Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Była partnerka byłego męża Katarzyny Cichopek uderza w byłą żonę jej ukochanego... Co za obrót spraw!
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 11.08.2023 19:40

Była partnerka byłego męża Katarzyny Cichopek uderza w byłą żonę jej ukochanego... Co za obrót spraw!

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek otrzymała niespodziewane wsparcie, fot. KAPiF; instagram.com/marcinhakiel

Wydawało się, że uniwersum Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela więcej się nie połączą i jedynym punktem wspólnym będą ich dzieci. Wszystko stało się znacznie bardziej zwariowane, kiedy on zerwał ze swoją kolejną partnerką, a Kasię oraz jej obecnego ukochanego zaatakowała była żona tegoż. Czy tajemnicza Dominika będzie teraz wspierać aktorkę w jej sporach z Pauliną Smaszcz? To się dopiero porobiło.

 

Kasia Cichopek zaatakowana przez Paulinę Smaszcz. Ma zaskakujących sprzymierzeńców

Ostatnio Cichopek i Kurzajewski wypoczywają w słonecznej Grecji. Byłej żonie dziennikarza nie spodobało się, że na miejsce urlopu wybrali takie, w którym w przeszłości spędzała ona z nim wakacje.

Brak wstydu, brak mózgu, czy brak klasy? Konkubiny, jeżdżą na wakacje z obecnymi facetami, w miejsca, gdzie on spędzał przez wiele lat wakacje ze swoją rodziną, swoimi dziećmi, gdzie deklarował miłość, wierność i oddanie na zawsze. To trend, czy wzorce? Obecnie pani Kasia z Maciejem spędzają wakacje na wyspie Leros, gdzie przez 15 lat całą rodziną spędzaliśmy wakacje – napisała na Instagramie Kobieta Petarda.

Wpis Pauliny jest bardzo ostry i z pewnością mógł wywołać wiele bólu. Na szczęście Kasia może liczyć na wsparcie wielu osób, w tym – co szczególnie zaskakujące – Dominiki z Krotoszyna, która niedawno rozstała się z Marcinem Hakielem.

Maciej Kurzajewski odpowiedział na kolejne ataki Pauliny Smaszcz? Jednym zdjęciem wyraził wszystko

Dominika wspiera Kasię Cichopek. Panie się polubiły?

Niedawno wyszło na jaw, że Hakiel i Dominika się rozstali. Niedawno kobieta potwierdziła to oficjalnie w oświadczeniu, a w komunikacie zawarła kilka miłych słów na temat Cichopek.

Nasze córki nadal się przyjaźnią i dzięki uprzejmości mamy Helenki, planują kolejne spotkania. Mama Helenki zaufała mi w najtrudniejszym momencie swojego życia i pozwoliła opiekować się swoimi dziećmi – wyznała Dominika w rozmowie z ShowNews.

Według naszych informacji słowa te bardzo poruszyły i wzruszyły Kasię. Panie mają już planować spotkanie. Z kolei portal Fakt dotarł do informacji, zgodnie z którymi jedną z przyczyn rozstania Marcina i Dominiki była właśnie sympatia, jaką nowa partnerka tancerza darzyła jego byłą żonę. Wygląda na to, że panie rzeczywiście są w świetnej komitywie. Komentują sobie już nawet wpisy, wykazując pełne wsparcie.

Dominika z Krotoszyna wspiera Kasię Cichopek

Cichopek opublikowała nowe zdjęcie z wakacji z Maciejem Kurzajewskim. Wynurza się na nim z wody jak syrena. Dodała do niego podpis „Komentarz jest zbędny” oraz znaczące hasztagi, być może będące delikatnym odniesieniem do wpisu Smaszcz: nie pytam o zgodę, bo mogę; brak ograniczeń; szczęście; brak ograniczeń. To właśnie na ten wpis zareagowała była Marcina Hakiela.

Wspieram. Obie wiemy, jaka jest prawda! – napisała Dominika.

Kasia zareagowała na jej komentarz emotikoną dającą buziaka z serduszkiem, co z kolei zachęciło kobietę do zacytowania Williama Boetchera:

By zachować szacunek dla samego siebie, lepiej zniechęcić do siebie ludzi, postępując zgodnie ze swym sumieniem, niż zjednywać ich sobie, robiąc to, co uważamy za niewłaściwe – dodała jeszcze była partnerka Hakiela.

Spodziewaliście się takiego zwrotu akcji?

Kasia Cichopek.jpg
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Marcin Hakiel.jpg
Marcin Hakiel i Dominika, fot. instagram.com/marcinhakiel
Paulina Smaszcz.jpg
Paulina Smaszcz, fot. KAPiF