Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ciężarna Marcelina Zawadzka w szczerym oświadczeniu
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 12.06.2024 10:48

Ciężarna Marcelina Zawadzka w szczerym oświadczeniu

Marcelina Zawadzka
fot. KAPiF

W Dzień Matki Marcelina Zawadzka oznajmiła, że spodziewa się dziecka. Teraz wydała oświadczenie, w którym wyznała całą prawdę. 

Marcelina Zawadzka jest w ciąży

Marcelina Zawadzka od kilku lat jest w związku z Maxem Gloecknerem. Przystojny niemiecki, który jest przedsiębiorcą, poprosił ją o rękę 2 sierpnia 2023 roku. Niedawno, dokładnie w Dzień Matki, para ogłosiła, że oczekują narodzin dziecka. Zawadzka podzieliła się nagraniem, na którym widać jej ciążowy brzuszek.

Niebawem moje drogie, kochane mamy dołączę do Waszego grona – mam. Ogromna wdzięczność wypełnia mnie po krańce możliwości, za to, że Bóg pozwolił mi zaznać prawdziwej, czystej, pewnej i wzajemnej miłości, dzięki której powstał jego owoc – ogłosiła Zawadzka na Instagramie 26 maja.

Teraz modelka postanowiła podzielić się swoimi emocjami, które przeżywa, będąc w ciąży.

Marcelina Zawadzka dopiero co ogłosiła ciążę, a tu takie złe wieści Pieniądze lubią ciszę? Ukochany Zawadzkiej prowadzi kilka biznesów. Jeden budzi kontrowersje

Marcelina Zawadzka opublikowała oświadczenie

Marcelina Zawadzka postanowiła na Instagramie podzielić się ze swoimi obserwatorami swoimi przemyśleniami. Wyznała, że często zdarza jej się za dużo od siebie wymagać. 

Czuje, że muszę napisać tu kilka rzeczy... Jestem typem osoby, która wszystko chce zrobić i często zrobić na raz... Lubiąca nakładać na siebie presję, bo przecież zdążę, podjadę, wymyślę, załatwię. I jeszcze na końcu sprawię, aby wszyscy wokoło czuli się dobrze...ale od czasu zajścia w ciąże, wiedziałam, że tak to się nie uda... tzn. uda, ale nie ujadę daleko. Więc wprowadziłam pewne zmiany, które dały mi wyciszenie - przyznała Marcelina Zawadzka. 

Stwierdziła, że chce wytłumaczyć się internautom ze swojej nieobecności. 

Wróciłam po dłuższej nieobecności i emocjonalne napięcie związane z tym, aby powiedzieć Wam o moich zmianach w życiu. Widzę, że jest to poniekąd piękne, ale i stresujące - przyznała prezenterka.

Wyznała, że bardzo stresują ją artykuły, które widzi w sieci. Stwierdziła, że chce być wciąż aktywna w social mediach.

Spotkałam się z artykułami (które podsyła mi mama, albo ludzie z branży), które bardzo podbiły mój poziom stresu i ogólnie widzę, że ciężko mi odłożyć na półkę zmartwienia - tak jak kiedyś było to trochę prostsze. Chce z Wami rozmawiać, dzielić się przeżyciami i nie martwić za bardzo na zapas. - podsumowała Marcelina Zawadzka.

Narzeczony Zawadzkiej również jest aktywny w sieci. 

Kim jest Max Gloecker?

Max Gloeckner prowadzi konto w mediach społecznościowych, a dokładnie na platformie LinkedIn. W swoim opisie przedstawił, czym zajmuje się na co dzień jako starszy prezes spółki.

Z czołowego agenta nieruchomości stałem się świadomym przedsiębiorcą. Miałem szczęście poznać niezwykłe urządzenie technologiczne (...), które pozwoliło mi realizować marzenia o osiągnięciu finansowej obfitości przy jednoczesnym tworzeniu świadomych społeczności.

Partner popularnej prezenterki Marceliny Zawadzkiej i ojciec jej dziecka przez kilka lat mieszkał w Tajlandii oraz Australii. W internecie opisał historię swojego życia. W przeszłości pracował w kopalni i miał niewiele. Później, wraz z byłą partnerką, prowadził agencję nieruchomości. Po ich rozstaniu, Max został bez pieniędzy i perspektyw. 

Jego los jednak się odmienił, gdy podjął pracę dla wspomnianej wcześniej firmy. Obecnie często podróżuje służbowo po świecie, ale mieszka na stałe w Warszawie z narzeczoną.

Marcelina Zawadzka, fot. Instagram
Marcelina Zawadzka, fot. Instagram
Marcelina Zawadzka, fot.KAPiF
Marcelina Zawadzka, fot.KAPiF