Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Na topie > Cezary Żak żegna Barbarę Krafftównę. Pokazał wspólne zdjęcia
Kamila Krótka
Kamila Krótka 23.01.2022 01:00

Cezary Żak żegna Barbarę Krafftównę. Pokazał wspólne zdjęcia

pjimage - 2022-01-23T104430.228
Pawel Wodzynski/East News

Cezary Żak właśnie opublikował smutny wpis, żegnając zmarłą dzisiejszej nocy Barbarę Krafftównę. O śmierci wybitnej aktorki poinformował Związek Artystów Scen Polskich. To niebywale przykra chwila dla polskiej sceny.

W wieku 93 lat odeszła Barbara Krafftówna. W sieci już pojawiły się wpisy aktorów, którzy z głębokim żalem żegnają aktorkę.

Cezary Żak w żałobie

"Bez Ciebie Basiu świat traci kolory. Odpoczywaj" - napisał Cezary Żak na Instagramie, załączając dwa wspólne zdjęcia z Barbarą Krafftówną.

Po chwili od dodania wpisu pod postem pojawiły się komentarze osób, które też nie mogą pogodzić się ze stratą aktorki.

Barbara Krafftówna była Cezarowi Żakowi bardzo bliska. Zagrała m.in. główną rolę w jego debiucie reżyserskim "Trzeba zabić starszą panią". Premiera spektaklu odbyła się niemal 10 lat temu.

Nie żyje Barbara Krafftówna

O śmierci Barbary Krafftówny poinformował dziś w mediach społecznościowych Związek Artystów Scen Polskich:

"Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy Barbarę Krafftównę, która pozostając do ostatnich chwil wśród swoich przyjaciół w Domu Artystów w Skolimowie, odeszła dziś w nocy..." - możemy przeczytać na Facebooku.

Widzowie pokochali Barbarę Krafftówną po tym, jak wcieliła się m.in. w Felicję z "Jak być kochaną" Wojciecha Jerzego Hasa, Honoratę z "Czterech pancernych i psa". Polacy nie zapomną jej także jako wykonawczyni piosenek z kabaretu Starszych Panów.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Selfcare w nowym stylu, czyli niezwykłe połączenie social mediów z codzienną pielęgnacją 2. Wczoraj spłonął dom syna Magdy Gessler. Niemożliwe, jak Lara zareagowała na tragedię 3. Nie żyje znany aktor. Przeżył historię jak z filmu

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]