Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ale zaskoczenie. Z samego rana w Walentynki Tomasz Kammel wrzucił zdjęcie z Izą Krzan
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 14.02.2023 12:17

Ale zaskoczenie. Z samego rana w Walentynki Tomasz Kammel wrzucił zdjęcie z Izą Krzan

Tomasz kammel Iza Krzan
fot. KAPiF

Tomasz Kammel w mediach społecznościowych postanowił uczcić znajomość z Izabellą Krzan. Nie bez powodu wybrał na tę okazję Walentynki. Dla jego współprowadzącej ta data ma wyjątkowe znaczenie.

Duet prowadzących od prawie dwóch lat współpracuje na planie porannego programu "Pytanie na śniadanie". Widzowie poznali ich jako świetnie dogadującą się parę zarówno na antenie, jak i poza nią. Dziennikarz z okazji Walentynek postanowił udostępnić post poświęcony koleżance.

Tomasz Kammel w Walentynki złożył życzenia Izie Krzan

Choć 14 lutego najbardziej kojarzony jest z dniem zakochanych, dla prowadzącego śniadaniówki TVP ta data ma jeszcze bardziej personalne znaczenie. W Walentynki na świat przyszła jego współprowadząca, Iza Krzan.

Dziennikarz w mediach społecznościowych postanowił uczcić to święto, udostępniając ich wspólne zdjęcie. W opisie zdradził, za co ceni swoją programową koleżankę.

Dlaczego @izabellakrzan tu, na Walentynki? Bo kocham z nią pracować, bo kocham się z nią śmiać (a to podstawa w każdym związku), ale przede wszystkim dlatego, że dzisiaj nasza Iza ma urodziny — zdradził Tomasz Kammel.

Iza Krzan nie pozostała dłużna Tomaszowi Kammelowi

Wśród komentarzy znalazło się mnóstwo osób, które tak jak prezenterka muszą współdzielić datę urodzin z najromantyczniejszym dniem w roku. Na post dziennikarza odpowiedziała sama solenizantka. Krótko opisała łączącą ich relacje.

Dziękuję! Za życzenia, ale i za te tony wsparcia, które od Ciebie dostaje! Jesteś super ziomkiem! — skomentowała.

Prowadzący śniadaniówki nie będą mieli raczej okazji personalnie wymienić się życzliwościami. Iza Krzan w mediach społecznościowych zapowiedziała urodzinową podróż. Co ciekawe, jej wybór mógł paść na zagraniczny kierunek. W jednej z relacji pokazała przygotowany już na podróż paszport.

Modelka chętnie korzysta z mediów społecznościowych, dlatego z pewnością już niedługo będziemy wiedzieć, gdzie spędzić swoje 28. urodziny. Do Tomasza Kammela z pewnością wróci z nową energią.

Zobacz zdjęcia:

Tomasz Kammel, Iza Krzan
fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Zapytali Opozdę o kolejne dziecko, odpowiedź zaskoczyła wszystkich. W grę wchodzi adopcja

  2. Z samego rana w Walentynki Dominika Gwit wstawiła poruszające zdjęcie. Taka miłość trafia się rzadko

  3. Najbardziej romantyczny odcinek "Pytania na śniadanie" w historii. Cichopek i Kurzajewski na pierwszym planie

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].