Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Co stało się z jej włosami? Odważnie nawet jak na Annę Muchę. Żadna z gwiazd by się na to nie zdecydowała
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 07.02.2024 08:36

Co stało się z jej włosami? Odważnie nawet jak na Annę Muchę. Żadna z gwiazd by się na to nie zdecydowała

Anna Mucha, fot. KAPiF
Anna Mucha, fot. KAPiF

Anna Mucha zaprezentowała w swoich mediach społecznościowych swoje zdjęcie, na którym zobaczyć możemy ją w odmienionych włosach. Gwiazda zebrała się na nie lada odwagę.

Anna Mucha uwielbiana przez fanów

Anna Mucha to jedna z ulubionych aktorek Polek i Polaków. Jej występy w filmach, na deskach teatrów, czy w kultowym “M jak miłość” zjednały jej serca tysięcy fanów, z którymi pozostaje w stałym kontakcie poprzez kanały mediów społecznościowych.

Bardzo aktywna aktorka jest szczególnie na Instagramie, gdzie dzieli się z nimi zdjęciami, swoimi refleksjami, a nawet relacjami z zagranicznych podróży. Treści publikowane przez artystkę ukazują jej ogromny dystans do siebie i show-biznesu, co sprawia, że jej wielbiciele często odnoszą wrażenie, że mają do czynienia nie tylko ze swoją idolką, ale kimś bliskim.

Nowa fotografia na profilu Anny Muchy wprawiła ich w szczególne osłupienie. Gwiazda postanowiła pokazać się w odmienionych włosach i choć nie każdy miałby odwagę na tego rodzaju przemianę, na jej twarzy wyraźnie rysuje się serdeczny uśmiech.

Anna Mucha na planie, a tam karetka, ochrona... "Taka jestem zdenerwowana!" Co się dzieje? Wiadomo co z rolą Anny Muchy w "M jak miłość". Aktorka nie pozostawiła złudzeń

Metamorfoza Anny Muchy

Pod każdą z publikacji Anny Muchy błyskawicznie pojawiają się setki komentarzy. W ich treści roi się zazwyczaj od komplementów, pozdrowień, a nawet wyznań miłości. Zdarza się, że w dyskusję chętnie włącza się również sama właścicielka profilu.

Pod nowym zdjęciem gwiazdy nie brakowało wyrazów podziwu dla jej przemiany, zwłaszcza że okazała się tak odważna. Internauci zasypali gwiazdę wyrazami serdeczności i chwalili jej naturalność.

  • Natura.
  • Też chcę takie!
  • Brawo za naturalność. Pięknie pani wygląda - czytamy we wpisach fanów.

Uwagę zwracają zwłaszcza jej włosy. Jak wyglądaja?

Anna Mucha w siwych włosach

Wygląda na to, że przynajmniej na jakiś czas, Anna Mucha zdecydowała się zrezygnować z brązowej barwy włosów, do której zdążyła nas przyzwyczaić przez ostatni czas. Gwiazda zaprezentowała się bez farby.

Dzięki temu wielbiciele aktorki mogli zobaczyć, jak tak naprawdę dziś wygląda i trzeba przyznać, byli bardzo pozytywnie zaskoczeni. Na głowie artystki nie brakuje siwych pasemek, jednak te dodają jej tylko uroku, a w pewnym sensie nawet odmładzają!

Że lata idą, to nic, ale w którą stronę! - śmiała się w opisie fotografii Anna Mucha

Niewiele gwiazd zdecydowałoby się na tak odważne zdjęcia. Większość z nich za wszelką cenę próbuje zachować młodzieńczy wygląd. Ania wygląda jednak perfekcyjnie nawet z siwizną. 

 Anna Mucha
Anna Mucha, fot. instagram.com/taannamucha
 Anna Mucha
Anna Mucha, fot. KAPiF
 Anna Mucha
Anna Mucha, fot. KAPiF

.

Tagi: Anna Mucha