Swiatgwiazd.pl
Lech Wałęsa

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Lech Wałęsa udostępnił treść wstrząsającej wiadomości. Nadawca życzy mu śmierci

7 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Lech Wałęsa w ostatnich latach coraz częściej pada ofiarą ostrych ataków. Na swoim profilu na Facebooku udostępnił treść wiadomości, jaka ostatnio wpłynęła na skrzynkę jego instytutu. Treść jest szokująca.

  • W ostatnich latach krytyka i ataki na Lecha Wałęsę nasiliły się

  • Były prezydent podzielił się z internautami, z jakimi treściami musi się zmagać

  • Fani okazują wsparcie politykowi

Za sprawą różnych czynników w ostatnich latach w Polsce znacznie pogłębiły się różnice społeczne. Lech Wałęsa kiedyś był pozytywną postacią, teraz budzi niemałe kontrowersje. Musi się przez to zmagać z okropnymi atakami, których treść jest poniżej jakichkolwiek standardów.

Lech Wałęsa podzielił się oburzającą wiadomością

Lech Wałęsa choć kiedyś był bohaterem, dziś jest postacią kontrowersyjną. Między innymi za sprawą TW Bolka sprzed paru lat, kiedy to próbowano mu udowodnić współpracę ze Służbą Bezpieczeństwa. Stał się również częstym obiektem ataków ze strony TVP, wielu internautów wyśmiewa jego działalność w internecie.

Były prezydent aktywnie prowadzi konto na Facebooku. Tam często pojawiają się zarówno jego prywatne zdjęcia, jak i komentarze na najważniejsze tematy w Polsce. Udało mu się przez lata zebrać wierne grono obserwujących go internautów, ale niestety również nie brakuje wymierzonej w jego stronę krytyki.

Wałęsa podzielił się mailem, który kilka dni temu przyszedł na skrzynkę jego instytutu. Jak sam przyznał, długo zastanawiał się, czy udostępniać jego treść i sam nie wiedział, co z nim zrobić. Nic dziwnego - treść jest naprawdę oburzająca. Okazuje się, że nawet na firmowego maila przychodzą tak nienawistne wiadomości, które wprost odbierają mowę.

 - Już 10 dni zastanawiam się, co odpowiedzieć i jak odpowiedzieć na taki tekst - przyznał.

z ostatniej chwili

Popek trafił do szpitala. „Powtórka z rozrywki”

CZYTAJ DALEJ

Hejt na Lecha Wałęsę

Wiadomość jest naprawdę oburzająca. Pojawiły się tam aluzje do rzekomej współpracy Wałęsy z SB, ale także dużo mocniejsze słowa. Anonimowy nadawca wprost zapowiada, że były prezydent zasługuje na piekło, zaś całą wiadomość zatytułował "Śmierć Wałęsy".

- Już niedługo Wałęsa zdechnie, Bolek musi być pochowany w koszulce z konstytucją - niedługo ścierwo Bolka będzie się rozkładało, a sam Bolek u lucyfera będzie odbierał nagrodę za swoje łajdactwa - możemy przeczytać na początku wiadomości.

Później padają jeszcze bardziej oburzające słowa. Lech Wałęsa został nazwany "niedo***anym sbeckim konfidentem", oraz "psim odchodem". Całą wiadomość aż trudno się czyta ze względu na ubogą składnię oraz nasycenie nienawistnymi słowami.

Internauci w komentarzach wyrażają swoje oburzenie hejtem, z jakim zetknął się Lech Wałęsa. Niektórzy zwrócili uwagę, że na taki atak jest specjalny paragraf. Inni zalecają, by się nie przejmował słowami tak zdesperowanych i przykrych osób.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:
  • Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

  • Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

  • Monika Richardson wspomina małżeństwo i "współuzależnienie"

Źródło: Facebook / Lech Wałęsa, Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

piotr kraśko

Plotki

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >