Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Córka Marty Kaczyńskiej na jednej uczelni z synem Angeliny Jolie. Ewa studiuje wśród światowej elity
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 29.11.2023 15:16

Córka Marty Kaczyńskiej na jednej uczelni z synem Angeliny Jolie. Ewa studiuje wśród światowej elity

Córka Marty Kaczyńskiej na jednej uczelni z synem Angeliny Jolie, fot. KAPiF; TheStewartofNY/Splash News/EAST NEWS
Córka Marty Kaczyńskiej na jednej uczelni z synem Angeliny Jolie, fot. KAPiF; TheStewartofNY/Splash News/EAST NEWS

Martę Kaczyńską i Angelinę Jolie łączy nie tylko fakt, że obie panie mogą pochwalić się zjawiskową figurą. Okazuje się, że zarówno dzieci aktorki jak i córki Lecha Kaczyńskiego, studiują na tej samej uczelni.

Marta Kaczyńska i jej związki

Marta Kaczyńska to jedyne dziecko zmarłych w katastrofie smoleńskiej prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego żony Marii. Choć kobieta ma zaledwie 43 lata, już trzy razy stawała na ślubnym kobiercu.

Na trzy lata przed śmiercią rodziców rozwiodła się z Piotrem Smuniewskim, by wkrótce później wyjść za Marcina Dubienieckiego. Wielka miłość przyniosła jej dwie córki: Martynę oraz Ewę.

Dziś Marta Kaczyńska jest w szczęśliwym małżeństwie z biznesmenem Piotrem Zielińskim, którego poślubiła w 2018 r. Ich uczucie przyniosło na świat pierwszego synka córki prezydenta, Stasia.

Nagła choroba Jarosława Kaczyńskiego. Co dzieje się z prezesem PiS? Marta Kaczyńska przyłapana przez paparazzi na spacerze. Tak spędza czas z mężem i synem

Marta Kaczyńska dumna z dzieci

Martyna Dubieniecka, druga córka Marty Kaczyńskiej, mierzy bardzo wysoko. Jej pasją od długiego czasu są konie. 16-latka ma już na swoim koncie niemałe sukcesy, o których wieści obiegły media trzy lata temu.

Mając zaledwie 13 lat zajęła pierwsze miejsce w konkursie dwufazowej małej rundy o nagrodę Forum Rynku Nieruchomości na Cavaliadzie w Krakowie. Teraz Marta Kaczyńska ma kolejny wielki powód do dumy.

Córka Marty Kaczyńskiej na uczelni z synem Angeliny Jolie

Jak się okazuje, Martyna nie jest jedyną wnuczką Lecha Kaczyńskiego osiągającą niebagatelne sukcesy. Jej starsza siostra Ewa studiuje bowiem na bardzo prestiżowej uczelni.

Yonsei University w Seulu, bo o tym uniwersytecie mowa, może poszczycić się 76. miejscem w fachowym rankingu Quacquarelli Symonds oceniającym szkoły wyższe na całym świecie. By studiować w tym niezwykłym miejscu, należy wykazać się znajomością języka koreańskiego.

Co ciekawe, tę samą uczelnię wybrał również syn Angeliny Jolie i Brada Pitta, Maddox. Niewykluczone, że córka Marty Kaczyńskiej będzie miała okazję spotkać go na akademickich korytarzach.

Marta Kaczyńska Lech Kaczyński
Marta Kaczyńska i Lech Kaczyński z wnuczką Ewą, fot. KAPiF
Angelina Jolie
Angelina Jolie z synem Maddoxem, fot. STEFANI REYNOLDS/AFP/East News
Marta Kaczyńska
Marta Kaczyńska, fot. KAPiF
Angelina Jolie
Angelina Jolie, fot. Robert O'Neil / SplashNews.com/East News

Źródło: fakt.pl