Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Caroline Derpienski nie mieszka z milionerem! Teraz wiadomo, jak wygląda jej życie w Miami
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 26.09.2023 12:08

Caroline Derpienski nie mieszka z milionerem! Teraz wiadomo, jak wygląda jej życie w Miami

Caroline Derpienski
Caroline Derpienski nie mieszka z milionerem, fot. instagram.com/carolinederpienski/

Caroline Derpienski nie przestaje zaskakiwać. W mediach społecznościowych chętnie chwali się wystawnym życiem, z którego czerpie garściami. Jak jednak wygląda jej relacja z milionerem? Okazuje się, że celebrytka i partner nie mieszkają razem.

Caroline Derpienski w polskim show-biznesie

Obecnie mało który Polak nie zna tej internetowej osobowości. Caroline Derpienski szturmem podbiła rodzimy show-biznes poprzez telewizyjne występy i kolejne afery. Jak sama przyznała, czerpie garściami z minut sławy, które jej się trafiły.

W Stanach Zjednoczonych prowadzi bujny tryb życia, który opływa w luksusowe samochody, drogie ubrania i atrakcje Miami. Z "dolarsowego" stylu życia nie korzysta jednak sama. Caroline Derpienski skrycie wypowiada się na temat swojego milionera.

Caroline Derpienski (17).jpg
Caroline Derpienski nie mieszka z milionerem, fot. KAPiF
Caroline Derpienski dokonała coming-outu. "Nigdy o tym nie mówiłam". Okoliczności zmusiły ją do wyznania prawdy Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Caroline Derpienski chwali się życiem w luksusie, a co z partnerem?

Internauci z pewnością wiedzą, że celebrytka nie należy do skromnych gwiazd. W mediach społecznościowych dzieli się informacjami o kolejnych pokazach mody czy drogich zakupach.

Wiadomo także, że w Miami towarzyszy jej tajemniczy milioner, który nie pojawia się w postach gwiazdy. Caroline Derpienski swego czasu wywołała skandal szczegółami związku ze starszym mężczyzną. Teraz okazuje się, że para nawet wspólnie nie mieszka.

Caroline Derpienski o związku z milionerem

W kwestii życia miłosnego celebrytka stawia jednak na prywatność. W mediach społecznościowych rzadko wspomina o partnerze. Para nie chce nawet wspólnie mieszkać. Caroline Derpienski przyznała, że takie rozwiązanie zniszczyłoby ich związek.

Mieszkam osobno z partnerem, ponieważ nasz związek, gdy mieszkaliśmy razem, nie wyszedł. Długo się kłóciliśmy. […] Jak dwie osoby siedzą sobie na głowie, to jest to szkodliwe wręcz. Także ja mam swoją przestrzeń, partner ma swoją przestrzeń.

Wygląda na to, że jeszcze długo nie usłyszymy szczegółów na temat tajemniczego milionera. Caroline Derpienski chętnie za to pokaże jakie kolejne luksusowe prezenty od niego dostanie.

Caroline Derpienski.jpg
Caroline Derpienski fot. KAPiF
Caroline Derpienski.jpg
Caroline Derpienski fot. KAPiF
Caroline Derpienski (16).jpg
Caroline Derpienski fot. KAPiF

Źródło: Party