie uczestnicy są krytykowani za to, jak wyglądają. Ania w instagramowym poście tłumaczy, co musiała przejść.

Początki kariery Anny Markowskiej w TVN

Anna Markowska pojawiła się na castingu do 7. edycji programu Top Model w 2018 roku. Dzięki swojej urodzie i entuzjastycznemu nastawieniu stała się faworytką jurorów, a szczerość i determinacja w dążeniu do sukcesu sprawiły, że widzowie kibicowali jej sprzed telewizorów.

Nic więc dziwnego, że Anna dotarła do finałowej trójki razem z Hubertem Gromadzkim i Katarzyną Szklarczyk, która wróciła do domu z główną nagrodą. Wydaje się jednak, że choć nie wygrała, Ania wyniosła z tego programu dużo więcej.

Mandaryna EN

Mandaryna pochwaliła się spektakularną metamorfozą włosów. Po blondzie nie został ślad

CZYTAJ DALEJ

Anna Markowska i jej choroba

Przez cały czas trwania Top Model Ania ogromnie się wstydziła swoich blizn - pozostałości po ciężkiej chorobie. Widzowie mogli poznać jej historię. Modelka wyznała wówczas, że jako nastolatka przeszła złośliwy nowotwór.

Już wtedy bała się, że widoczne blizny po serii przeszczepów i operacji przekreślą jej udział w programie i rozwijanie się w świecie mody. Zdawała sobie sprawę, że jurorzy w pewnych sprawach są nieugięci.

Anna postanowiła przypomnieć swoją tragiczną historię za sprawą instagramowego postu. Na pierwszym zdjęciu widzimy twarz i szyję modelki, na których wyraźnie rysują się blizny. Na kolejnej fotce Ania pozuje z doktorem Krzysztofem Mirackim, który pomógł jej w zwalczeniu widocznych skutków paskudnego raka. Modelka opatrzyła zdjęcia wzruszającym opisem:

- Pamiętam, jak bardzo bałam się, kiedy w Top Model na castingu zaczęto wypytywać mnie o blizny i inne jeszcze wtedy bardziej widoczne zmiany na twarzy po chorobie... bardzo się ich wstydziłam. Dziś wiem, że gdybym nie zawalczyła o swoje marzenia, wciąż zastanawiałabym się, jak to było przed chorobą…

Dziewczyna obecnie stawia coraz śmielsze kroki w świecie modelingu. Inspiruje do tego swoich obserwatorów, pisząc, że "na spełnienie marzeń nie ma idealnego momentu". Anna dodaje dalej:

- Jestem niesamowicie wdzięczna za to, że mogę pracować w swojej ukochanej branży i być na planie, nic bardziej mnie nie cieszy.

Finalistka Top Model postanowiła w swoim poście podziękować również lekarzom ze znanej kliniki, którzy pomogli jej usunąć wspomniane blizny. Dziewczyna przyznaje, że zyskała nową pewność siebie:

- Dziś tak wiele udało się wypracować, że prawie nie widać skutków choroby [...]. Dziś wiele mówię o medycynie, bo czasami niewiele trzeba, a tak wiele potrafi zmienić…

Modelka kończy swój wpis, dziękując tym, którzy zawsze ją wspierali. Przyznaje, że po programie była oceniana z każdej strony, ale dzięki swoim wiernym fanom dotarła tu, gdzie jest. "Zawsze jestem dla Was" - pisze wzruszona Markowska.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Syn Edyty Górniak ma dość, podjął trudną decyzję. Tabloid donosi, że artystka już rozmawiała z prawnikiem

  • Kaczorowska znów rozprawia na temat piękna, internauci bezlitośni. "Odmawiasz ludziom prawa do bycia zmęczonym"

  • Ida Nowakowska o długo ukrywanym imieniu dla dziecka. Kilka faktów wyszło na jaw

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Mateusz Wolny

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >