Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dariusz Pachut pochwalił się mamą. Tak wygląda teściowa Dody. Syn jest do niej bardzo podobny
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 04.12.2023 16:34

Dariusz Pachut pochwalił się mamą. Tak wygląda teściowa Dody. Syn jest do niej bardzo podobny

Dariusz Pachut pokazał mamę
Dariusz Pachut fot. KAPiF i Instagram

Dariusz Pachut i Doda wyjechali wspólnie na romantyczny urlop do Tajlandii. Ukochany wokalistki nie zapomina jednak o swojej mamie. Właśnie opublikował ich wspólne zdjęcie. Są do siebie bardzo podobni. 

Związek Dody i Dariusza Pachuta

Doda i Dariusz Pachut to jedna z tych par w show-biznesie, które wzbudzają ogromne emocje. Ich pierwsze wspólne zdjęcia, które wrzucali na Instagram, wywołały lawinę gratulacji, a fani artystki z zapartym tchem śledzili rozwój ich uczucia. W końcu ich ulubienica ma za sobą aż dwa nieudane małżeństwa, ale też kilka razy była zaręczona.

Niestety jeszcze do niedawna nie mogła znaleźć szczęścia w miłości. Według fanów wszystko zmieniło się, gdy na jej drodze pojawił się Dariusz Pachut. Przystojny sportowiec może być tym mężczyzną, z którym uda jej się spędzić resztę życia. Tego na pewno życzyliby sobie fani wokalistki.  

Doda i Dariusz Pachut
Doda i Dariusz Pachut fot. KAPiF

Chociaż zakochani na jakiś czas usunęli się w cień, a pojawiły się nawet informacje o ich rozstaniu, to zdaje się, że ich relacja ma się świetnie. Najpierw do sieci trafiły wspólne zdjęcia zza kulis koncertu, a później udało nam się dowiedzieć, gdzie wspólnie spędzą urlop.

Doda ogłosiła radosną nowinę! W intymnej sytuacji otworzyła się przed fanami. Dariusz Pachut miał co nagrywać Doda i Dariusz Pachut wylecieli do Tajlandii. Teraz gruchnęła wiadomość o ślubie. Takie zdjęcie mogli dodać tylko nowożeńcy

Doda i Pachut na wspólnym urlopie

Doda i Dariusz Pachut od dłuższego czasu nie pojawiają się razem na branżowych imprezach i unikają blasku fleszy. Wiadomo jednak, że ich relacja nadal kwitnie. Aktualnie przebywają na urlopie, o czym informowaliśmy już na kilka dni przed ich wyjazdem. 

Doda i Darek lecą razem to Tajlandii biznesklasą na zaproszenie biura podróży Rainbow. To wyczekane wakacje po intensywnym okresie w życiu Rabczewskiej, czyli serii koncertów Aquaria Tour i programie "Doda. Dream Show", w którym udokumentowała pracę nad trasą koncertową - zdradziła nam osoba z otoczenia wokalistki. 

Wiadomo też, że po powrocie na Dodę czekają nowe zawodowe wyzwania. Przygotowała dla fanów sporo atrakcji i kolejne koncerty z serii Aquaria Tour.

Na urlopie będą mogli odpocząć z dala od oczu paparazzi, a po powrocie z Tajlandii Dodę czekają kolejne koncerty w Łodzi i Krakowie, a które bilety wyprzedały się w rekordowym tempie.

Darek nawet podczas urlopu nie zapomina o swojej ukochanej mamie. Właśnie wrzucił do sieci ich wspólne zdjęcie. 

Dariusz Pachut pokazał mamę

Dariusz Pachut jest bardzo aktywnym użytkownikiem Instagrama. Zgromadził tam sporą ilość fanów, którzy na bieżąco śledzą kolejne wyprawy sportowca i miłośnika gór. Na jego profilu rzadko pojawiają się osobiste kadry, ale tym razem zrobił wyjątek.

Pokazał wspólne zdjęcie ze swoją mamą i oznaczył ją w poście. Dodał też kilka serduszek, co świadczy o tym, że ma ze swoją rodzicielką fantastyczną relację. Podobnie zresztą jak doda ze swoimi rodzicami, którzy są jej największym wsparciem. 

Zajrzeliśmy też na profil mamy Dariusza Pachuta, która wrzuca sporo zdjęć z synem. Nie ukrywa też, że jest z niego wyjątkowo dumna.

Jestem dumna z mojego syna - pisze na Instagramie. 

Trzeba przyznać, że Dariusz jest bardzo podobny do swojej mamy. Zdaje się, że Doda ma fantastyczną teściową. Poniżej ich wspólne zdjęcia. 

Dariusz Pachut pokazał mamę fot. Instagram @dariuszpachut
Dariusz Pachut pokazał mamę fot. Instagram @dariuszpachut