Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Fantastyczne wieści od Dody. Tylko ona mogła tak zaskoczyć swoich fanów
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 27.11.2023 11:24

Fantastyczne wieści od Dody. Tylko ona mogła tak zaskoczyć swoich fanów

Fantastyczne wieści od Dody, fot. KAPiF
Fantastyczne wieści od Dody, fot. KAPiF

Doda ma za sobą świetny okres, zarówno w karierze jak i w życiu prywatnym. Nie zamierza się jednak zatrzymywać i już teraz ogłosiła fanom wyjątkowe wieści. Wielbiciele piosenkarki czekają z wypiekami na twarzach!

Doda z sukcesem płyty Aquaria

Doda stale dba o to, by jej fani nie mieli powodów do nudy. W ubiegłym roku piosenkarka wydała płytę “Aquaria”, która została niezwykle ciepło przyjęta przez jej wielbicieli i pokryła się podwójną platyną.

Mało tego, całkiem niedawno odebrała nagrodę MTV EMA dla najlepszego polskiego artysty roku. Wyróżnienie trafiło w jej ręce już po raz trzeci. To najlepszy dowód na to, że wokalistka nie wychodzi z formy.  Sukcesem okazała się też trasa koncertowa Aquaria Tour. Przygotowania do wielkiego widowiska, które odbyło się Warszawie gwiazda uwieczniła w reality show “Doda. Dream Show”. 

Chociaż występy miały ograniczyć się jedynie do tych w stolicy, to okazały się tak wielkim sukcesem, że natychmiast znalazł się sponsor, który zorganizował koncerty artystki w kolejnych miastach. 

Doda przekazała ukryty komunikat dla Pachuta? Zdobyła się na poważną deklarację Doda dzieli się swoim wielkim szczęściem. Właśnie poinformowała fanów. To nie ma nic wspólnego z Pachutem

Doda i Dariusz Pachut razem?

Równie pomyślnie co zawodowe, układa się również jej życie prywatne. Jeszcze do niedawna internet grzmiał na temat rozstania Dody i Dariusza Pachuta. Wkrótce okazało się jednak, że para postanowiła jedynie ograniczyć mediom dostęp do swojego świata. Wiadomo, że za kulisami wszystko ma się doskonale, a para buduje swoje szczęście z dala od kamer i aparatów. 

Jak ustalił na początku listopada Świat Gwiazd, zakochani wybierają się nawet na wspólną wycieczkę do Tajlandii, która będzie odpoczynkiem po intensywnym okresie promocji nowej płyty wokalistki.

Doda i Darek lecą razem to Tajlandii biznesklasą na zaproszenie biura podróży Rainbow. To wyczekane wakacje po intensywnym okresie w życiu Rabczewskiej, czyli serii koncertów Aquaria Tour i programie "Doda. Dream Show", w którym udokumentowała pracę nad trasą koncertową - zdradziła nam osoba z otoczenia wokalistki. 
 

To jednak nie koniec nowości! Doda ogłosiła właśnie w swoich mediach społecznościowych nowinę, która bardzo zaintrygowała jej fanów. Co szykuje dla nich piosenkarka?

Doda ogłosiła nowinę

Doda najwyraźniej szykuje dla swoich fanów wyjątkową niespodziankę. Na swoim Instagramie opublikowała tajemniczy post, który rozgrzał serca fanów do czerwoności.

29.11 mega ważne info, śledźcie mój Instagram - zaapelowała artystka.

Wielbiciele wokalistki już dziś nie mogą się doczekać tego, co oficjalnie ogłoszone zostanie w środę. Znając zapał artystki, szykuje się prawdziwa petarda! Czy wy też czekacie na to, co przygotowała Doda? Koniecznie dajcie znać w komentarzu!

Doda
Doda, fot. KAPiF
Doda
Doda, fot. KAPiF
Doda
Doda, fot. KAPiF