Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda chciała pochwalić się mamą, a pokazała o wiele więcej! To on został mistrzem drugiego planu
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 02.11.2023 09:22

Doda chciała pochwalić się mamą, a pokazała o wiele więcej! To on został mistrzem drugiego planu

Doda chciała pochwalić się mamą, a pokazała o wiele więcej, fot. KAPiF
Doda chciała pochwalić się mamą, a pokazała o wiele więcej, fot. KAPiF

Doda nieopatrznie ujawniła jeden ze swoich największych sekretów. Gwiazda zamieściła w swoich mediach społecznościowych nagranie z mamą. Fani zobaczyli jednak na nim dużo więcej.

Doda i Dariusz Pachut są razem?

Doda i Dariusz Pachut jeszcze do niedawna określani byli w mediach jako jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Nieoczekiwanie, jeszcze przed rozpoczęciem nowego programu piosenkarki w Polsacie, w sieci zaczęły rozprzestrzeniać się niepokojące dla jej fanów informacje.

Rozpisywano się o problemach w relacji gwiazd oraz nieoczekiwanym rozstaniu, do którego przyczynić miało się nadmierne zainteresowanie związkiem dziennikarzy i wielbicieli wokalistki, a z czym nie mógł poradzić sobie podobno jej ukochany. Czy to wszystko to jednak na pewno prawda?

Doda (1).png
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPiF
Doda w wywiadzie rozgadała się o Pachucie! Mówi o największym problemie w związku Zwycięzca Eurowizji spotkał Dodę na czerwonym dywanie. Oto co o niej powiedział. Uważa, że to komplement

Doda robi niespodziankę mamie

W dzień Wszystkich Świętych Doda zamieściła na swoim Instagramie nagranie, na którym zobaczyć możemy jej mamę. Piosenkarka wręcza swojej rodzicielce plakietkę z jej imieniem, która wisiała na drzwiach do jej garderoby w trakcie trwania “Doda Dream Show”.

Prezent okazał się wyjątkową niespodzianką dla pani Wandy, która z radością przyjęła pamiątkę. W tle nagrania pojawił się jednak ktoś jeszcze. Uważni fani mogą zauważyć, że krząta się tam próbując “uciec” przed kamerą piosenkarki dawno niewidziany jegomość.

Doda (2).png
Doda z mamą Wandą, fot. KAPiF

Zaskakujący "gość" na nagraniu Dody

Mowa oczywiście o Dariuszu Pachucie, który gorączkowo próbował umknąć obiektywowi kamery Dody. Może to oznaczać, że piosenkarka i sportowiec wciąż są w związku, ale dbają o to, by ich relacja miała jak najbardziej prywatny charakter.

Czyżby wokalistka przed publikacją nie zauważyła, że mężczyzna pojawił się na nagraniu? A może celowo podgrzewa emocje swoich fanów w sieci? Jedno jest pewne - ich wielbiciele mogą spać spokojnie, między gwiazdami na pewno nie ma złej krwi!

mama Dody (1).png
Doda pokazała nagranie z mamą, w którego tle zobaczyć możemy Dariusza Pachuta, fot. instagram.com/dodaqueen
mama Dody (2).png
Doda pokazała nagranie z mamą, w którego tle zobaczyć możemy Dariusza Pachuta, fot. instagram.com/dodaqueen
mama Dody (3).png
Doda pokazała nagranie z mamą, w którego tle zobaczyć możemy Dariusza Pachuta, fot. instagram.com/dodaqueen