Swiatgwiazd.pl
Joanna Opozda

instagram.com/asiaopozda/ instagram.com/antek.krolikowski

Babcia Joanny Opozdy wydała oświadczenie. Skomentowała rodzinną awanturę

13 Stycznia 2022

(Ostatnia zmiana: 23 Stycznia 2022)

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Udostępnij:

Sobotni skandal z udziałem rodziny Opozdów nadal skupia na sobie uwagę mediów. Wiemy już, że oliwy do ognia dolały także słowa Marii Opozdy, babci Joanny, dawniej związanej z partią PiS. Teraz seniorka wydała oświadczenie, w którym wyjaśnia szczegóły wypowiedzenia kontrowersyjnej kwestii i komentuje całe wydarzenie.

Media i serwisy społecznościowe już niemal od tygodnia żyją wydarzeniami, jakie rozegrały się w Busku-Zdroju, pod domem rodzinnym Joanny Opozdy. Ojciec gwiazdy, Dariusz zabarykadował się z kochanką w domu i oddał strzał w kierunku usiłującej dostać się do środka rodziny. W wyniku incydentu szwagierka Antka Królikowskiego musiała zostać hospitalizowana ze względu na silny stres. Do szpitala trafiła także sama Joanna Opozda, która znajduje się w zaawansowanej ciąży.

"Szkoda, że nie trafił". Na nagraniach słychać słowa Marii Opozdy

Sytuację skomentował mąż Joanny Opozdy, Antoni Królikowski, który był obecny przy tej przykrej sytuacji.

- Strzelał mój teść, Dariusz O. Uzbrojony i niebezpieczny, w dalszym ciągu przebywa na wolności — stwierdził niedługo po akcji oburzony aktor.

Beata Tyszkiewicz

Smutne doniesienia o Beacie Tyszkiewicz. Gwiazda zupełnie odcięła się od świata

CZYTAJ DALEJ

Królikowski relacjonuje także na Instagramie, co aktualnie dzieje się w sprawie. Umieścił m.in. film, nagrany przez Dariusza Opozdę podczas wydarzeń:

- Kolejny film, który pojawi się na następnym slajdzie nakręcił pan Dariusz O. [...] Pan Dariusz powiedział "Każdy, kto teraz wejdzie na piętro wyżej nie wyjdzie stąd".

Post Królikowskiego

Fikm Opozdy. Królikowski o sytuacji.

Kolejne nagrania krążą w mediach, odkrywając kolejne sekrety zza kulis rodzinnej afery. Na jaw wyszła także kontrowersyjna wypowiedź, która padła z ust matki Dariusza. Seniorka zdecydowanie stanęła po stronie syna i uważa, że dom jest jego, zaś była żona nie miała podstaw, aby próbować wedrzeć się do środka. Miała też skomentować sytuację, w której ojciec Joanny Opozdy oddał strzał w kierunku rodziny słowami: "Szkoda, że nie trafił"

Maria Opozda wydała oświadczenie w sprawie swojej wypowiedzi

Wiemy, że babcia Joanny, Maria Opozda od 2017 roku była powiązana z oddziałem partii PiS w Busku-Zdroju. Kobieta była sekretarzem tamtejszej filii Prawa i Sprawiedliwości. Jak poinformował Jan Bartosik, radny powiatu buskiego, po sobotnim skandalu kobieta została oddalona:

- Maria Opozda w środę, 12 stycznia, została usunięta z Prawa i Sprawiedliwości. Tego dnia została wszczęta procedura dyscyplinarna. Stosowna uchwała została już podjęta na szczeblu centralnym. 

Seniorka rodu wydała oświadczenie, w którym nie tylko skomentowała całą sytuację, ale też tłumaczyła się z wypowiedzianych nieopatrznie słów. Jak twierdzi, została zmuszona do swojej wypowiedzi i w chwili jej padnięcia, nie była w pełni sił psychicznych i emocjonalnych:

- W nawiązaniu do sytuacji związanej z moją wypowiedzią z dnia 8.01.2022 r., pragnę wyjaśnić, że cytowanie przez media słowa nie zostały wypowiedziane w relacji do konkretnych wydarzeń tj. oddaniu strzału ostrzegawczego przez mojego syna w celu odstraszenia osób, które bezprawnie wtargnęły do jego domu. Słowa te wypowiedziane zostały w nerwowej wymianie zdań pomiędzy mną a innymi osobami przebywającymi na terenie nieruchomości, zaś osoby te prowadziły nerwową rozmowę w ten sposób, aby ukierunkować mnie – 80-letnią osobę – na to, abym wypowiedziała słowa wymuszone technikami manipulacji.

Maria Opozda dodaje, że nie była świadoma i nigdy nie wypowiedziałaby takich słów "w normalnej rozmowie".

Na Instagramie Dariusza Opozdy możemy zobaczyć nagranie z awantury, na którym widać m.in. ojca i matkę Joanny, a także babcię dziewczyny.


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd

  1. Wielka rozpacz dziennikarza TVN, śmierć przyszła niespodziewanie

  2. Nagła reakcja Andrzeja Dudy po skandalu z ojcem Joanny Opozdy

  3. Gwiazdor TTV pilnie usunięty z programu? Jego cztery partnerki nie żyją, skandaliczne szczegóły

Źródło: Plotek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Dziwne imiona dzieci polskich gwiazd. Kayah i Ibisz wyborem przebili nawet Wiśniewskiego

Slajd 1 z 4

Figura

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura zdecydowała się na nietypowe imiona dla swoich córek. Starsza nazywa się Koko Claire, młodsza natomiast otrzymała imiona Kaszmir Amber.

Co wiesz o pielęgnacji twarzy?

Pytanie 1 z 5

Jaki produkt NIE służy do oczyszczania twarzy?

Aleksandra GadzińskaAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Tadeusz Müller o pożarze domu. Wyjawił smutną prawdę nt. swojego majątku

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Łepkowska skomentowała rozstanie Kalskiej i Roznerskiego. "Nie będzie to łatwe"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Mucha udostępniła informację o kradzieży. Prosi internautów o pomoc

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Magdalena Stępień prosi fanów o wsparcie. "Oliwierek jest małym wojownikiem"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nagłe wyznanie Joanny Kurowskiej o rodzinnej tragedii. "Żyłam w poczuciu winy"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Maurycy Popiel okradziony. Wystosował przejmujący apel do fanów

Czytaj więcej >