Swiatgwiazd.pl
mucha

Fot. Anna Mucha / Instagram

Anna Mucha miała awarię w mieszkaniu. "Klima siadła"

7 Lipca 2021

Autor tekstu:

Kamila Krótka

Udostępnij:

Anna Mucha poinformowała na swoim Instagramie, że musiała uciekać z własnego mieszkania. Wszystko przez awarię... klimatyzacji. Gwiazda skierowała się do fanów prośbę o pomoc w naprawieniu usterki. Musiała poradzić sobie jednak w inny sposób.

Anna Mucha po wszystkim spakowała swoje rzeczy i wraz z partnerem i dziećmi opuściła mieszkanie. Przez awarię nie mogła dłużej pozostać w domu.

Anna Mucha zrozpaczona awarią

Anna Mucha w relacji na Instagramie przekazała smutną dla niej wiadomość. Gwieździe zepsuła się klimatyzacja, a co więcej - nie mogła znaleźć fachowca, który naprawiłby to urządzenie.

Jak powiedziała celebrytka, obdzwoniła już całą Warszawę, ale nie znalazła nikogo, kto podjąłby się naprawy klimatyzacji. Dlatego zwróciła się o pomoc do fanów, pytając, czy nie znają oni osoby, która podjęłaby się tego wyzwania.

Zapytanie sprawiło, że fani stali się bardzo aktywni. Pojawiły się komentarze radzące aktorce rozebranie się. Mucha w końcu postanowiła skorzystać z tej rady.

rip

Nie żyje Dilip Kumar. Legendarny aktor hinduskiego kina miał 98 lat

CZYTAJ DALEJ

Ja chciałabym naprawić tę klimatyzację. Nie wymienić, nie założyć sobie nową, chciałabym naprawić za za pieniądze, za robotę normalną, nie za "instagramy". Chcę, żeby klima działała i tyle chcę - lamentowała Anna Mucha na stories.

Luksusowe wczasy

Jak widać, usterka nie została rozwiązana, bo Anna Mucha już umieściła na Instagramie stories, w którym oprowadza fanów po luksusowym hotelu w centrum Warszawy. Do apartamentu pojechała wraz z partnerem, Grzegorzem Wonsą i dziećmi.

- Mój mężczyzna chce mnie zabić a zabieram go na wakacje! I będę robiła coś czego jeszcze nigdy w życiu nie robiłam! A on się wścieka... - relacjonuje Mucha.

Zachwycona aktorka podziwia luksusowy apartament, do którego hotel sam ją zaprosił. Jak widać, awarie gwiazdom nie są straszne. Czy ta historia mogła skończyć się lepiej? Zobaczcie zdjęcia!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Popek trafił do szpitala. „Powtórka z rozrywki”

  • Wałęsa otrzymał wstrząsającą wiadomość. Nadawca życzy mu śmierci

  • „Gliniarze”: Piotr Mróz opowiedział o poważnym wypadku sprzed lat

źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Kamila KrótkaAutor

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl. Wcześniej związana z radiem i marketingiem. Prywatnie zafascynowana reportażem, szczególnie podróżniczym. W wolnych chwilach lubi odwiedzać ściany wspinaczkowe i galerie sztuki.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

piotr kraśko

Plotki

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >