Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > O ich rozstaniu huczało w mediach. Teraz Doda dostała prezent. Niespodziewany zwrot akcji po 9 latach!
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 07.12.2023 15:51

O ich rozstaniu huczało w mediach. Teraz Doda dostała prezent. Niespodziewany zwrot akcji po 9 latach!

Doda, fot. KAPIF
Doda, fot. KAPIF

To dopiero zwrot akcji! Doda zaskoczyła fanów, pokazując czarny prezent z żółtą kokardą. Nie uwierzycie, kto zdobył się na taki gest po wydarzeniach z 2014 roku…

Skandal z Dodą w 2014 roku

Doda na przestrzeni lat była twarzą najróżniejszych marek. Reklamowała produkty spożywcze, odzieżowe i kosmetyczne. Jej nazwisko jest gwarantem sukcesu, dlatego producenci walą jak w dym z ofertami współpracy. Piosenkarka zawsze podkreśla, że podpisuje umowy tylko z tymi firmami, z których jakością osobiście się utożsamia.

W 2014 roku w mediach huczało o jednej ze współprac piosenkarki z dużym koncernem. Rozstanie nie odbyło się bez kontrowersji, a wszystko za sprawą skandalu, jaki w tamtych czasach rozgrywał się na oczach całej Polski.

Proces Dody i Agnieszki Woźniak-Starak

W lutym 2014 roku Doda miała zaatakować Agnieszkę Woźniak-Starak (wtedy Szulim) w toalecie podczas jednej z imprez, na których obie odbierały nagrody w poszczególnych kategoriach. Powodem, dla którego piosenkarka straciła szacunek dla prezenterki, był materiał uderzający w jej rodzinę, jaki pokazano w “Na językach”.

Doda już na gali była wyraźnie podminowana. Gdy Szulim wyszła na scenę po nagrodę, klęła i wykrzykiwała coś do dziennikarki – relacjonowało AfterParty.

Policjanci przesłuchali świadków, obejrzeli Szulim i uznali, że to nie jest materiał na sprawę karną, która i tak miała swój finał w sądzie. Wyrok zapadł po 2,5 roku. Sąd Apelacyjny umorzył sprawę o naruszenie nietykalności osobistej Agnieszki. 

Pudelek ustalił wtedy, że uchylono wyrok I instancji z marca tego roku, skazujący Dodę na pół roku ograniczenia wolności i prace społeczne za groźby i pobicie. 

Za grożenie pistolecikiem nie można karać pracami społecznymi – wyjaśniała rzecznik Sądu Okręgowego Dorota Trautman.

Proces Dody i Agnieszki Woźniak-Starak, fot. KAPIF
Proces Dody i Agnieszki Woźniak-Starak, fot. KAPIF
Proces Dody i Agnieszki Woźniak-Starak, fot. KAPIF
Proces Dody i Agnieszki Woźniak-Starak, fot. KAPIF
Proces Dody i Agnieszki Woźniak-Starak, fot. KAPIF
Proces Dody i Agnieszki Woźniak-Starak, fot. KAPIF

Rozstanie Dody z Media Expert

Cała afera rzuciła cień na dalszą karierę Dody. Gwiazda dostała bana w stacji TVN, który wygasł wraz z przejściem Edwarda Miszczaka do Polsatu w 2023 roku. Plotkowało się wtedy, że firma Media Expert, której była twarzą, również postanowiła zerwać kontrakt z piosenkarką.

Rzecznik prasowy koncernu, Przemysław Liszyk, wydał wówczas w lutym oświadczenie o następującej treści:

W związku z publikacją na temat możliwości skrócenia kontraktu reklamowego z Panią Dorotą Rabczewską oświadczamy, że nie planowaliśmy i nie planujemy jego skrócenia.

Z kolei osiem miesięcy później kolejny rzecznik wyjaśnił, że miejsce Dody zajęła Ewelina Lisowska:

Po wielu latach bardzo owocnej współpracy z Dorotą Rabczewską (Dodą) zdecydowaliśmy się zaskoczyć naszych klientów nową gwiazdą. Wybór Eweliny Lisowskiej był niemal błyskawiczny. Jest niezwykle utalentowana, popularna wśród internautów, posiada wspaniały głos, charyzmę i to coś, co przyciąga uwagę widza lub słuchacza. Wierzymy, że nasza współpraca będzie satysfakcjonująca dla obu stron – wyjaśnił Michał Mystkowski.

Doda pokazała prezent od marki, której była twarzą

Nowa ambasadorka, afera z Woźniak-Starak i zniknięcie Dody z kampanii reklamowej wywołały trzęsienie w mediach. Wydawało się, że po takim splocie zdarzeń relacja gwiazdy z przedstawicielami marki nie ma przyszłości. Tymczasem na Instagramie zaskoczyła dwoma postami.

Doda pokazała najpierw prezent w czarnym pudełku z żółtą wstążką. Nie zaprezentowała zawartości pudełka, ale oznaczyła markę i napisała “dzięki”. 

Doda dostała prezent od Media Expert, fot. IG
Doda dostała prezent od Media Expert, fot. IG

W kolejnym poście przypomniała jej zdjęcie z kampanii, w której wystąpiła.

Doda w kampanii Media Expert, fot. IG
Doda w kampanii Media Expert, fot. IG

Fani zastanawiają się, czy jest to zapowiedź czegoś większego. Niektórzy już teraz zacierają ręce z nadzieją, że Doda znów wystąpi w spotach reklamowych, których obecną gwiazdą jest Cleo wspierana epizodycznie przez Donatana. Na forach w serwisach społecznościowych pojawiają się żarty, że w czarnej paczce schowany był kontrakt reklamowy. Niektórzy zastanawiają się, czy niespodziankę, jaką otrzymała Doda od wielkiej firmy, przebije Dariusz Pachut.

Kto wie, czym zaskoczy nas 2024 rok?

Doda, fot. KAPIF
Doda, fot. KAPIF
Doda
Doda, fot. KAPIF
Tagi: Doda