Swiatgwiazd.pl
M Mroczek IG

instagram.com/mroczek_marcin

Bracia Mroczkowie kończą 39 lat. Nigdy nie marzyli o aktorstwie

18 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Okazuje się, że bracia Mroczkowie nigdy nie marzyli o karierze w serialu, a na castingu znaleźli się przypadkiem. Ich role szybko przyniosły im popularność, więc marzenia o wojsku musiały odejść na boczny plan. Jacy są Rafał i Marcin Mroczek?

  • Rafał i Marcin Mroczek świętowali niedawno Dzień Bliźniaka

  • Na castingu do M jak Miłość pojawili się przypadkiem

  • Przyznają, że nie są do siebie aż tak podobni

Z okazji Światowego Dnia Bliźniaka Marcin przypomniał na Instagramie swoje zdjęcie z dzieciństwa. Jak można łatwo się domyślić, na fotce partneruje mu brat Rafał, ubrany w ten sam strój. Bracia, podobnie jak dzisiaj, są niemal nie do odróżnienia. Czy faktycznie wszystko robią tak samo?

Bracia Mroczkowie i casting do M jak Miłość

Bracia Mroczkowie zdradzili, że to mama zaprowadziła ich na casting do najpopularniejszego polskiego serialu M jak Miłość. O tym, że dostali angaż, poinformowała ich w dniu 18. urodzin. Początkowo chłopcy mieli zagrać kilka scenek, lecz tak spodobali się reżyserowi, że ten postanowił zatrzymać ich w stałej obsadzie i bracia Zduńscy goszczą na naszych ekranach do dziś.

Okazuje się, że Mroczkowie nigdy nie marzyli o karierze aktorskiej. Zawsze chcieli być żołnierzami. Jednak nie mogli przepuścić takiej okazji. Bracia nigdy nie zdobyli wykształcenia aktorskiego, za co bywają niekiedy krytykowani, a grając w serialu, studiowali jednocześnie na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej.

M Paszkin IG

Marta Paszkin pokazała się w wyjątkowej sukience. Zachęciła do korzystania z akcji charytatywnych

CZYTAJ DALEJ

Czy bracia Mroczkowie są tacy sami?

Rafał i Marcin przyznają, że bywały momenty, kiedy nawet ich własna mama nie potrafiła ich rozróżnić, na przykład kiedy zdjęła im opaski z imionami. Mistrzynią w rozróżnianiu braci była ich siostra Agata. Jednak okazuje się, że Mroczkowie wcale nie są aż tak identyczni, jak mogłoby się wydawać.

Bracia bliźniacy są do siebie na tyle podobni, że w szkolnych czasach Marcin poszedł zamiast Rafała na sprawdzian z chemii, bo ten nie radził sobie z przedmiotami ścisłymi, w przeciwieństwie do brata. Nauczycielka była w szoku, że udało mu się osiągnąć tak dobry wynik. Tym, co ich łączyło w szkolnych latach była pasja do tańca. Oboje tańczyli w zespole Caro Dance w rodzinnych Siedlcach.

Marcin przyznaje w rozmowie z "Vivą", że podziwia w Rafale jego upór i determinację, których jemu brakuje. Marcin często odpuszcza, bo wie, że jego brat zrobi wszystko, by osiągnąć cel. Tak samo było w dzieciństwie, gdy mali Mroczkowie ze sobą rywalizowali.

Bardziej dojrzałym tematem, który łączy słynnych braci, jest ich pasja do cygar. Mroczkowie hobbystycznie oddają się kolekcjonowaniu tych ekskluzywnych wyrobów tytoniowych z najdalszych zakątków świata.

Jak się okazuje, dziecięca pasja do tańca przerodziła się w możliwości zawodowe dorosłych braci Mroczków, którzy szturmem podbili parkiet Tańca z gwiazdami, kiedy jeszcze emitowała go stacja TVN. Marcin dotarł do półfinału 4. edycji, zaś w ukraińskiej wersji popularnego programu zdobył pierwsze miejsce. Rafał z kolei wygrał trzeci sezon. Mężczyzna zajął też drugie miejsce w 1. edycji show Gwiazdy tańczą na lodzie, a obecnie swoje umiejętności ruchowe pokazuje w programie Dance Dance Dance.

Jeśli chodzi o życie prywatne i uczuciowe, zarówno Rafał jak i Marcin mają na swoim koncie rozczarowania sercowe i dźwigają niemały bagaż emocjonalny. Teraz skupiają się na tym, by jak najlepiej spisać się w roli ojców.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Michał Szpak przeszedł tym razem samego siebie. Co stało się z jego twarzą?

  • Kasia Cichopek zrelacjonowała, jak teraz wygląda praca na planie "M jak miłość". "Dramat"

  • Doda pokazała naturalne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół


Źródło: Instagram, OnetJeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >