Swiatgwiazd.pl
Piotr Mróz

screen/Youtube/Smile Catherine

„Gliniarze”: Piotr Mróz opowiedział o poważnym wypadku sprzed lat

7 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Piotr Mróz to młody aktor, znany głównie ze swojej roli w serialu „Gliniarze. Teraz czeka go kolejny, ważny projekt. Niedawno aktor opowiedział szczerze o pewnej sytuacji sprzed laty, która mocno na niego wpłynęła.

  • Piotr Mróz gra starszego aspiranta Jakuba Roguza w serialu „Gliniarze”

  • Na jesieni będziemy mogli oglądać go w zupełnie innej produkcji Polsatu

  • Opowiedział o wypadku samochodowym, który udało mu się przeżyć

„Gliniarze” to jeden z popularniejszych seriali produkcji Polsatu. Teraz okazuje się, że jedna z głównych gwiazd tego programu zamierza rozwijać swoją karierę w nieco innym kierunku. Aktor opowiedział przy okazji o wypadku sprzed laty, który miał mieć na niego ogromny wpływ.

Jakie plany ma aktor „Gliniarzy”?

Piotr Mróz to jeden z aktorów znanych z produkcji Polsatu. Od pięciu lat wciela się w postać starszego aspiranta Jakuba Roguza w głośnej produkcji „Gliniarze”. Tam widzowie mogą śledzić nie tylko jak rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne, ale także porywającą historię miłosną z Natalią.

Niedawno media obiegła informacja, że już niedługo czeka go nowy projekt. Okazuje się, że aktora zobaczymy w zupełnie nowej roli. Mianowicie wystąpi w najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami”! Aktor wyraził nadzieję, że jego występ w tym programie wzbudzi tyle samo emocji i przyniesie tyle radości co jego postać w serialu.

Najnowsza edycja ,,Tańca z Gwiazdami" budzi wiele emocji. Po kolei są ogłaszani kolejni uczestnicy - zapowiadają się bardzo ciekawe zmagania. W 26. już edycji programu zobaczymy między innymi Denisa Urubko, Oliwię Bieniuk, Sylwię Bombę, Magdalenę Zajrowicz-Zapałę czy Radosława Liszewskiego (więcej tutaj).

Nowe odcinki będziemy mogli oglądać już na jesieni. Nastąpiła zmiana jeśli chodzi o termin emisji kolejnych odcinków - wcześniej były dostępne w piątki o godzinie 20. Teraz stacja będzie je emitować o tej samej godzinie, ale w poniedziałki.

Lech Wałęsa

Lech Wałęsa udostępnił treść wstrząsającej wiadomości. Nadawca życzy mu śmierci

CZYTAJ DALEJ

Aktor „Gliniarzy” miał poważny wypadek

Aktor także opowiedział o wstrząsającej sytuacji, która mu się przydarzyła przed laty. W 2012 Piotr Mróz miał przeżyć poważny wypadek samochodowy. Jak sam mówi, był on na tyle poważny, że „nie powinien przeżyć”. Takie doświadczenie niejednego młodego człowieka mogłoby poważnie załamać, jednak aktor ma inne podejście.

Dziś mówi, że... jest wdzięczny za to doświadczenie. Przyznaje, że była to dla niego lekcja pokory i tego, że życie jest bardzo krótkie, o czym niewiele młodych osób myśli.

- To mnie w dużym stopniu zmieniło i ukształtowało. Cieszę się życiem i mimo młodego wieku mam niesamowitą świadomość swojej śmiertelności - przyznaje Mróz.

Piotr Mróz w popularnym serialu ,„Gliniarze” gra już od dawna - w postać policjanta wciela się od 2016. Myślicie że wypadek sprzed lat pomaga mu się wcielać w tak ekstremalną rolę?Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

fot.instagram.com/elaromanowska/

Życie Gwiazd

Elżbieta Romanowska zmaga się z poważną chorobą. "Trzeba się wszystkiego nauczyć"

Czytaj więcej >
Kadr z programu Taniec z gwiazdami, prod. Polsat

Życie Gwiazd

"Taniec z gwiazdami". Jacek Jelonek wygra 13. edycję programu? Widzowie nie mają wątpliwości

Czytaj więcej >
Kadr z serialu Kryminalni, prod. TVN

Życie Gwiazd

Partnerka Marka Włodarczyka odebrała sobie życie w Boże Narodzenie. "Nie miała już nadziei"

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/ East News

Życie Gwiazd

Małgorzata Kożuchowska ma szukać nowej pracy. Wróci do telewizji?

Czytaj więcej >
fot. KPRM - Narodowe Święto Niepodległości, cropped, PDM-owner, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=64051077

Życie Gwiazd

Franciszek Pieczka był legendą polskiego kina, co z jego majątkiem? "Nie dorobił się"

Czytaj więcej >
fot. Titanic Belfast / Flickr.com, cropped, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=68128242

Życie Gwiazd

Ujawniono oficjalną godzinę i przyczynę śmierci Elżbiety II. W sieci pojawił się akt zgonu

Czytaj więcej >