Cezary Pazura z córką Żródło: eastnews & TRICOLORS

Córka Cezarego Pazury obchodzi w tym roku 31. urodziny. Anastazja ma wyjątkową pasję

14 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Przed córką Cezarego Pazury obchody jej 31 urodzin. Anastazja poszła w zawodowe ślady ojca, pojawiając się w kilku telewizyjnych produkcjach. Ma także wyjątkową pasję, którą chętnie dzieli się z obserwatorami na Instagramie - wśród jej zainteresowań znalazła się sztuka i jej tworzenie.

  • Cezary Pazura był dwukrotnie żonaty
  • Anastazja to córka aktora z pierwszego małżeństwa
  • Kobieta realizuje się jako aktorka, artystka i dziennikarka

W październiku córka Cezarego Pazury będzie świętowała 31 rocznicę urodzin. Anastazja jest zaledwie rok młodsza od obecnej żony aktora, Edyty Zając. Gwiazdor sitcomu “13 posterunek” pierwszy raz został ojcem w 1988 roku, będąc w związku małżeńskim z Żanetą.

Osobiste trudności Cezarego Pazury

Życie nie zawsze było dla Cezarego Pazury łaskawe. Choć teraz aktor spełnia się w roli męża i ojca, niegdyś o szczęśliwym małżeństwie mógł tylko pomarzyć. Wszystko zaczęło się u schyłku lat 80 ubiegłego wieku, gdy Cezary Pazura poślubił Żanetę.

Pierwsze małżeństwo Cezarego Pazury nie przetrwało próby czasu. Aktor sięga tych czasów pamięcią niechętnie - w mediach do dziś pojawiają się jednak liczne wzmianki na temat tego, że pierwsza małżonka gwiazdora polskiego kina borykała się z uzależnieniem od substancji odurzających, w tym narkotyków i alkoholu. Ostatecznie kobieta postanowiła odejść od rodziny, co definitywnie zakończyło relację pary.

Na świecie zdążyła pojawić się jednak córka Cezarego Pazury i Żanety, Anastazja. Ponieważ Żaneta zrzekła się praw rodzicielskich, aktor musiał odnaleźć się w być może najtrudniejszej z jego życiowych ról - został samotnym ojcem. Starał się zapewnić dziecku wszystko, co najlepsze, jednocześnie próbując zastąpić Anastazji nieobecną matkę.

Rozbrajająca wpadka w Rozbrajająca wpadka w "Familiadzie". Karol Strasburger zapytał o "stworzenie ze szczypcami" [WIDEO]Czytaj dalej

- Dzwonię do taty również z okazji Dnia Matki, bo jest dla mnie wszystkim - i tatą, i mamą. Ma mocno rozwiniętą kobiecą stronę. Jest bardzo wrażliwy, więc mi mamusiował z takim rzeczami bardzo dziewczęcymi, kobiecymi. Chodziłam do niego z takimi sprawami - wspominała w jednym z wywiadów Anastazja.

Cezary Pazura finalnie odnalazł szczęście w miłości, w 2009 roku poślubił Edytę Zając. Para doczekała się trójki pociech: Amelii, Antoniego i Rity. Anastazja dobrze dogaduje się z przyrodnim rodzeństwem. Często wpada do domu taty, by złożyć im wizytę.

Córka Cezarego Pazury poszła w zawodowe ślady ojca. Też ma ciekawą pasję

Anastazja odziedziczyła po ojcu nie tylko geny, ale i - częściowo - życiowe pasje. Kobieta realizuje się między innymi w zawodzie aktorki. Telewidzowie mogli zobaczyć ją w “Na dobre i na złe” czy “Barwach szczęścia”.

Serce Anastazji na co dzień bije artystycznym rytmem. Córka Cezarego Pazury ma bowiem wyjątkową pasję; spełnia się jako projektantka, rysowniczka i grafik komputerowy. Swoimi oryginalnymi pracami chętnie dzieli się na łamach mediów społecznościowych.

Dodatkowo córka Cezarego Pazury postanowiła spróbować swoich sił w dziennikarstwie. Anastazja doczekała się własnej autorskiej rubryki w magazynie “Presto” zatytułowanej “Anastazja Pazura przedstawia”. Czytelnicy mogą znaleźć tam między innymi wywiady z artystami.

AP 1

AP 2

Źródło: instagram.com/pazuraanastazja

AP 3

Źródło: instagram.com/czarekpazura

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Plotek, WP, Instagram

Następny artykuł