Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > To z nią Doda była w związku! "Była moją miłością". Co wiemy o Izie?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 15.11.2023 19:13

To z nią Doda była w związku! "Była moją miłością". Co wiemy o Izie?

Doda
Kim była dziewczyna Dody?, fot. KAPiF

Doda ma na koncie wiele nieudanych związków z mężczyznami. A co z relacjami z kobietami? Z jedną z nich straciła dziewictwo i zmieniła swoje ciało. Była też zaręczona i planowała wyjazd za granicę. Co wiadomo o partnerce piosenkarki?

Doda: historia związków

O długiej i bolesnej historii związków Rabczewskiej wiedzą wszyscy jej fani. Pierwszym znanym partnerem piosenkarki był Radek Majdan, którego poznała w 2003 roku. Wzięli nawet ślub, ale już na początku 2008 roku byli po rozwodzie. Później związana była z Adamem „Nergalem” Darskim, choreografem Błażejem Szychowskim i przedsiębiorcą Emilem Haidarem.

W 2018 roku wokalistka poślubiła producenta filmowego Emila Stępienia. Jak wyznawała w późniejszych wywiadach, zarówno związek, jak i późniejszy rozwód (sfinalizowany w listopadzie 2021) przypłaciła problemami natury psychologicznej. Później w głowie zawrócił jej Dariusz Pachut, jednak status ich relacji do teraz jest niepewny.

Tymczasem okazuje się, że jeszcze zanim Doda poznała Majdana, była w bardzo poważnym związku z kobietą. Co wiadomo o tej relacji? Niektóre informacje was zszokują.

Doda
Doda i Radosław Majdan w 2005 roku, fot. KAPiF
Doda oskarżała Radka Majdana o zdrady. Wreszcie jej odpowiedział. „Przez 15 lat starałem się o tym nie mówić” "Świętujemy rocznicę". Fani oszaleli z radości! Doda przekazała wspaniałe wieści

Doda o związkach z kobietami

Już lata temu Rabczewska przyznawała otwarcie, że zdarzały się jej związki z kobietami. W rozmowie z portalem Plejada wyjaśniła, co najbardziej podoba się jej w relacji z osobą tej samej płci.

Wiesz, co jest rajcującego... No przede wszystkim, że jest inaczej. Ja jestem wodnikiem, więc moją absolutnie przewidywalną cechą jest brak przewidywalności. Uwielbiam wszystko, co jest inne, zupełnie takie dzikie, z innej bajki, nienawidzę rutyny. Nienawidzę takich, wiesz, prostych szablonów – tłumaczyła Doda.

Z kolei w magazynie „Glamour” w 2013 opowiedziała o swojej pierwszej miłości do dziewczyny. Panie planowały nawet ślub!

Pierwszy raz zakochałam się, gdy miałam 12 lat. Potem byłam w związku z dziewczyną, oświadczyła mi się i planowałyśmy nawet ślub w Holandii. Ale w międzyczasie zakochałam się w chłopaku. Byliśmy zaręczeni, mieliśmy brać ślub, ale wzięłam udział w reality show „Bar”, a on był bardzo zazdrosny i związek nie przetrwał – ujawniła Rabczewska.

Ale to nie wszystko. Dopiero w zeszłym roku, w programie „Hejt Park” na Kanale Sportowym, nagle zaczęła mówić o tym, z kim straciła dziewictwo. Przeczytacie o tym poniżej.

Doda
Doda i Krzysztof Ibisz w programie “Bar” w 2002 roku, fot. KAPiF

Kim była dziewczyna Dody

Wywiad na Kanale Sportowym prowadził Krzysztof Stanowski. Jednak nawet ten pewny siebie dziennikarz wydawał się nieco zawstydzony, kiedy Rabczewska niespodziewanie wyznała coś niezwykłego o swojej dziewczynie.

Straciłam z nią dziewictwo. Byłam zakochana w dziewczynie. Żaden chłopak mnie nie rozdziewiczyłwyznała piosenkarka z pełnym satysfakcji uśmiechem.

O wspomnianej kobiecie wiadomo niewiele, poza tym, że nazywała się Iza.

Iza była moją miłością, chodziłyśmy za rękę, całowałyśmy się i pływałyśmy kajakami. Miałam kolczyki w pępku, nosie i w języku. Odpaliłam też wrotki w te wakacje. Ona była specyficzna – wyznała Doda w rozmowie z “Party”.

Jesteście zaskoczeni?

Doda
Doda, fot. KAPiF
Doda
Doda, fot. KAPiF
Doda
Doda, fot. KAPiF

Źródło: Plejada, Party, Hejt Park, Glamour