Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Świętujemy rocznicę". Fani oszaleli z radości! Doda przekazała wspaniałe wieści
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 22.10.2023 12:17

"Świętujemy rocznicę". Fani oszaleli z radości! Doda przekazała wspaniałe wieści

Doda przekazała wspaniałe wieści, fot. KAPiF; instagram.com/dodaqueen
Doda przekazała wspaniałe wieści, fot. KAPiF; instagram.com/dodaqueen

Doda po raz kolejny rozbiła bank! Jej fani są w istnej euforii. Gwiazda za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła podzielić się z nimi dobrymi wieściami. To dla niej istne święto!

Doda w show-biznesie

Doda nie dopuszcza do tego, by zainteresowanie jej osobą w mediach spadło choćby na moment. Gwiazda stale pojawia się na ekranach i dostarcza swoim wielbicielom kolejnych przebojów.

Ostatnie dwa lata w życiu zawodowym to dla piosenkarki istne pasmo sukcesów. Dwa programy telewizyjne i świetnie przyjęty album to dowód na to, że artystka nie zamierza wycofywać się z show-biznesowego peletonu.

Doda (1).png
Doda, fot. KAPiF
Schorowana Doda ledwo podjechała autem, a wydarzyło się to. Skandal! Zdjęcia potwierdzają jej słowa Schorowana Doda ledwo podjechała autem, a wydarzyło się to. Skandal! Zdjęcia potwierdzają jej słowa

Doda rozstała się z Dariuszem Pachutem?

Niestety, w życiu prywatnym piosenkarki nie działo się ostatnio najlepiej. Po kilkumiesięcznym intensywnym związku z Dariuszem Pachutem, nieoczekiwanie nastąpił jego koniec.

Nikt nie mógł przypuszczać, że relacja ze sportowcem okaże się nietrwała. Doda bardzo przeżyła finał związku, o czym opowiadała w swoim programie “Doda. Dream Show”. Co jakiś czas pojawia się jednak nadzieja na to, że to nie koniec relacji. Dowodem na to są między innymi wspólne zdjęcia pary zrobione z ukrycia.

Dziś nie zamierza się jednak smucić - ma bowiem niemałe powody do świętowania. Dobrymi wieściami postanowiła podzielić się ze swoimi fanami.

Doda (2).png
Doda, fot. KAPiF

Doda świętuje rocznicę

Ostatnia płyta Dody, “Aquaria” świętuje rocznicę, a z tej okazji jej autorka postanowiła poinformować swoich wielbicieli o swoim wielkim sukcesie. Wszystkie single promujące wydawnictwo zdołały osiągnąć status platyny!

W sekcji komentarzy zaroiło się od wyrazów radości. Fani gratulują artystce i są przekonani, że to dopiero początek wielkiej fali tryumfu wokalistki. Zgodnie podkreślają, że “królowa jest tylko jedna”.

Doda (3).png
Doda, fot. KAPiF
Doda (5).png
Doda, fot. KAPiF
Doda (4).png
Doda, fot. KAPiF