Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda ujawniła fetysz Radka Majdana! Tak zabawiali się 20 lat temu. Dotarliśmy do jej bloga
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 11.12.2023 12:18

Doda ujawniła fetysz Radka Majdana! Tak zabawiali się 20 lat temu. Dotarliśmy do jej bloga

Co Doda pisała na blogu? Fetysze Majdana
Doda i Radosław Majdan, fot. KAPIF

Dokopaliśmy się do bloga Dody i wpisów z lat 2003/2004. Co wpis to hit! Było o zaręczynach i ciąży z Radkiem Majdanem. Z dawnych wyznań gwiazdy dowiadujemy się także, jakie niespodzianki wówczas lubił obecny mąż Małgorzaty Rozenek.

Związek Dody i Radosława Majdana

Doda w swoim życiu spotkała wielu mężczyzn, z którymi związała się na krótszy lub dłuższy czas, ale jeden z najgłośniejszych i najbardziej ikonicznych związków w polskim show-biznesie stworzyła z Radkiem Majdanem.

Poznali się w 2003 roku, gdy ona miała 19 lat, a on – 30. Kilka miesięcy później byli już zaręczeni. Radek oświadczył się Dorocie podczas zgrupowania polskiej kadry w Jerozolimie. Wzięli ślub dwa lata później, a w 2008 rozwiedli się, o czym piosenkarka poinformowała całą Polskę, goszcząc w studiu “Dzień Dobry TVN”.

Ich rozstanie było szeroko komentowane. Doda wówczas była powściągliwa w publicznym praniu brudów. Dopiero po latach wyznała, że Majdan rzekomo zdradzał ją z prostytutkami.

O swojej miłości do Radka Doda pisała na blogu, który założyła w 2003 roku. Na stronie można było przeczytać wiele pikantnych historyjek i wpisów, które dzisiaj byłyby rozkładane na czynniki pierwsze przez redakcje serwisów plotkarskich.

Świat Gwiazd dotarł do przemyśleń nastoletniej Dody. To prawdziwa kopalnia hitów.

Doda i Radosław Majdan, fot. KAPIF
Doda i Radosław Majdan, fot. KAPIF
Doda oskarżała Radka Majdana o zdrady. Wreszcie jej odpowiedział. „Przez 15 lat starałem się o tym nie mówić” Doda pierwszy raz o nienarodzonym dziecku. Słowa mocne jak uderzenie pioruna

Co Doda pisała na swoim blogu w latach 2003/2004

Doda swój blog traktowała jak pamiętnik. Opowiadała w nim w wywiadach. Na łamach magazynu “Bravo” mówiła, że ma w planach przelanie swoich przemyśleń na papier i wydanie ich w formie książki podzielonej na kilka części. 

Blog Dody był chętnie odwiedzany, a pod każdym wpisem pojawiały się dziesiątki komentarzy. Internauci żywo interesowali się tym, co u ówczesnej gwiazdy programu “Bar”. Zresztą w jednej z publikacji tak Dorota wspominała swój udział w reality-show Polsatu, które było konkurencją dla emitowanego na antenie TVN-u “Big Brothera”:

Piszę z Wrocławia. Casting zakończony. 14-stka barowiczów wyłoniona. Wśród nich jest moja najlepsza przyjaciółka. Układy? Jakie układy. Hehe. Wracam popołudni do domu. Właśnie w takich momentach najbardziej doceniam pomidorówkę mamy. […] Za 10 dni przytulę się do mojego faceta, który śmiga teraz na słonecznym boisku Tunezji. Gdzie jest k**a sprawiedliwość na tym świecie? GLEBA – pisała Doda 20 lutego 2004 roku.

11 lutego 2004 roku podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat dnia zakochanych:

Jak jestem sama, to wk***iają mnie szczęśliwe pary obwieszone tandetnymi serduszkami i innymi g***ami symbolizującymi ich wieczną miłość, która kończy się dzień później, bo np. facet chce się kochać oralnie, a panna ma odruch wymiotny i w takiej sytuacji widzi tylko oczyma wyobraźni kiwający palec mamusi… […] A tak poza tym wszystko u mnie ok. Jadę dziś do Krakowa do mojego “M”, by cieszyć się tą najpiękniejszą chwilą, jaką jest moment przytulenia się do niego po długiej rozłące. Ps. Kocham cię.

Doda i Radosław Majdan, fot. KAPIF
Doda i Radosław Majdan, fot. KAPIF

Doda o zaręczynach i ciąży z Radosławem Majdanem

18 września 2003 roku Doda podejrzewała, że była w ciąży:

Sorry, ale byłam w Izraelu z małymi przerwami na program “Bar 3”, którego prolog prowadziłam.. Moje kochanie ma tam podpisany na rok kontrakt. Fuck! Chyba jestem w ciąży… Będzie mały Majdan, albo Doduś. Hi hi. Ogłaszam konkurs. […] Jestem wreszcie w nietoksycznym k***a związku. Jestem szczęśliwa! Gleba.

A tak opisywała moment zaręczyn we wpisie zatytułowanym “Ring” (ang. pierścionek):

Dzisiaj dostałam pierścionek od “M” – za duży. […] Widzieliście nasze piękne zdjęcia w gazecie?! K***a, ale jestem fotogeniczna! 

Kilka słów od siebie przekazał Radosław:

Strasznie jestem szczęśliwy z tą wariatką! 

Pojawił się też wątek tatuażu – hebrajskiego napisu, który Doda zrobiła na ręce w hołdzie dla Radosława. Po rozstaniu usunęła go.

Lepiej grzeszyć i potem żałować, niż żałować, że w ogóle się nie grzeszyło! Mam dziarę i jest zaj***sta! Jest specjalny krem, dzięki któremu nic nie boli. K***a, dosłownie zero bólu. Jutro robię sobie kolejny. […] Z zupełnie innej beczki – jestem k***wsko zakochana! Ale fajnie!

Doda o fetyszach Radosława Majdana

Na liście wyznań Dody nie zabrakło też tych bardziej pikantnych. Najpierw przypomnimy, co pisała o przygotowaniach do teledysku “Dżaga” z płyty “Bimbo”, który razem z Radkiem Majdanem nagrała w pokoju hotelowym:

Nadrabiam zaległości, a tam się dzieje “artystycznie”. Nie mogę się doczekać! Normalnie skarbie nagramy taki teledysk, że nie będą go puszczać przed 22. Za miesiąc i jeden dzień kończę 20 lat. 

22 stycznia 2004 roku Doda zamieściła wiadomość dla Radosława, w której zdradziła, jaki jest jego fetysz:

Kochanie, boję się, że pomyliłam adresy z tymi stringami i będziesz musiał się przejść do sąsiada spod 19. Bo ty oczywiście musisz być fetyszystą. A ja muszę na poczcie wpadać na głupie pomysły. Wniosek: jak się człowiek spieszy to się diabeł cieszy. Zgodnie z ksywą nadaną mi przez babcię – “Lucyfer” – powinnam być mimo wszystko zadowolona. Pozdrawiam. Gleba.

Screen wpisu z blogu Dody z 14 stycznia 2004 roku
Screen wpisu z blogu Dody z 14 stycznia 2004 roku

Temat bielizny powrócił także w kolejnej publikacji. Ciekawe, co na to wszystko Małgorzata Rozenek?

I love you. Mam nadzieję, że majteczki, które ci wysłałam nie trafią w ręce jakiegoś izraelskiego listonosza. Wiadomo. Buziaki królu słońca.

Blog Dody sprzed 20 lat to kopalnia hitów, które wydane w formie książki w błyskawicznym tempie osiągnęłyby status bestsellera. To trochę tak jakby Roksana Węgiel opisywała teraz, co dzieje się w jej życiu intymnym, nie szczędząc przy tym najdrobniejszych detali. Czasy w show-biznesie się zmieniły. Dziś gwiazdy ostrożniej podchodzą do zamieszczania swoich przemyśleń w przestrzeni publicznej z racji współprac z firmami, którym zależy na jak najlepszym wizerunku. Ale w 2003 roku… Nie ma wątpliwości, że to Doda zrewolucjonizowała branżę rozrywkową w Polsce.

Doda i Radosław Majdan, fot. KAPIF
Doda i Radosław Majdan, fot. KAPIF
Doda i Radosław Majdan, fot. KAPIF
Doda i Radosław Majdan, fot. KAPIF
Doda i Radosław Majdan, fot. KAPIF
Doda i Radosław Majdan, fot. KAPIF
Doda i Radosław Majdan, fot. KAPIF
Doda i Radosław Majdan, fot. KAPIF
Doda i Radosław Majdan, fot. KAPIF
Doda i Radosław Majdan, fot. KAPIF