Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nieuleczalna choroba Bruce'a Willisa postępuje. Tak teraz wygląda legenda kina. Córka podzieliła się wyciskającym łzy zdjęciem
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 08.01.2024 19:32

Nieuleczalna choroba Bruce'a Willisa postępuje. Tak teraz wygląda legenda kina. Córka podzieliła się wyciskającym łzy zdjęciem

Bruce Willis choroba, jak wygląda 2024
W jakim stanie jest Bruce Willis?

Bruce Willis zniknął z ekranów i show-biznesu z powodu poważnej choroby. Jego stan postępuje, a tuż przed świętami pojawiły się nowe, przykre doniesienia. Jak wygląda teraz aktor? Zdjęcie z córką wyciska łzy.

Na co choruje Bruce Willis?

Willis w przeszłości grał w największych kinowych hitach, jak „Szklana pułapka”, „Szósty zmysł” i „Niezniszczalny”. Niestety poważna choroba uniemożliwiła mu nie tylko dalszą karierę, ale i zwyczajne, codzienne życie. Teraz musi być pod stałą opieką specjalistów. Przyczyną jego stanu jest bowiem nieuleczalna forma demencji

Otępienie czołowo-skroniowe, bo na to cierpi Bruce, jest związane z utratą komórek nerwowych. Prowadzi do zaburzeń funkcji poznawczych, mowy i zachowania. Na początku choroby zdarzało mu się nie odpowiadać na pytania, jednak obecnie ma już poważne problemy z poznawaniem nawet najbliższych osób. Stracił też zdolność komunikacji.

Aktor nie pokazuje się już publicznie, więc jedynym źródłem wiedzy o jego zdrowiu jest oddana mu rodzina. Córki, żona oraz była partnerka, wciąż blisko związana z rodziną, czyli aktorka Demi Moore, regularnie relacjonują, co dzieje się z kultowym hollywoodzkim gwiazdorem. Ich ostatnie wpisy wyciskają łzy, szczegóły poniżej.

Fatalne wieści nt. stanu zdrowia Bruce'a Willisa. To bardzo smutne święta Nowe wieści o stanie zdrowia Bruce'a Willisa. Przyjaciel aktora nie ma dobrych wieści

W jakim stanie jest Bruce Willis? Nowe informacje

Willis dwukrotnie się żenił. W 1987 wziął ślub z aktorką Demi Moore. Para rozwiodła się w 2000, jednak zawsze łączyły ich ciepłe i przyjacielskie relacje. Doczekali się też trzech dorosłych już córek: Rumer Glenn, Scout LaRue i Tallulah Belle. W 2009 roku Bruce znowu stanął na ślubnym kobiercu, tym razem z młodszą o 24 lata modelką i aktorką Emmą Heming. Parze urodziły się córki Mabel Ray i Evelyn Penn.

Dziś wszystkie te kobiety nieustannie dbają o dobro i komfort Bruce'a. Nawet Demi Moore bywa regularnie w domu aktora. Przyjeżdża, by wspierać i odciążyć w pracy jego obecną żonę. Emma Heming Willis opowiedziała tej jesieni w nowym wywiadzie, jak radzi sobie jej cała rodzina.

Wciąż uczę się tego, jak trudną chorobą jest demencja. A jest ona trudna nie tylko dla pacjenta, ale i dla jego rodziny. […] Poznanie diagnozy przyniosło nam pewną ulgę. Nie uczyniła ona tej sytuacji mniej bolesną, ale gdy wiesz, co konkretnie dzieje się z ukochaną osobą, łatwiej jest ci to zaakceptować. W naszym życiu dzieje się wiele pięknych rzeczy. To bardzo ważne, by odwrócić uwagę od smutku i żalu – mówiła żona gwiazdora.

Nikt nie wie, jak długo jeszcze Willis będzie żyć. Rodzina wykorzystuje więc każdą okazję, by z nim być. Ostatnio żona Bruce'a opublikowała archiwalne zdjęcie z mężem.

16 lat z tym niezwykłym człowiekiem. Moja miłość i oddanie dla niego tylko rośnie – napisała 27 grudnia 2023 roku Emma Heming Willis.

Fotografia jest piękna, ale jeżeli porównamy ją z obecnymi zdjęciami aktora, łzy płyną same. Poniżej znajdziecie nowe zdjęcia Willisa w otoczeniu rodziny.

Bruce Willis
Bruce Willis z żoną Emmą, archiwalne zdjęcie, fot. instagram.com/emmahemingwillis

Jak wygląda teraz Bruce Willis? Nowe zdjęcia z rodziną

Całkiem niedawno jedna z córek Bruce'a opublikowała wzruszające zdjęcie z ojcem. Scout LaRue Willis pozuje na nim razem z aktorem, w kuchni domu gwiazdora. Dziewczyna wtula się w ukochanego tatę, którego twarz poorały już zmarszczki. Proces starzenia w ostatnich latach postępuje bowiem wyjątkowo i brutalnie szybko.

Bruce na nowych zdjęciach ma puste, nieobecne spojrzenie. Pociesza jednak to, że nieustannie jest otoczony bliskimi, Poniżej możecie zobaczyć aktualne fotografie, pochodzące ze spotkań rodzinnych Willisów.

Bruce Willis
Bruce Willis w 2023 na zdjęciu z córką Scout LaRue Willis, fot. instagram.com/scoutlaruewillis
Bruce Willis
Bruce Willis w 2023 na zdjęciu z córką Rumer i wnuczką, fot. instagram.com/rumerwillis
Bruce Willis
Bruce Willis w 2023 na zdjęciu z rodziną, żoną, dziećmi i Demi Moore, fot. instagram.com/demimoore
Bruce Willis
Bruce Willis w 2010 roku, fot. ST / Splash NewsEAST NEWS
Bruce Willis
Bruce Willis w 2010 roku w Polsce, fot. KAPiF