Swiatgwiazd.pl
z ostatniej chwili

Świat Gwiazd

Popek trafił do szpitala. „Powtórka z rozrywki”

7 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Tragiczne informacje - znany polski raper Popek po raz kolejny trafił do szpitala. O pobycie w placówce medycznej poinformował na swoim Instagramie, twierdzi, że towarzyszą mu zawroty głowy.

  • Popek parę dni temu z nieznaną chorobą trafił do szpitala

  • O wszystkim poinformował na Instagramie, gdzie cały czas żartuje z zaistniałej sytuacji

  • Przypomina, że to nie pierwszy taki wypadek w jego karierze

Popek to raper, który do dziś budzi niemałe kontrowersje, nie tylko przez swoją twórczość. Teraz okazuje się, że być może przyszło mu zapłacić za hulaszczy tryb życia - muzyk niespodziewanie trafił do szpitala.

Popek w szpitalu

Popek to polski artysta, którego szczyt popularności przypadał już lata temu. Jego twórczość wzbudzała niemałe kontrowersje, głównie przez wulgarne treści oraz niekonwencjonalny wygląd artysty. Muzyk często poruszał w swoich piosenkach i wywiadach tematykę alkoholu i używek, których miał wówczas używać. Teraz opublikował na Instagramie filmik, w którym poinformował, że trafił do szpitala.

Jak na razie nie podał fanom żadnej oficjalnej diagnozy, najprawdopodobniej sam jeszcze takiej nie otrzymał. Opowiedział jednak, że trafił do szpitala przez mocne zawroty głowy. Podzielił się także, że miał już wykonane badanie krwi oraz tomografię komputerową. Zapowiedział, że o przebiegu badań będzie na bieżąco informował.

W tak dramatycznej sytuacji jednak nie opuszcza go poczucie humoru, co można zobaczyć na udostępnianych przez niego filmikach. Gdy ciśnieniomierz okazał się za mały na jego rękę i pielęgniarka musiała pójść po inny, zażartował że będzie potrzebna wersja dla koni. Zaś towarzyszącą mu kroplówkę cały czas nazywa oranżadą.

160980439 788054542109637 7606037289734925187 n

Nie żyje Jan Janga-Tomaszewski. Był aktorem "M jak miłość"

CZYTAJ DALEJ

Problemy zdrowotne Popka

W komentarzach pod filmikiem wielu internautów sugeruje, że nieznana choroba może być po prostu odreagowaniem organizmu na zbyt intensywny tryb życia - koncerty przeplatane używkami. Artysta jednak stanowczo się od tego typu pomówień odcina, już wcześniej informował, że jest już od trzech miesięcy czysty, zatem jego pobyt w szpitalu najprawdopodobniej nie ma z narkotykami nic wspólnego.

Popek za to zauważył, że to nie pierwsza tego typu przygoda w jego karierze. Przypomniał sytuację sprzed lat, kiedy brał udział w popularnym show Polsatu „Taniec z
Gwiazdami”. Tam wówczas również miał trafić do szpitala z podobnymi objawami - zawrotami głowy. Wówczas na szczęście obyło się bez poważniejszej interwencji.

- Pamiętacie Taniec z Gwiazdami, jak mi się w głowie kręciło? Powtórka z rozrywki - podsumował raper.

W komentarzach fani wyrażają swoje zaniepokojenie sytuacją artysty oraz życzą dużo zdrowia. Dołączamy się do tych życzeń i życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:
  • Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

  • Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

  • Monika Richardson wspomina małżeństwo i "współuzależnienie"

Źródło: Instagram, Radio Zet

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Alicja Czepli

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >