Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Córka i wnuki Izabeli Kisio-Skorupy na salonach! Miała rację — starszy to wykapana ona
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 21.11.2023 23:02

Córka i wnuki Izabeli Kisio-Skorupy na salonach! Miała rację — starszy to wykapana ona

Aleksandra Kisio
Jak wygląda Aleksandra Kisio, córka Izabeli Kisio-Skorupy?, fot. KAPiF

Aleksandra Kisio przeszła bardzo wiele z powodu swojej matki, Izabeli Kisio-Skorupy. Konflikt między nimi ciągnął się latami i zachwiał karierą aktorki. Teraz wraca do show-biznesu i właśnie pokazała się z synami na ściance. Do kogo podobni są chłopcy?

Aleksandra Kisio i Izabela Kisio-Skorupa: walka matki i córki

Izabela Kisio-Skorupa, w sieci zwana też Mamą Kisio, stała się rozpoznawalna mniej więcej dekadę temu. Pochodząca ze Szczecina internetowa celebrytka swoją popularność zdobyła poprzez medialny konflikt z własną córką Aleksandrą. Iza oskarżała Olę o wyrzucenie z domu, zaniedbywanie matki, niepoczytalność oraz bycie zmanipulowaną przez partnera, czemu ta wytrwale zaprzeczała. Z czasem Izabela stała się też znana z afer, wszczynanych w Warszawie, kiedy próbowała dostać się na przeróżne wydarzenia, nie posiadając zaproszenia na nie.

Działalność Kisio-Skorupy często spotykała się z krytyką, co nie przeszkadza jej działać w sieci do dzisiaj. Sama grywała w paradokumentach jak „Ukryta prawda” czy „Niania”. Co obecnie robi Mama Kisio? Najczęściej udziela się na Instagramie i TikToku. Zarabia, nagrywając życzenia urodzinowe za 150-200 złotych. W 2021 próbowała walk MMA i zmierzyła się z młodszą o 35 lat Julią Jaroszewską, przegrywając po 25 sekundach.

Córka od lat nie utrzymuje z nią kontaktu. Po tym, co zgotowała jej matka, nie zaprosiła jej także na swój ślub, który odbył się w 2017 roku. Potrzebowała też wielu lat, by odbudować swoją karierę. Co robi teraz? Szczegóły poniżej, będziecie zaskoczeni.

Obuchowicz był bożyszczem nastolatek i gwiazdą "Na dobre i na złe". Nagle zniknął z mediów. Nie do wiary jak się zmienił! Gwiazdy na premierze filmu "Życzenie": Kurdej-Szatan, Socha, Kukulska, Szroeder

Co robi teraz Aleksandra Kisio, córka Izabeli?

Aleksandra studiowała w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Udało się jej wystąpić w kilkudziesięciu produkcjach, głównie w rolach epizodycznych lub drugoplanowych. Jej najbardziej znana rola sprzed czasów konfliktu z matką to Gośka z „Prosto w serce”, gdzie wcieliła się w przyjaciółkę głównej bohaterki, granej przez Annę Muchę.

W 2011 uczestniczyła w programie „Taniec z gwiazdami”, gdzie zajęła ósme miejsce. W 2012 prowadziła program „Salon ostatniej szansy” na antenie TLC. Narastający szum medialny wokół jej matki sprawił, że na kilka lat wycofała się z show-biznesu. Później postanowiła skupić się na rodzinie.

Teraz nie tylko wróciła do filmu w wielkim stylu, ale też z dumą prezentuje obu synów na ściance. Poniżej znajdziecie urocze zdjęcia.

Aleksandra Kisio na premierze z synami

W ostatnich latach Kisio udało się odbudować karierę. Od 2019 grała w serialu „Zakochani po uszy”. Później trafiła też do produkcji „Brzydula 2”, a w zeszłym roku zagrała w piątej części „Listów do M”. Niedawno pojawił się kolejny tytuł z jej udziałem, czyli „Teściowie” z gwiazdorską obsadą.

W 2017 Aleksandra poślubiła Łukasza Zielińskiego, z którym tworzy związek od 2002 roku. Para doczekała się dwóch synów. Hugon urodził się w 2015 roku, a jego młodszy brat w 2018. W zeszłym roku Ola pochwaliła się starszą latoroślą. Teraz na premierę filmu Disneya „Życzenie” przyszła już z oboma chłopcami. Widzicie podobieństwo do kontrowersyjnej babci?

Aleksandra Kisio
Aleksandra Kisio z synami na premierze filmu “Życzenie” (2023), fot. KAPiF
Aleksandra Kisio
Aleksandra Kisio z synami na premierze filmu “Życzenie” (2023), fot. KAPiF
Aleksandra Kisio
Aleksandra Kisio z synem Hugo w 2022 roku, fot. KAPiF