Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda przekazała ukryty komunikat dla Pachuta? Zdobyła się na poważną deklarację
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 24.11.2023 11:20

Doda przekazała ukryty komunikat dla Pachuta? Zdobyła się na poważną deklarację

Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF

Doda zamieściła na swoim Instagramie zaskakujące nagranie. Dzieląc się z fanami szczerymi przemyśleniami, przekazała komunikat, które brzmi jak skierowany pod adresem Dariusza Pachuta.

Doda wciąż na topie

Doda obecna jest w show-biznesie od wczesnych lat dwutysięcznych, a wciąż budzi żywe zainteresowanie i to nie tylko wśród swoich fanów. Ostatnio album piosenkarki “Aquaria” cieszy się niemałym zainteresowaniem (dostała za niego m.in. europejską nagrodę MTV EMA), a jeszcze większym jej życie prywatne.

Czy serce wokalistki jest obecnie zajęte? Media nie mogą udzielić jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, bo choć jeszcze niedawno wydawało się, że związek z Dariuszem Pachutem jest już przeszłością, nowe doniesienia wskazują na to, że para nigdy się nie rozstała, a zdecydowała się jedynie na ograniczenie dziennikarzom dostępu do swojego świata.

Niedawno Świat Gwiazd dowiedział się, że Doda i Pachut planują wspólne wakacje. Para postanowiła wylecieć do Tajlandii na zaproszenie jednego z biur podróży.

Doda i Darek lecą razem to Tajlandii biznesklasą na zaproszenie biura podróży Rainbow. To wyczekane wakacje po intensywnym okresie w życiu Rabczewskiej, czyli serii koncertów Aquaria Tour i programie "Doda. Dream Show", w którym udokumentowała pracę nad trasą koncertową – zdradziła nam osoba z otoczenia wokalistki. 

Doda, Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Doda dzieli się swoim wielkim szczęściem. Właśnie poinformowała fanów. To nie ma nic wspólnego z Pachutem Tabloid rozpisuje się o problemach u Dody i Pachuta. Sportowiec naraził się ukochanej?

Związki Dody

Doda nie może narzekać na brak powodzenia. Zawsze była obiektem zainteresowania licznych adoratorów, wśród których znajdowały się inne znane postaci show-biznesu, jak chociażby Nergal czy Radosław Majdan

39-letnia artystka wciąż prezentuje się zachwycająco. Dba o sylwetkę i prowadzi zdrowy tryb życia, który wielokrotnie promowała w swoich mediach społecznościowych. Nowe nagranie na jej Instagramie okazuje się jednak zaskoczeniem.

Ukryty przekaz Dody do Dariusza Pachuta?

Doda zdecydowała się na nagranie krótkiego filmiku, na którym z okazji Black Friday promuje zniżki w jednej z firm cateringowych, z której usług sama korzysta. Jak zastrzegła, nie jest to reklama, a wyraz sympatii w stosunku do sprawdzonego przedsiębiorstwa.

Fani odebrali jej słowa jako ukryty przekaz do Dariusza Pachuta. Wszystko za sprawą nawiązania do miłości i określenia, że “jak coś pokocha, to zostaje z tym na zawsze”:

Nie jest to reklama, mimo że cyklicznie mnóstwo cateringów prosi mnie o współpracę za pieniądze. […] Jak już coś pokocham, to zostaję z tym na zawsze – zadeklarowała artystka.

To kolejny raz, gdy możemy przekonać się, że dla Dody zaufanie i partnerstwo są najważniejsze. 

Doda, Dariusz Pachut (3).jpg
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Dariusz Pachut (1).png
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Dariusz Pachut (5).png
Dariusz Pachut, fot. KAPIF