Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda w wywiadzie rozgadała się o Pachucie! Mówi o największym problemie w związku
Anna Lipska
Anna Lipska 28.10.2023 17:37

Doda w wywiadzie rozgadała się o Pachucie! Mówi o największym problemie w związku

Doda o kłopotach w związku
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF/East News

Od wielu już tygodni fani Dody spekulują, czy ich idolka nadal jest w związku z Dariuszem Pachutem, czy też nie? Oni uparcie milczą i nawet widywani razem nic nie mówią. Tym razem jednak wokalistka nieźle się rozgadała i powiedziała o największym problemie w ich relacji! Co zdradziła?

Doda i Dariusz Pachut zakończyli związek?

Doda i Dariusz Pachut przez miesiące tworzyli jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Niespodziewanie 18 lipca do mediów przedostała się informacja o ich rozstaniu. Potwierdzeniem tych rewelacji miały być usunięte z social mediów wspólne zdjęcia. 

Sami zainteresowani nie skomentowali doniesień i do teraz uparcie milczą w tej kwestii. Fani jednak bacznie ich obserwują i wkrótce po smutnych doniesieniach zaczęli podejrzewać, że zakochani wcale nie zakończyli relacji.

KAPIF_1000pix_K1062898F.jpg
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Zwycięzca Eurowizji spotkał Dodę na czerwonym dywanie. Oto co o niej powiedział. Uważa, że to komplement Jedno spojrzenie Dody i wszystko jasne. Tak potraktowała Dariusza Pachuta

Doda i Dariusz Pachut jednak razem

7 października miał miejsce długo wyczekiwany koncert Dody, który zapoczątkował "Aquaria Tour”. Podczas show publika zobaczyła wspaniałe show: piosenkarkę wyłaniającą się z muszli, pozującą z syrenim ogonem czy też latającą ponad sceną. 

To wówczas dostrzeżono, że Dariusz Pachut wspierał ukochaną za kulisami koncertu. Więcej pisaliśmy o tym tutaj. Od tego momentu nie cichną spekulacje, że Doda wcale nie zakończyła relacji z ukochanym.

KAPIF_1000pix_K1062765F.jpg
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF


 

Doda o największym problemie w związku z Dariuszem Pachutem

Doda udzieliła wywiadu portalowi Pomponik. W pewnym momencie dziennikarz nawiązał do spekulacji, że wcale nie zerwała z Dariuszem Pachutem i tylko ukryli swój związek przed mediami.

A od czasu jak się usunęłaś poszło do góry, jest fajniej?

Doda ze spokojem wyjaśniła:

Na pewno jest spokojnie. Dla mnie dużo bardziej komfortowo. I podejrzewam też, że dla wielu ludzi, którzy boja się, że ktoś chce być z kimś ze względu na jego sławę, na jego zasięgi  i tak dalej, to ten problem znika - powiedziała.

Tą wypowiedzią potwierdziła, że nie ma mowy o rozstaniu z Dariuszem, a przy okazji zdradziła, jaki był główny problem w ich relacji. 

KAPIF_1000pix_K1119620F.jpg
Doda, fot. KAPIF
KAPIF_1000pix_K1119610F.jpg
Doda, fot. KAPIF
KAPIF_1000pix_K1086047F.jpg
Doda, fot. KAPIF
KAPIF_1000pix_K1108877F (2).jpg
Doda, Dariusz Pachut, fot. KAPIF