Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anna Wendzikowska przekazała radosne wieści. Wyjechała na wakacje, wiemy gdzie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 09.10.2022 10:38

Anna Wendzikowska przekazała radosne wieści. Wyjechała na wakacje, wiemy gdzie

Anna Wendzikowska EA
fot. Pawel Wodzynski/East News

Anna Wendzikowska w ciągu ostatnich miesięcy wywołała wiele emocji w polskich mediach. Po wzroście zainteresowania postanowiła wyciszyć się z córkami na wakacjach. Spokój chce odzyskać w górskiej miejscowości.

Dziennikarka TVN w mediach społecznościowych przekazała radosne wieści o wyjeździe na odpoczynek. Wraz z córkami wybrała się w popularne miejsce, by odzyskać spokój. Ostatnie miesiące nie należały do najprzyjemniejszych.

Anna Wendzikowska pojechała na wakacje

Dziennikarka aktywnie korzysta z mediów społecznościowych, pokazując najważniejsze wydarzenia ze swojego prywatnego i zawodowego życia. Niedawno udostępniła uroczy filmik wraz z dwiema córkami.

Anna Wendzikowska wybrała się z pociechami na krótkie wakacje do Zakopanego, by w górskim krajobrazie odpocząć od medialnego zainteresowania. W ostatnich miesiącach doszło do wielu decyzji, które wywróciły dotychczasowe życie dziennikarki do góry nogami.

Miłość to wybór, szczęście to wybór… kiedyś słabo wybierałam... z drugiej strony, to te nie najlepsze wybory były moją własną, krętą drogą do przebudzenia. Teraz wybieram szczęście, a najprostsza droga do niego to bycie tu i teraz — pisała pod ostatnim postem.

Najpierw utrata pracy potem szokujące szczegóły

Decyzją o odejściu z TVN Anna Wendzikowska podzieliła się za pomocą Instagrama, określając swoją telewizyjną przygodę mianem "najdłuższego związku w jej życiu". Ku rozczarowaniu internautów dziennikarka nie podała szczegółów tej decyzji, jednak z postu dało się wywnioskować, że odejście nie było pochopnym krokiem.

Niedawno dziennikarka ujawniła prawdziwe oblicze pracy, które widzowie widzieli tylko w finalnej formie. Anna Wendzikowska mierzyła się z poniżaniem i podwójnymi standardami, które uniemożliwiały jej prawidłowe wykonywanie obowiązków. W poście ujawniającym szczegóły współpracy z TVN mówiła o ciągłej obawie przed utratą posady.

Aktualnie Anna Wendzikowska uwolniła się od sprawowanych obowiązków i wyjechała na wakacje, by nabrać dystansu do obecnej sytuacji. Obserwatorzy mają jednak nadzieję, że po wypoczynku powróci do działalności medialnej, która przyniosła jej rozpoznawalność.

Zobacz zdjęcia:

Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska, fot. instagram.com/aniawendzikowska/
Anna Wendzikowska EA
fot. Pawel Wodzynski/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. To Anna Mucha namówiła Cichopek na ujawnienie związku z Kurzajewskim? "Zrób to teraz"

  2. Paulina Smaszcz znowu rozprawia o byłym mężu, Cichopek i zdradach: "Trwały od realizacji programu"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.