Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > TYLKO U NAS: Wspólne wakacje Dody i Dariusza Pachuta! Wiemy, dokąd lecą i kto ich zaprosił
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 10.11.2023 12:27

TYLKO U NAS: Wspólne wakacje Dody i Dariusza Pachuta! Wiemy, dokąd lecą i kto ich zaprosił

Doda i Dariusz Pachut
Doda i Dariusz Pachut fot. Instagram

Doda i Dariusz Pachut wybierają się na wspólne wakacje. Znamy wszystkie szczegóły urlopu. Fani będą zachwyceni tymi nowinami. 

Związek Dody i Dariusza Pachuta

Doda i Dariusz Pachut to najbardziej elektryzująca para show-biznesu w ostatnim roku. Fani wpadli wręcz w euforię, gdy tych dwoje zaczęło się ze sobą spotykać. Fani i paparazzi śledzili każdy ich krok i to dosłownie. Wokalistka i sportowiec przez jakiś czas dodawali wspólne zdjęcia w sieci i pojawiali się razem na branżowych imprezach.

 W pewnym momencie usunęli się w cień, a fani zachodzili w głowę, czy nadal są razem. Zaczęły pojawiać się doniesienia o rozstaniu, ale sami zainteresowani nigdy nie wydali oświadczenia w tej sprawie. Nowe wieści, do których udało nam się dotrzeć, mogą wywołać spore zamieszanie. 

Doda (1).png
Doda i Dariusz Pachut fot. KAPiF
Doda na prezydenta! Tak odpowiedziała McDonalds na poruszający materiał Goniec.pl ze staruszką jedzącą Drwala. Emocje wzięły górę Doda chciała pochwalić się mamą, a pokazała o wiele więcej! To on został mistrzem drugiego planu

Doda i Dariusz Pachut na wspólnych zdjęciach

Fani z uwagą śledzi każdą wzmiankę o Dodzie i Dariuszu Pachucie. Informacje o ich relacji podgrzały zdjęcia, które pojawiły się w sieci po jednym z koncertów artystki. Paparazzi dostrzegli, że mężczyzna pojawił się za kulisami, a później wsiadł do samochodu Dody.

doda pachut (2).jpg
Doda i Dariusz Pachut fot. KAPiF

 Teraz dotarliśmy do informacji o wspólnych wakacjach pary. 

Doda i Dariusz Pachut na wspólnych wakacjach

Doda i Dariusz Pachut mają za sobą bardzo intensywny czas. Wokalistka z wielkim zaangażowaniem pracowała nad swoją trasą koncertową i programem w Polsacie. Teraz przyszła pora na zasłużony odpoczynek. Jak udało się dowiedzieć Światu Gwiazd, para wybiera się na wspólny urlop. 

Doda i Darek lecą razem to Tajlandii biznesklasą na zaproszenie biura podróży Rainbow. To wyczekane wakacje po intensywnym okresie w życiu Rabczewskiej, czyli serii koncertów Aquaria Tour i programie "Doda. Dream Show", w którym udokumentowała pracę nad trasą koncertową - zdradziła nam osoba z otoczenia wokalistki. 

Wiadomo też, że po powrocie na Dodę czekają nowe zawodowe wyzwania. Przygotowała dla fanów sporo atrakcji i kolejne koncerty z serii Aquaria Tour.

Na urlopie będą mogli odpocząć z dala od oczu paparazzi, a po powrocie z Tajlandii Dodę czekają kolejne koncerty w Łodzi i Krakowie, a które bilety wyprzedały się w rekordowym tempie.

doda pachut.jpg
Doda i Pachut fot. Instagram
Doda i Dariusz Pachut fot. KAPiF
Doda i Dariusz Pachut fot. KAPiF
Doda i Dariusz Pachut fot. KAPiF
Doda i Dariusz Pachut fot. KAPiF