Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anna Mucha zrugana po tym, co zafundowała własnym dzieciom. "Czekam na wizytę opieki społecznej"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 08.01.2024 18:24

Anna Mucha zrugana po tym, co zafundowała własnym dzieciom. "Czekam na wizytę opieki społecznej"

Anna Mucha
Anna Mucha skrytykowana

Anna Mucha usłyszała poważne oskarżenia, dotyczące tego, na co naraziła własne dzieci. Aktorka zareagowała gwałtownie. Co jej zarzucają? Mamy zdjęcia.

Ile dzieci ma Anna Mucha?

Anna Mucha ma za sobą trzy poważne związki. Przed laty łączyła ją relacja z Kubą Wojewódzkim. Potem związała się z Marcelem Sorą. To z nim doczekała się dwójki dzieci: córki i syna. Stefania przyszła na świat w 2011, a Teodor urodził się w 2014. Po rozstaniu znalazła szczęście u boku Jakuba Wonsa.

Jakub, syn aktora Grzegorza Wonsa, sam działa w branży aktorskiej. 20 lat temu mogliśmy oglądać go w serialach „Na dobre i na złe” i „Barwy szczęścia”. W ostatnich latach gra w „M jak miłość” i „Koronie królów. Jagiellonowie”. Prywatnie jest ojcem córki Zofii.

Od dłuższego czasu Mucha i Wons wyjechali z dziećmi na wakacje. Podróżują po zagranicznych, często egzotycznych zakątkach. To właśnie tam doszło do kontrowersyjnych wydarzeń, które rozpętały prawdziwą awanturę, szczegóły i zdjęcia poniżej.

Anna Mucha przekazała fantastyczne wieści. Podzieliła się z fanami wyjątkowym momentem Dramat Anny Muchy za granicą. To miały być piękne święta, a zaczęły się od koszmaru

Dokąd wyjechała Anna Mucha na wakacje?

Mucha i Wons od września niemal bez przerwy są w podróży. Najpierw zwiedzili wraz z dziećmi Budapeszt, później Meksyk, a ostatnio przebywają na Madagaskarze. Zarówno Anna, jak i Jakub są dalecy od pokazywania sztucznych, celowo wykadrowanych, laurkowych kadrów z wakacji. Na ich zdjęciach widać prawdziwą afrykańską rzeczywistość, która często daleka jest od ideału.

W relacji na Instastories aktorka pokazała między innymi owady, które nie dają im spokoju. Karaluchy oraz inne „bestie” mogą być sporym problemem dla tych, którzy się ich boją. Na szczęście, choć insektów na Madagaskarze jest dużo, żadne z nich nie są groźne dla człowieka. Nieco inaczej przedstawia się zupełnie inny problem.

Anna przyznała, że w wiosce, w której obecnie mieszkają, nie ma dostępu do bieżącej wody. W pensjonacie dostają „przydział” wody w baniakach, które nie wyglądały zbyt zachęcająco. Co wydarzyło się później? Aktorka dawno nie była tak wściekła, o wszystkim przeczytacie poniżej.

Afera z dziećmi Anny Muchy. Co się stało?

Do tej pory Mucha z pełną szczerością pokazywała, jak ona oraz jej dzieci radzą sobie na afrykańskich wakacjach. Bardzo nie spodobało się to niektórym internautom. Jedna z osób wulgarnie i agresywnie zaatakowała ją w wiadomości prywatnej. Aktorka upubliczniła ją, opatrując dosadnym komentarzem.

Jesteście popie**oleni! Jechać, gdzie smród i ubóstwo i to z dziećmi! Narażać siebie! A szczególnie dzieci! Brak odpowiedzialności! Totalna idiotka z Ciebie. Powinno odebrać ci się dzieci – brzmiała wiadomość od hejtera.

Mucha w odpowiedzi nie żałowała sarkazmu.

I anonimowa, obywatelska troska o moje dzieci. Czekam na wizytę opieki społecznej – napisała aktorka.

Inni internauci mają do niej pretensje, że na zdjęciach ma posklejane, „nieestetyczne” rzęsy. Anna zadrwiła i z tego, wskazując, że nie myła się od tygodnia, więc rzęsy są jej najmniejszym zmartwieniem.

Anna Mucha narzeka na brak wody
Warunki na wakacjach Anny Muchy, fot. instagram.com/taannamucha
Anna Mucha na wakacjach, fot. Instagram
Anna Mucha na wakacjach, fot. Instagram
Anna Mucha na wakacjach, fot. Instagram
Anna Mucha na wakacjach, fot. Instagram
Anna Mucha pokazuje afrykańskie owady
Owady na wakacjach Anny Muchy, fot. instagram.com/taannamucha
Instagram Anny Muchy
Wakacje Anny Muchy na Madagaskarze, fot. instagram.com/taannamucha
Instagram Anny Muchy
Anna Mucha odpowiada hejterom, fot. instagram.com/taannamucha
Instagram Anny Muchy
Anna Mucha odpowiada hejterom, fot. instagram.com/taannamucha
Anna Mucha
Jakub Wons, Anna Mucha i Grzegorz Wons, fot. KAPiF
Anna Mucha
Anna Mucha, fot. KAPiF
Anna Mucha
Anna Mucha, fot. KAPiF