Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Barbara Kurdej-Szatan komentuje decyzję o umorzeniu postępowania. Wiadomość celowo przekazano wczoraj?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 14.02.2023 14:00

Barbara Kurdej-Szatan komentuje decyzję o umorzeniu postępowania. Wiadomość celowo przekazano wczoraj?

Barbara Kurdej-Szatan
fot. KAPiF

Barbara Kurdej-Szatan w mediach społecznościowych zwróciła się do fanów w sprawie umorzenia jej sprawy o znieważenie funkcjonariuszy Straży Granicznej. Długo zbierała się na to wyznanie.

Po decyzji sądu aktorka postanowiła skomentować sytuację w mediach społecznościowych. Przyznała się internautom, co przeżywała przez cały czas trwania procesu.

Barbara Kurdej-Szatan skomentowała decyzję sądu w jej sprawie

Aktorka w mediach społecznościowych zwróciła się do internautów w sprawie ujawnienia decyzji sądu, która trafiła do mediów. Okazuje się, że sama rozprawa miała miejsce wcześniej, niż mogłoby się wydawać.

Pewnie niektórzy oczekują jakiegoś komentarza ode mnie, dlatego że wczoraj nagle ujawniło się zakończenie mojej sprawy. Natomiast posiedzenie sądu odbyło się 3 lutego, czyli 10 dni temu. Nie miałam w sobie siły, aby na nowo o tym mówić, żeby was informować, przeżyłam to ze swoją rodziną, przyjaciółmi. Dużo mnie to kosztowało — dodała w relacji.

Następnie Barbara Kurdej-Szatan zwróciła uwagę na czas, w którym informacja o jej umorzeniu dotarła do mediów. Według relacji aktorki mogło mieć to powiązanie z aktualną sytuacją na białoruskiej granicy.

— Zastanawiam się, dlaczego akurat wczoraj. Może dlatego, że wczoraj dowiedzieliśmy się o śmierci 29-letniej dziewczyny z Etiopii, która zmarła w męczarniach u nas na granicy, błagano, aby ktoś jej pomógł. Nikt do niej nie poszedł, nikt jej nie pomógł. Mimo że wiedzieli, w jakim miejscu mniej więcej leży. Straż Graniczna jej towarzyszy wysłała na Białoruś, a do niej nikt nie przyszedł, ciało dziewczyny zostało znalezione martwe — zastanawiała się.

Barbara Kurdej-Szatan pozostawiała swoje teorie bez ostatecznych odpowiedzi. By w miły sposób pożegnać się z internautami, złożyła im życzenia z okazji dzisiejszych Walentynek.

A dziś są walentynki i z tej okazji życzyłabym wszystkim, aby nie byli obojętni. I życzyłabym sobie, aby wszyscy mieli dużo empatii i miłości w sobie — podsumowała.

Barbara Kurdej-Szatan sama chciała poinformować o decyzji sądu

Sprawa aktorki trafiła do mediów w listopadzie 2021 roku i co jakiś czas poruszano ją przez media, a także w trakcie wywiadów z gwiazdą. Długi proces sprawił, że o finale chciała poinformować sama zainteresowana. W relacji wyznała, że planowała przygotować dla internautów wpis opisujący jej przeżycia.

Zbierałam się do tego, aby napisać taki obszerny post i już nigdy w wywiadzie czy w mediach do tego nie wracać. Żeby się z tym rozliczyć, również i z Wami — tłumaczyła aktorka.

Dla porównania Barbara Kurdej-Szatan przywołała sytuację z początku jej sprawy sądowej, gdy została wezwana do prokuratury. Jak wyjaśniła, informacja już po godzinie dotarła do polskich mediów. Tym razem trwało do jednak ponad tydzień.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Zapytali Opozdę o kolejne dziecko, odpowiedź zaskoczyła wszystkich. W grę wchodzi adopcja

  2. Z samego rana w Walentynki Dominika Gwit wstawiła poruszające zdjęcie. Taka miłość trafia się rzadko

  3. Ale zaskoczenie. Z samego rana w Walentynki Tomasz Kammel wrzucił zdjęcie z Izą Krzan

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].