córka Natalii Kukulskiej podobna do Anny Jantar Żródło: kadr teledysku do piosenki "Nic nie może wiecznie trwać"; screen youtube.com/Przemek2500

Córka Kukulskiej wygląda jak Anna Jantar

15 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Córka Natalii Kukulskiej rusza na podbój Internetu. Niedawno dziewczyna zaistniała w mediach społecznościowych, gdzie internauci mogą podziwiać jej wciąż nieliczne zdjęcia. Zdaniem wielu Anna Dąbrówka przypomina swą imienniczkę, piosenkarkę Annę Jantar.

  • Anna Dąbrówka zaczęła prowadzić własny profil na Instagramie
  • Wielu internautów widzi podobieństwo córki Natalii Kukulskiej do jej mamy i babci
  • Córka piosenkarki nie określiła jeszcze oficjalnie, czym chce zająć się w przyszłości

Niedawno wystartował oficjalny profil córki Natalii Kukulskiej na Instagramie. Anna Dąbrówka należy do rodziny, która zwykle chroni swą prywatność. Jak widać, social media stanowią od tej reguły pewien wyjątek, pozostawiając internautom szerokie pole do komentowania publikowanych przez pociechę piosenkarki zdjęć. Fani szybko podzielili się na “dwa obozy” - podczas gdy jedni są przekonani o fizycznym podobieństwie córki Natalii Kukulskiej do Anny Jantar, drudzy nie ustępują, twierdząc, że Anna Dąbrówka bardziej przypomina matkę.

Córka Natalii Kukulskiej rozkręca konto na Instagramie. Debata dotycząca podobieństwa Anny Dąbrówki do mamy i babci trwa

Córka Natalii Kukulskiej przyszła na świat w 2005 roku. Niebawem, bo już 4 maja, dziewczyna będzie świętowała 17. rocznicę urodzin. Przez wiele lat Anna Dąbrówka wiodła pozbawione blasku fleszy życie u boku rodziców i dwójki rodzeństwa - starszego brata Jana oraz młodszej siostry Laury.

Ostatnio starsza córka Natalii Kukulskiej postanowiła wyjść z medialnego cienia. Uczyniła to, zakładając oficjalne konto na Instagramie. Kilka pierwszych wrzutek nastolatki ukazywało jedynie malownicze odsłony przyrody - niedawno ten stan rzeczy się zmienił, a Anna Dąbrówka pozwoliła podejrzeć internautom, jak dorasta.

Dziś na instagramowym profilu Anny Dąbrówki znajdziemy kilka jej aktualnych zdjęć. Choć córka Natalii Kukulskiej wciąż dojrzewa, wielu internautów już teraz przewiduje, że niebawem stanie się wyjątkowo piękną kobietą.

Wiadomo, jaką emeryturę pobiera Lech WałęsaWiadomo, jaką emeryturę pobiera Lech WałęsaCzytaj dalej

Uroda córki Natalii Kukulskiej nie stanowi kości niezgody. Tego samego nie można jednak powiedzieć o podobieństwie Anny Dąbrówki do jej krewnych; tutaj internauci są wyraźnie podzieleni. Wielu z nich sądzi, że nastolatka przypomina Annę Jantar - podobnie liczne grono tworzą ci, dla których to Natalia Kukulska i Anna Dąbrówka są jak dwie krople wody. Tego sporu nie da się jednoznacznie rozstrzygnąć - w innej kwestii odpowiedź przyniesie jednak czas. Mowa o zawodowych wyborach córki Natalii Kukulskiej.

Anna Dąbrówka podąży zawodową ścieżką mamy i babci?

Posiadanie tak słynnej babci oraz mamy, jakimi niewątpliwie są Anna Jantar i Natalia Kukulska, może wywierać pewną presję i wiązać się z dużymi oczekiwaniami. Okazuje się, że Anna Dąbrówka spróbowała swoich sił w muzyce - nastolatka uczestniczyła bowiem w projekcie “Przygotujmy lepszy świat”. O tym, czy epizod przesądzi o dalszej karierze córki Natalii Kukulskiej, opowiadała dziennikarka Sandra Hajduk.

-To nie jest tak, że to jest jakiś początek wielkiej kariery Ani. Ona wzięła udział w projekcie, który promuje ekologię, zdrowe jedzenie, wiec to jest taka fajna przygoda i dobry początek z mojego show-biznesowego punktu widzenia, ale dajmy jej jeszcze czas - zaznaczyła.

Skoro niekoniecznie śpiew, to co zatem wydaje się kuszące dla Anny Dąbrówki? Swoje trzy grosze w tym temacie miała dorzucić sama Natalia Kukulska. Jej zdaniem nastolatkę bardziej ciągnie do aktorstwa.

- Moja córka rzeczywiście śpiewa, próbuje, ale nie wie, czy chciałaby wiązać z tym przyszłość- wyjaśniła w jednym z wywiadów piosenkarka.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Kobieta, Dzień Dobry TVN

Następny artykuł