Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Beata Kozidrak nie chce iść do Kuby Wojewódzkiego. Powód? Padła mocna odpowiedź
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 30.10.2023 21:04

Beata Kozidrak nie chce iść do Kuby Wojewódzkiego. Powód? Padła mocna odpowiedź

Beata Kozidrak o Kubie Wojewódzkim, fot. KAPIF/AKPA
Beata Kozidrak o Kubie Wojewódzkim, fot. KAPIF/AKPA

Beata Kozidrak w programie Kuby Wojewódzkiego? Nie ma na to szans. Piosenkarka w rozmowie ze Światem Gwiazd odpowiedziała szczerze, dlaczego nie zobaczymy jej na kanapie w najpopularniejszym talk-show w Polsce.

Program Kuby Wojewódzkiego ma już 20 lat

Premierowe odcinki programu Kuby Wojewódzkiego może oglądać już kolejne pokolenie. W studiu showmana – najpierw w Polsacie, a potem w TVN-ie – gościła już cała plejada znanych osób. Były gwiazdy filmu, muzyki, sportu, reality, a także mężowie znanych żon i żony znanych mężów. Sensacją emitowanego od września sezonu była obecność Caroline Derpienski – modelki, która zaistniała, opowiadając o swoim luksusowym stylu życia.

Program Wojewódzkiego na dobre wpisał się do polskiej popkultury, a z samego prowadzącego uczynił jedną z największych i najlepiej zarabiających gwiazd w kraju. Chociaż wiele sław marzy, by dostać telefon od Kuby z zaproszeniem na wywiad, to są też takie, które regularnie mu odmawiają. 

Beata reaguje na wygraną PiS-u w wyborach. Wrzucenie takiego wpisu wymagało odwagi Nie żyje gwiazda BAJM-u. Beata Kozidrak, przyjaciele i fani pogrążeni w żałobie

Które gwiazdy nie były u Kuby Wojewódzkiego w talk-show?

Edyta Herbuś jak dotąd ani razu nie stanęła twarzą w twarz z Wojewódzkim przed kamerami. Dziennikarz zażartował nawet, że proponował tancerce występ w roli “Wodzianki” (hostessa dostarczająca wodę gościom), ale ta nie chciała. Do sprawy odniosła się jej ówczesna menadżerka, Małgorzata Herde:

Ja bym to ujęła tak: Takie są konsekwencje, jak nie przyjmuje się zaproszenia od Kuby W do jego programu od lat kilku, a teraz nie chce się pełnić funkcji "Wodzianki" – napisała na Facebooku.

Kuba Wojewódzki w swoim programie, fot. AKPA
Kuba Wojewódzki w swoim programie, fot. AKPA

Drugą dużą gwiazdą, której nie widzieliśmy u Wojewódzkiego, jest Beata Kozidrak

Dlaczego Beata Kozidrak nie wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego?

Wokalistka kilkakrotnie była obiektem drwin ze strony Kuby. Przykładowo w 2012 roku tak podsumował jej autobiografię:

Ukazała się biografia Bajmu, jednego z najpopularniejszych polskich zespołów. Książkę zatytułowaną "Płynie w nas gorąca krew" reklamuje informacja o tym, że wokalistce kiedyś spłonęły rajstopy. Co z resztą często słychać w tekstach – pisał w swoim felietonie dla “Polityki”.

Dziewięć lat później promował nowy sezon swojego talk-show, nawiązując do zatrzymania piosenkarki przez policję we wrześniu 2021 roku, gdy prowadziła auto będąc pod wpływem alkoholu. Zapytany przez fankę, czy w końcu ujrzymy Beatę na skórzanej kanapie, odpisał:

Beata dopiero za dwa lata – czym nawiązał do kary, jaka groziła artystce za przewinienie.

Teraz to Beata odpowiedziała, dlaczego nie zobaczymy jej u Kuby Wojewódzkiego. W rozmowie z reporterem Świata Gwiazd, Kubą Szewczykiem, powiedziała:

A muszę?

Na co nasz reporter powiedział:

Nie musi pani.

Kozidrak z nieskrywaną radością dodała:

No to fajnie.

Cały wywiad z Beatą, który przeprowadziliśmy w Rzymie na Kapitolu podczas międzynarodowej gali Bizneswoman Awards możecie wysłuchać poniżej.

Beata Kozidrak (3).png
Beata Kozidrak nie chce iść do programu Kuby Wojewódzkiego, fot. KAPIF
Beata Kozidrak (1).png
Beata Kozidrak nie wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego, fot. KAPIF
Beata Kozidrak (4).png
Beata Kozidrak, fot. KAPIF