Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Barbara Kurdej-Szatan nie wie, czy spędzi święta w nowym domu. "To są zupełnie inne święta"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 26.11.2022 11:11

Barbara Kurdej-Szatan nie wie, czy spędzi święta w nowym domu. "To są zupełnie inne święta"

Barbara Kurdej-Szatan
fot. Świat Gwiazd

Wielkimi krokami zbliżają się wyczekiwane przez wielu święta Bożego Narodzenia. Gwiazdy na przestrzeni lat pokazały, że można je spędzić na wiele różnych sposób. Jakie plany ma Barbara Kurdej-Szatan? Okazuje się, że artystka ma kilka pomysłów na spędzenie świąt.

Barbara Kurdej-Szatan wraz z rodziną uwielbiają wspólnie spędzać święta. Dodatkowo cenią sobie spokój i aktywnie spędzony czas. W okresie zimowym jeżdżą na nartach i uwielbiają zimowy klimat, panujący w Zakopanem. Opowiedziała nam, co planuje na tegoroczne święta.

Barbara Kurdej-Szatan o świętach Bożego Narodzenia

Barbara Kurdej-Szatan niezmiennie od lat plasuje się w czołówce gwiazd polskiego show-biznesu. Gwiazda nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Spełnia się w aktorstwie, prowadzi programy telewizyjne oraz angażuje się w liczne akcje promocyjne.

W ostatnich dniach Basia pojawiła się na pokazie kolekcji Macieja Zienia. Naszej reporterce udało się zamienić z aktorką kilka zdań. Nie obyło się bez tematu, związanego ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia.

Warto wspomnieć, że Barbara wraz z rodziną w tym roku przeprowadziła się do luksusowego apartamentu. Czy to będą pierwsze święta spędzone w nowym loku? Otóż okazuje się, że aktorka nie ma jeszcze sprecyzowanych planów. Rozważa kilka możliwości.

Święta w nowym domu?

Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie ze Światem Gwiazd wyjawiła, że minione święta spędziła z rodziną w Zakopanem. Cenią sobie panujący tam klimat, a ponadto uwielbiają jeździć na nartach, dlatego rozważają ponowny wyjazd w tamte okolice. Podkreśliła, że ich wyjazd to również odciążenie mam od przygotowania świątecznych potraw.

Ostatnie dwa lata byliśmy na wyjeździe w Zakopanem z całą rodziną i tak nam się spodobało, kiedy jest śnieg w Zakopanem. To są zupełnie inne święta, my jeździmy na nartach, kochamy to, więc to, że nasze mamy nie musiały cały czas przy kuchni, pomimo że im zawsze pomagamy to one i tak zawsze najwięcej robią — powiedziała.

W dalszej części rozmowy aktorka opowiedziała o swoich obawach, związanych z brakiem wolnych miejsc w ośrodkach w Zakopanem. Jeśli czarny scenariusz okaże się prawdą, wówczas rodzina Szatanów spędzi święta w domu.

Poczuliśmy, że mamy więcej czasu na rozmowy wspólne, na relaks totalny i zobaczymy. W tym roku jeszcze nie wiemy, bo podobno nie ma już nigdzie wolnych miejsc i nie wiem, czy nam się uda coś znaleźć, ale jeżeli nie to będziemy w domu, może rzeczywiście u nas, w naszym nowym mieszkaniu i będzie przepięknie na pewno — dodała.

Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała nam również o planach na przyszły rok i postanowieniach noworocznych. Cały wywiad zobaczycie poniżej:

Zobacz zdjęcia:

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan, fot. instagram.com/kurdejszatan
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan, fot. instagram.com/kurdejszatan
Barbara Kurdej-Szatan z rodziną
Barbara Kurdej-Szatan z rodziną, fot. instagram.com/kurdejszatan
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan, fot. instagram.com/kurdejszatan
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan, fot. instagram.com/kurdejszatan

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem

  3. Znaki zodiaku najlepszych małżeństw. Te 3 dopasowania są wprost idealne i rozumieją się bez słów

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].