Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda i Dariusz Pachut wylecieli do Tajlandii. Teraz gruchnęła wiadomość o ślubie. Takie zdjęcie mogli dodać tylko nowożeńcy
Anna Lipska
Anna Lipska 28.11.2023 15:40

Doda i Dariusz Pachut wylecieli do Tajlandii. Teraz gruchnęła wiadomość o ślubie. Takie zdjęcie mogli dodać tylko nowożeńcy

Doda i Dariusz Pachut wzięli ślub?
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF

Jeszcze niedawno media rozpisywały się o rzekomym rozstaniu Dody i Dariusza Pachuta, a tu taki zwrot akcji. Gruchnęła wieść o ich ślubie! Publikacja Rabczewskiej ruszyła lawinę. Szczegóły.

Doda i Dariusz Pachut: związek

Doda i Dariusz Pachut ogłosili, że są para kilkanaście miesięcy temu. Od tamtej pory chętnie dzielili się wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Opowiadali również o swoim życiu prywatnym. 

Ubiegłego lata przestali jednak udzielać się w sieci. Media obiegły wieści o rozstaniu pary. Pojawiały się nawet plotki, że związek Dody i Dariusza Pachuta rozpadł się przez współprace artystyczne wokalistki mężczyznami, np. ze Smolastym. 

Na szczęście wszystko to okazało się nieprawda, a zakochani nadal są razem, ale postanowili jako para nieco wycofać się z mediów. 7 października odbył się wyczekiwany koncert Dody, który zapoczątkował "Aquaria Tour”. 

To wówczas dostrzeżono, że Dariusz Pachut wspierał ukochaną za kulisami koncertu. Więcej pisaliśmy o tym tutaj.

Fantastyczne wieści od Dody. Tylko ona mogła tak zaskoczyć swoich fanów Doda przekazała ukryty komunikat dla Pachuta? Zdobyła się na poważną deklarację

Doda i Dariusz Pachut na wakacjach

Świat Gwiazd jakiś czas temu przekazał informację, że Doda i Dariusz Pachut wybierają się razem do Tajlandii.

To wyczekane wakacje po intensywnym okresie w życiu Rabczewskiej, czyli serii koncertów Aquaria Tour i programie „Doda. Dream Show”, w którym udokumentowała pracę nad trasą koncertową – zdradziła nam osoba z otoczenia wokalistki.

Zakochani chcą ze sobą pobyć z dala od zamieszania medialnego, a Doda będzie miała okazję się zregenerować przed kolejnymi koncertami. 

W najnowszej relacji Dody fani dopatrzyli się… informacji o ślubie!

Doda i Dariusz Pachut wzięli ślub?

Doda, która jakiś czas odpoczywała od mediów, opublikowała na swoim Instagramie nagranie, na którym widać znak z informacją o ślubie. Pojawiło się na niej jedynie drzewo i znak z napisem: "Wedding trees". 

W tle słychać piosenkę wokalistki. Gwiazda zapowiedziała bardzo ważną informację, którą ma przekazać już 29 listopada. Nie da się ukryć, że relacja Dody mogła nieźle namieszać, a niektórzy internauci mogą pomyśleć, że chodzi o ślub wokalistki i Dariusza Pachuta. Takie zdjęcie mogli dodać nowożeńcy… Czyżby? Pewnie już wkrótce okaże się, co oznacza tajemnicza relacja. 

Doda wzięła ślub?, fot. Instagram
Doda wzięła ślub?, fot. Instagram
Doda, Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Doda, fot. KAPIF
Doda, fot. KAPIF
Tagi: Doda