Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda dzieli się swoim wielkim szczęściem. Właśnie poinformowała fanów. To nie ma nic wspólnego z Pachutem
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 20.11.2023 13:40

Doda dzieli się swoim wielkim szczęściem. Właśnie poinformowała fanów. To nie ma nic wspólnego z Pachutem

Doda
Doda świętuje sukces, fot. KAPiF

W życiu Dody doszło do kolejnego wielkiego sukcesu. Po głośnej trasie koncertowej i programie telewizyjnym pochwaliła się następnym hitem. Tym razem nie zawdzięcza go tylko sobie. U jej boku był przystojny mężczyzna i to nie wcale Dariusz Pachut.

Doda - związek z Dariuszem Pachutem

Po nieudanym programie randkowym "Doda. 12 kroków do miłości" okazało się, że piosenkarka świetnie radzi sobie w sferze miłosnej bez kamer. Internautom przedstawiła Dariusza Pachuta, z którym spędziła miesiące na zagranicznych podróżach i romantycznych spotkaniach.

Niestety i tym razem bajkowy związek Dody nie przetrwał. Para ogłosiła rozstanie, a internauci nie mogli uwierzyć w taki obrót spraw. Przekopali nawet internet, szukając dowodów na to, że duet jest jednak razem. Okazuje, że para prawdopodobnie postanowiła odpocząć od mediów i bycia na świeczniku, a swoją relację pielęgnują z dala od kamer. 

Niedawno jednak w życiu artystki pojawił się kolejny mężczyzna, który sprawił jej wiele radości. Wspólnie doczekali się właśnie niesamowitego sukcesu.

Doda
Doda świętuje sukces, fot. KAPiF
Tabloid rozpisuje się o problemach u Dody i Pachuta. Sportowiec naraził się ukochanej? Doda ma wielki problem. Ta "przypadłość" spędza jej sen z powiek. Ma już serdecznie dość

Doda pochwaliła się sukcesem. U jej boku przystojny artysta

Piosenkarka w ostatnim czasie brała udział w niezwykłej trasie koncertowej promującej jej najnowszy album. Kulisy przygotowań fani mogli zobaczyć w programie "Doda. Dream Show" jednak efekt finalny zaskoczył wszystkich.

Na scenie oprócz utalentowanych tancerzy i artystki znalazł się także gość specjalny. Na jednym z występów Doda zaśpiewała swój hit "Nim zajdzie słońce" wraz ze Smolastym. Duet rozgrzał internautów swoim kawałkiem, którym robi furorę na YouTubie.

Gwiazda właśnie pochwaliła się wiadomością, że klip do piosenki przekroczył 50 milionów wyświetleń. Tylko pogratulować takiego sukcesu.

Doda
Doda świętuje sukces, fot. instagram.com/dodaqueen/

Duet Dody i Smolastego

Teledysk do piosenki muzycznego duetu pojawił się w internecie na krótko po ogłoszeniu rozstania Dody i Dariusza Pachuta. Romantyczne nagranie rozgrzewało do czerwoności, a sparowanie gwiazd bardzo przypadło do gustu internautom.

  • Bardzo do siebie pasują ich głosy dawno już nie było takiego duetu.
  • Świetny duet! Cudowne głosy!
  • Te dwa głosy w refrenie tworzą piękną harmonię.
  • Niesamowite, więcej takiego duetu na polskiej scenie!

Fani z pewnością chętnie przyjęliby kolejny kawałek takiego duetu. Biorąc pod uwagę sukces ich współpracy, powinni mocno zastanowić się nad dalszą relacją.

Smolasty
Doda świętuje sukces, fot. KAPiF
Doda
Doda świętuje sukces, fot. KAPiF
Doda
Doda świętuje sukces, fot. KAPiF