Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Colin Farrell zaskoczył Alicję Bachledę-Curuś i nagle zażądał spotkania z synem. Wszystko zmieniło się po Oscarach
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 27.09.2023 15:59

Colin Farrell zaskoczył Alicję Bachledę-Curuś i nagle zażądał spotkania z synem. Wszystko zmieniło się po Oscarach

Alicja Bachleda-Curuś / Colin Farell
fot. KAPiF; ISABEL INFANTES/AFP/East News

Alicja Bachleda-Curuś lata temu była związana z Colinem Farrellem. Amerykański gwiazdor jest ojcem jej syna, Henry'ego Tadeusza. Chłopiec ma już 14 lat. Teraz światowe media obiegła informacja, że tata niespodziewanie zabrał chłopca do Stanów. Co tam się wydarzyło? Wszystko zaczęło się od oscarowej gali.

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell: historia związku

Bachleda-Curuś w 2005 roku przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Trzy lata później polska aktorka związała się z Farrellem, a ich związek był bardzo głośno komentowany przez zagraniczne media. 7 pażdziernika 2009 na świat przyszedł ich syn. Choć chłopiec urodził się w Los Angeles, chrzest otrzymał w Polsce, w Krakowie, gdzie dano mu na imię Henry Tadeusz.

Związek Alicji i Colina nie wytrzymał jednak próby czasu. W styczniu 2011 roku aktorka oficjalnie potwierdziła swoje rozstanie z Farrellem. Obecnie, według doniesień prasowych, związana jest ze szwajcarskim biznesmenem. Na zawsze połączył ich jednak syn, obecnie 14-letni. Teraz ojciec postanowił upomnieć się o nastolatka.

Alicja Bachleda-Curuś
Alicja Bachleda-Curuś z synem w Wielkanoc, fot. instagram.com/alicjabc
Alicja Bachleda-Curuś.jpg
Alicja Bachleda-Curuś, fot. KAPiF
Alicja Bachleda-Curuś z narzeczonym żyją w niesamowitych luksusach. Tabloid ujawnił, kim jest partner gwiazdy

Colin Farrell i syn Henry Tadeusz na Oscarach

Alicja wciąż mieszka w Stanach, choć regularnie odwiedza Polskę. Syn Henry Tadeusz jest jej oczkiem w głowie. Chłopiec dorasta i już zwrócił na siebie uwagę zagranicznych mediów. Wszystko zaczęło się na ostatniej gali wręczenia Oscarów. To wtedy Farrell postanowił publicznie pokazać się z synem.

Henry Tadeusz i jego ojciec na oscarowej gali z radością pozowali do zdjęć fotoreporterów. Widać było, że nastolatek czuje się swobodnie w tym wielkim, hollywoodzkim świecie i ma bardzo dobry kontakt z ojcem. Zachodnia prasa oszalała, zachwycając się urodą 14-latka. Dumna była też jego mama, która tej nocy napisała na Instagramie:

Co za noc! Jestem taka dumna z młodego mężczyzny, na którego wyrósł (zbyt szybko!) – można było przeczytać na Instagramie Bachledy-Curuś.

Teraz okazuje się, że Colin postanowił zabrać syna do siebie. W mediach już wrze na ten temat.

Colin Farrell EA.jpg
Colin Farrell z synem na gali Oscarów, fot. ANGELA WEISS/AFP/East News
Colin Farrell EA.jpg
Colin Farrell z synem na gali Oscarów, fot. Kevin Sullivan via ZUMA Press Wire / SplashNews.com/East News

Colin Farrel z synem w USA

Farrell w USA jest zdecydowanie na fali. Na Oscarach jego film „Duchy Inisherin” odniósł spory sukces. Sam aktor kręci teraz kolejną część serii o Batmanie, w której wciela się w Pingwina. Produkcja „The Penguin” wejdzie do kin w przyszłym roku. Gwiazdor znalazł jednak czas, by spędzić trochę czasu z synem.

Reporterzy z uwagą śledzą poczynania 14-letniego Henry'ego Tadeusza. Kiedy więc Colin pokazał się z nim publicznie podczas męskiej wyprawy, jak nazwała to amerykańska prasa, natychmiast pojawiły się zdjęcia, które już obiegają sieć. Fotografie zrobiono niedawno w Los Angeles. Jak sądzicie, do kogo podobny jest chłopiec?

Alicja Bachleda-Curuś.jpg
Alicja Bachleda-Curuś, fot. KAPiF
Alicja Bachleda-Curuś.jpg
Alicja Bachleda-Curuś, fot. KAPiF
Alicja Bachleda-Curuś.jpg
Alicja Bachleda-Curuś, fot. KAPiF
Colin Farrell EA.jpg
Colin Farrell, fot. ISABEL INFANTES/AFP/East News
Alicja Bachleda-Curuś.jpg
Alicja Bachleda-Curuś, fot. KAPiF