Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda wrzuciła pierwsze zdjęcie z Pachutem od czasu rozstania! Tak z nią zapozował, że od razu powstał mem
Anna Lipska
Anna Lipska 02.12.2023 21:23

Doda wrzuciła pierwsze zdjęcie z Pachutem od czasu rozstania! Tak z nią zapozował, że od razu powstał mem

Doda na zdjęciu z Dariuszem Pachutem
Doda, fot. KAPIF

Doda zapozowała z Dariuszem Pachutem po raz pierwszy od pojawienia się wieści o ich rozstaniu. Ale wrzuciła zdjęcie! Od razu powstał mem. Szczegóły!

Doda poleciała na wakacje z Dariuszem Pachutem

Doda po intensywnym czasie, jaki ma za sobą, a związanym z trasą Aquaria Tour i przygotowaniami do tej legendarnej już trasy koncertowej, uwiecznionej zresztą w programie Polsatu “Doda Dream Show”, postanowiła udać się na urlop. Jako pierwsi informowaliśmy o tym, że razem z Dariuszem Pachutem zaplanowali wypad do Azji

Doda i Darek lecą razem to Tajlandii biznesklasą na zaproszenie biura podróży Rainbow. To wyczekane wakacje po intensywnym okresie w życiu Rabczewskiej, czyli serii koncertów Aquaria Tour i programie "Doda. Dream Show", w którym udokumentowała pracę nad trasą koncertową - zdradziła Światowi Gwiazd osoba z otoczenia wokalistki. 

Dla wielu może być to niespodzianka, wszak w lipcu tego roku głośno było o rozstaniu pary. Fani wokalistki alarmowali, że Doda i Dariusz pousuwali wspólne zdjęcia z mediów społecznościowych i przestali opowiadać publicznie o łączącej ich relacji. Sami zainteresowani nie komentowali doniesień. 

Do tej pory w zasadzie milczą na temat relacji, ale właśnie do sieci wpadło ich wspólne zdjęcie. Pierwsze od czasu doniesień o rozstaniu.
 

Doda i Dariusz Pachut wylecieli do Tajlandii. Teraz gruchnęła wiadomość o ślubie. Takie zdjęcie mogli dodać tylko nowożeńcy Fantastyczne wieści od Dody. Tylko ona mogła tak zaskoczyć swoich fanów

Doda zapowiedziała niespodziankę dla fanów

Doda podczas pobytu w Tajlandii ładuje baterie przed nowymi wyzwaniami. Nie zostawiła jednak swoich fanów i w social mediach nie brakuje postów i informacji od niej. Poinformowała ich między innymi o wielkiej niespodziance, jaką szykuje. Niestety filmik, jaki opublikowała, nie spodobał się wszystkim i stała się ofiarą agresji. Pisaliśmy o tym tutaj. Gwiazda zdradziła:

NARESZCIE! Prosto z miejsca moich snów Powracam z piękną nowiną GDAŃSK ! Aquaria zakończy swoją trasę nad morzem jak na prawdziwą syrenę przystało ! Do tego DODAtkowe bilety w Łodzi ( mało ale to i tak mega niespodzianka dla spóźnionych)! BILETY DOSTĘPNE JUŻ TERAZ! Linki w bio Ps: wiem ,że zniknęłam ostatnio ale byłam na 4 wyspach ,miałam dużo przygód i zero chęci na telefon - napisała.

W końcu jest też potwierdzenie, że w Azji jest z Dariuszem Pachutem. Pokazała pierwsze wspólne zdjęcie od plotek o rozstaniu.

 

Doda i Dariusz Pachut na pierwszym wspólnym zdjęciu od rozstania

Doda jest aktywna w sieci. Publikuje, co tam u niej, żeby fani byli na bieżąco. Nie zmieniło się to także podczas urlopu. Nie brakuje kadrów z egzotycznej Tajlandii. Pojawiają się też filmiki i relacje. 

W jednej z nich na Instagramie pojawiło się wspomniane już pierwsze zdjęcie z Dariuszem Pachutem, jakie gwiazda wrzuciła do sieci od czasu plotek o ich rzekomym rozstaniu. Doda jednak nie byłaby sobą, gdyby nie był to niezwykły kadr. Jej partnera łatwo rozpoznać po tatuażu. Ta fotka, to już gotowy mem. Tylko zobaczcie!

Doda na zdjęciu z Dariuszem Pachutem, fot. Instagram
Doda na zdjęciu z Dariuszem Pachutem, fot. Instagram
Doda na siłowni w Phuket, fot. Instagram
Doda na siłowni w Phuket, fot. Instagram
Doda na siłowni w Phuket, fot. Instagram
Doda na siłowni w Phuket, fot. Instagram
Doda, Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Doda, Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Doda, Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Doda, Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Doda, fot. KAPIF
Doda, fot. KAPIF